Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Hodinový manžel

Ve zběsilém tempu každodenního života mnoho lidí rádo využívá služeb hodinového manžela v Praze. Tuto praktickou službu za výhodných podmínek vám nabízí společnost MistrHous. Můžete objednat hodinového manžela a získat tak pomoc od odborníka, který dokáže:

 • vyměnit žárovku a namontovat novou zásuvku;
 • pověsit lustr;
 • opravit baterii;
 • vyrovnat okenní ostění;
 • zajistit bezproblémové fungování sanitárního zařízení.

Po odeslání objednávky přes webové stránky náš odborník k vám dorazí v domluvenou dobu. Nebudete muset dlouho čekat nebo řešit problém svépomocí. Hodinový manžel levně v Praze je žádaný odborník pro single ženy nebo muže, kteří nemohou svépomocí vyřešit poruchy v domácnosti, nebo si nepřejí ztrácet s tím čas. V této situaci vám pomůže naše společnost, která poskytuje služby hodinového manžela rychle a kvalitně.


Jak pracujeme?

Než si objednáte hodinového manžela, ceny a seznam služeb si zjistěte na našich stránkách. Pokud vyhledáváte hodinového manžela pro instalační práce, je lepší zavolat zkušeného instalatéra. Pokud potřebujete vyměnit elektrické rozvody, provést montáž zásuvky nebo vypínačů, nabízíme služby zkušeného elektrikáře. Ceny práce hodinového manžela se utváří v závislosti na obtížnosti a rozsahu objednávky. Vytvoření objednávky a následná spolupráce probíhá následujícím způsobem:

 1. Zvolíte službu.
 2. Zavoláte odborníkovi nebo pošlete poptávku.
 3. Zvolíte vhodný termín.
 4. Vyčkáte na příjezd odborníka.
 5. Zaplatíte za provedenou práci.
 6. Dostanete záruku.

Služba manžel na hodinu vás zbaví zbytečných starostí a ušetří čas i peníze. Užívejte si domácí pohodu, kterou vám zaručujeme. Ve společnosti MistrHous pracují specialisté vybaveni moderním nářadím určenými pro instalatérské, elektrikářské a další práce. Ceník služeb hodinového manžela vás příjemně překvapí, navíc získáte pomoc opravdového profesionála.


Co nabízíme?

Hodinový manžel je řemeslník, zručný v mnoha oborech, má speciální vybavení a v co nejkratší době si poradí s jakýmkoli úkolem. Nabízíme služby specialistů:

Pokud hledáte montáž nábytku IKEA, KIKA, XXXLutz a dalších velkých nábytkových řetězců, zavolejte naši firmu, nebo pošlete poptávku. Během své práce hodinový manžel provede všechny komplikované práce a zbaví vás nutnosti vyhledávat potřebný spojovací materiál, zásuvky, těsnění a další spotřební materiály. Navíc cena služeb hodinového manžela se vám jistě bude zamlouvat. Odborník bude mít s sebou vše potřebné. Naši specialisté provádí montážní a údržbářské práce v souladu s bezpečnostními a stavebními normami.

⚠️ Minimální cena pro řemeslníka je 1200 kč

Městské Části Praha: Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Praha 11 | Praha 12 | Praha 13 | Praha 14 | Praha 15 | Praha 16 | Praha 17 | Praha 18 | Praha 19 | Praha 20 | Praha 21 | Praha 22

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024