Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

O nás

Online obchod se službami pro domácnosti MistrHouse je propagační prostor pro řemeslníky a firmy působící v Praze. Pomáháme Dodavatelům služeb nacházet nové Klienty a získávat výhodné Zakázky. Pro Klienty nalézáme ty nejlepší Dodavatele poptávaných služeb. Pro snadnější vyhledávání klientů a zpracování poptávek naše společnost uzavřela smlouvu s firmami a řemeslníky, kteří poskytují služby pro domácnosti a působí v oblasti oprav a rekonstrukcí. Elektrikáři, montéři nábytku, instalatéři a mnoho dalších odborníků jsou připraveni vám pomoci s nejrůznějšími službami jakékoli náročnosti. MistrHouse pomáhá dělat domov útulnější a pohodlnější.

Jak můžeme být nápomocni:

  • Navázali jsme řádnou spolupráci. Všichni smluvní specialisté jsou kvalifikovaní odborníci, kteří poskytují kvalitní služby pro domácnosti. Poradí si i s menšími opravami v domácnosti a rekonstrukcemi, a to maximálně pečlivě a zodpovědně.
  • Spolupracujeme se soukromými řemeslníky a právnickými subjekty. Naši Dodavatelé pracují na smlouvu a poskytují záruku na provedenou práci.
  • Nářadí od spolehlivých výrobců. Spolupracujeme s řemeslníky, kteří používají výhradně profesionální nářadí a jsou odborně způsobilí pracovat s plynem, vodou, kanalizací a elektřinou.
  • Menší opravy a rekonstrukce jsou naším koníčkem. Najdeme vždy to nejlepší řešení ze všech možných variant. Pokud jste na seznamu našich služeb nenašli tu, kterou právě potřebujete, kontaktujte naše konzultanty, a pokusíme se uspokojit vaši poptávku a vyřešit jakýkoliv problém.
  • Proklientský přístup. Ceníme si svých klientů, a proto nabízíme kvalitní servis. Všichni odborníci, kteří poskytují služby přes náš portál, dodržují bezpečnostní pravidla a stavební normy. A je samozřejmostí, že se chovají ohleduplně k majetku našich klientů.
  • Rychlé jednání. Vážíme si vašeho času a snažíme se splnit každý požadavek co nejrychleji, aniž by to ovlivnilo kvalitu provedené práce.

Hlavní činností online obchodu se službami pro domácnosti MisterHouse je poskytování prostoru pro firmy a podnikatele. Přijímáme a zpracováváme objednávky, předáváme informace o objednávce prověřeným firmám a řemeslníkům, se kterým máme navázanou smluvní spolupráci.

Online obchod se službami MistrHouse je propagační portál a nenese odpovědnost za kvalitu služeb, které poskytují smluvní firmy a podnikatelé. Veškerá odpovědnost je na poskytovateli služby. Podnikatel Yury Siniauski, IČO: 09912991, se nijak nepodílí na hrazení služeb a ani je neposkytuje. Působíme pouze jako zprostředkovatel mezi Klientem a Dodavatelem a neposkytujeme záruku na provedenou práci. Avšak nám záleží na naší pověsti. Proto pečlivě vybíráme, s kým navážeme spolupráci, a volíme pouze spolehlivé a prověřené Dodavatele.

Jak se stát Dodavatelem?

Jsme otevřeni spolupráci. Pokud chcete být součástí našeho týmu, zaregistrujte se na portálu MistrHouse v sekci Registrace dodavatele. Vyplňte veškeré požadované údaje a platební spojení. Po dokončení registrace budete dostávat na uvedený e-mail objednávky nebo poptávky po vámi poskytovaných službách od klientů z Prahy.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023