Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Úklid bytů po rekonstrukci

Oblíbenou službou, kterou poskytuje společnost MistrHouse, je úklid bytu po rekonstrukci v Praze. Zajistíme odvoz odpadu a zbytků stavebních materiálů, umyjeme podlahy, odstraníme nánosy prachu ze všech povrchů, zbytky barev a další nečistoty. Je to pracný proces, při kterém používáme speciální čistící vybavení, mycí přípravky a další pomůcky.

Generální úklid po renovaci či rekonstrukci je pracná a časově náročná záležitost. Ale bez toho nebude byt či dům po renovaci vypadat tak perfektně, jak si to představujete. Generální úklid zbaví prostory prachu, nečistot a zbytků stavebních materiálů, které mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodlí.

Jak probíhá úklid po rekonstrukci?

Při porekonstrukčním úklidu provádíme komplexní práce, které zahrnují čištění všech povrchů včetně podlah, stěn, stropů, oken a dveří. Odstraňujeme stavební prach, odstraníme veškeré zbytky lepidel, barev a tmelu, kompletně vydezinfikujeme prostory. Dbáme na každý detail, abychom vašemu domovu navrátili dokonalou čistotu a útulnost.
Naši zkušení uklízeči vyčistí byt či dům v co nejkratší dobu.

Úklid probíhá následujícím způsobem:
  • odstranění zaschlé špíny výkonnými vysavači;
  • chemické čištění kobercových povrchů;
  • čištění nábytku od odolné špíny;
  • rotační čištění kamenných a keramických povrchů;
  • mytí oken a dveří. 
Generální úklid domu po rekonstrukci končí odvozem stavebního odpadu, který přepravíme na speciální skládky. Striktně dodržujeme všechny normy a předpisy pro likvidaci odpadu, abychom zajistili bezpečné a čisté prostředí.
Generální úklid uskutečňujeme pomocí profesionálního vybavení a účinných čisticích prostředků, které nejen účinně fungují a čistí, ale jsou bezpečné pro lidské zdraví a životní prostředí. Zvláštní pozornost věnujeme odstraňování zápachu a používáme přípravky speciálně určené k eliminaci nepříjemných pachů, které zanechávají laky, lepidla a barvy.Objednejte od naší společnosti po rekonstrukční úklid nebo úklid po dokončení stavby v Česku a zbavte se nutnosti leštit svépomocí všechny povrchy a zbavovat se odpadu, jehož nepovolené skladování hrozí pokutou.
Pokud si pro generální úklid po rekonstrukci vyberete společnost MistrHouse, můžete se spolehnout na vynikající služby a nejmodernější a nejpokročilejší úklidové vybavení. Náš tým zkušených uklízečů se postará o to, aby váš domov zářil čistotou a svěžestí, a to bez kompromisů.
Přesvědčte se z vlastní zkušenosti a sjednejte termín profesionálního úklidu ještě dnes. Díky účinným úklidovým řešením bude váš domov v mžiku bez poskvrnky a vy si budete moci odpočinout a užívat si útulného domácího prostředí.
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024