Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Hodinový manžel

Ve zběsilém tempu každodenního života mnoho lidí rádo využívá služeb hodinového manžela v Praze. Tuto praktickou službu za výhodných podmínek vám nabízí společnost MistrHous. Můžete objednat hodinového manžela a získat tak pomoc od odborníka, který dokáže:

 • vyměnit žárovku a namontovat novou zásuvku;
 • pověsit lustr;
 • opravit baterii;
 • vyrovnat okenní ostění;
 • zajistit bezproblémové fungování sanitárního zařízení.

Po odeslání objednávky přes webové stránky náš odborník k vám dorazí v domluvenou dobu. Nebudete muset dlouho čekat nebo řešit problém svépomocí. Hodinový manžel levně v Praze je žádaný odborník pro single ženy nebo muže, kteří nemohou svépomocí vyřešit poruchy v domácnosti, nebo si nepřejí ztrácet s tím čas. V této situaci vám pomůže naše společnost, která poskytuje služby hodinového manžela rychle a kvalitně.


Jak pracujeme?

Než si objednáte hodinového manžela, ceny a seznam služeb si zjistěte na našich stránkách. Pokud vyhledáváte hodinového manžela pro instalační práce, je lepší zavolat zkušeného instalatéra. Pokud potřebujete vyměnit elektrické rozvody, provést montáž zásuvky nebo vypínačů, nabízíme služby zkušeného elektrikáře. Ceny práce hodinového manžela se utváří v závislosti na obtížnosti a rozsahu objednávky. Vytvoření objednávky a následná spolupráce probíhá následujícím způsobem:

 1. Zvolíte službu.
 2. Zavoláte odborníkovi nebo pošlete poptávku.
 3. Zvolíte vhodný termín.
 4. Vyčkáte na příjezd odborníka.
 5. Zaplatíte za provedenou práci.
 6. Dostanete záruku.

Služba manžel na hodinu vás zbaví zbytečných starostí a ušetří čas i peníze. Užívejte si domácí pohodu, kterou vám zaručujeme. Ve společnosti MistrHous pracují specialisté vybaveni moderním nářadím určenými pro instalatérské, elektrikářské a další práce. Ceník služeb hodinového manžela vás příjemně překvapí, navíc získáte pomoc opravdového profesionála.


Co nabízíme?

Hodinový manžel je řemeslník, zručný v mnoha oborech, má speciální vybavení a v co nejkratší době si poradí s jakýmkoli úkolem. Nabízíme služby specialistů:

Pokud hledáte montáž nábytku IKEA, KIKA, XXXLutz a dalších velkých nábytkových řetězců, zavolejte naši firmu, nebo pošlete poptávku. Během své práce hodinový manžel provede všechny komplikované práce a zbaví vás nutnosti vyhledávat potřebný spojovací materiál, zásuvky, těsnění a další spotřební materiály. Navíc cena služeb hodinového manžela se vám jistě bude zamlouvat. Odborník bude mít s sebou vše potřebné. Naši specialisté provádí montážní a údržbářské práce v souladu s bezpečnostními a stavebními normami.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021