Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

O nás

Online obchod se službami pro domácnosti MistrHouse je propagační prostor pro řemeslníky a firmy působící v Praze. Pomáháme Dodavatelům služeb nacházet nové Klienty a získávat výhodné Zakázky. Pro Klienty nalézáme ty nejlepší Dodavatele poptávaných služeb. Pro snadnější vyhledávání klientů a zpracování poptávek naše společnost uzavřela smlouvu s firmami a řemeslníky, kteří poskytují služby pro domácnosti a působí v oblasti oprav a rekonstrukcí. Elektrikáři, montéři nábytku, instalatéři a mnoho dalších odborníků jsou připraveni vám pomoci s nejrůznějšími službami jakékoli náročnosti. MistrHouse pomáhá dělat domov útulnější a pohodlnější.

Jak můžeme být nápomocni:

  • Navázali jsme řádnou spolupráci. Všichni smluvní specialisté jsou kvalifikovaní odborníci, kteří poskytují kvalitní služby pro domácnosti. Poradí si i s menšími opravami v domácnosti a rekonstrukcemi, a to maximálně pečlivě a zodpovědně.
  • Spolupracujeme se soukromými řemeslníky a právnickými subjekty. Naši Dodavatelé pracují na smlouvu a poskytují záruku na provedenou práci.
  • Nářadí od spolehlivých výrobců. Spolupracujeme s řemeslníky, kteří používají výhradně profesionální nářadí a jsou odborně způsobilí pracovat s plynem, vodou, kanalizací a elektřinou.
  • Menší opravy a rekonstrukce jsou naším koníčkem. Najdeme vždy to nejlepší řešení ze všech možných variant. Pokud jste na seznamu našich služeb nenašli tu, kterou právě potřebujete, kontaktujte naše konzultanty, a pokusíme se uspokojit vaši poptávku a vyřešit jakýkoliv problém.
  • Proklientský přístup. Ceníme si svých klientů, a proto nabízíme kvalitní servis. Všichni odborníci, kteří poskytují služby přes náš portál, dodržují bezpečnostní pravidla a stavební normy. A je samozřejmostí, že se chovají ohleduplně k majetku našich klientů.
  • Rychlé jednání. Vážíme si vašeho času a snažíme se splnit každý požadavek co nejrychleji, aniž by to ovlivnilo kvalitu provedené práce.

Hlavní činností online obchodu se službami pro domácnosti MisterHouse je poskytování prostoru pro firmy a podnikatele. Přijímáme a zpracováváme objednávky, předáváme informace o objednávce prověřeným firmám a řemeslníkům, se kterým máme navázanou smluvní spolupráci.

Online obchod se službami MistrHouse je propagační portál a nenese odpovědnost za kvalitu služeb, které poskytují smluvní firmy a podnikatelé. Veškerá odpovědnost je na poskytovateli služby. Podnikatel Yury Siniauski, IČO: 09912991, se nijak nepodílí na hrazení služeb a ani je neposkytuje. Působíme pouze jako zprostředkovatel mezi Klientem a Dodavatelem a neposkytujeme záruku na provedenou práci. Avšak nám záleží na naší pověsti. Proto pečlivě vybíráme, s kým navážeme spolupráci, a volíme pouze spolehlivé a prověřené Dodavatele.

Jak se stát Dodavatelem?

Jsme otevřeni spolupráci. Pokud chcete být součástí našeho týmu, zaregistrujte se na portálu MistrHouse v sekci Registrace dodavatele. Vyplňte veškeré požadované údaje a platební spojení. Po dokončení registrace budete dostávat na uvedený e-mail objednávky nebo poptávky po vámi poskytovaných službách od klientů z Prahy.

Pozor!

Koncovým poskytovatelem služeb je třetí strana. MistrHouse.cz je služba pro zprostředkování kontaktů na řemeslníky a techniky. Využíváním služeb těchto webových stránek udělujete souhlas s obchodními podmínkami.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024