Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Úklid bytů po rekonstrukci

Oblíbenou službou, kterou poskytuje společnost MistrHouse, je úklid bytu po rekonstrukci v Praze. Zajistíme odvoz odpadu a zbytků stavebních materiálů, umyjeme podlahy, odstraníme nánosy prachu ze všech povrchů, zbytky barev a další nečistoty. Je to pracný proces, při kterém používáme speciální čistící vybavení, mycí přípravky a další pomůcky.

Generální úklid po renovaci či rekonstrukci je pracná a časově náročná záležitost. Ale bez toho nebude byt či dům po renovaci vypadat tak perfektně, jak si to představujete. Generální úklid zbaví prostory prachu, nečistot a zbytků stavebních materiálů, které mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodlí.

Jak probíhá úklid po rekonstrukci?

Při porekonstrukčním úklidu provádíme komplexní práce, které zahrnují čištění všech povrchů včetně podlah, stěn, stropů, oken a dveří. Odstraňujeme stavební prach, odstraníme veškeré zbytky lepidel, barev a tmelu, kompletně vydezinfikujeme prostory. Dbáme na každý detail, abychom vašemu domovu navrátili dokonalou čistotu a útulnost.
Naši zkušení uklízeči vyčistí byt či dům v co nejkratší dobu.

Úklid probíhá následujícím způsobem:
  • odstranění zaschlé špíny výkonnými vysavači;
  • chemické čištění kobercových povrchů;
  • čištění nábytku od odolné špíny;
  • rotační čištění kamenných a keramických povrchů;
  • mytí oken a dveří. 
Generální úklid domu po rekonstrukci končí odvozem stavebního odpadu, který přepravíme na speciální skládky. Striktně dodržujeme všechny normy a předpisy pro likvidaci odpadu, abychom zajistili bezpečné a čisté prostředí.
Generální úklid uskutečňujeme pomocí profesionálního vybavení a účinných čisticích prostředků, které nejen účinně fungují a čistí, ale jsou bezpečné pro lidské zdraví a životní prostředí. Zvláštní pozornost věnujeme odstraňování zápachu a používáme přípravky speciálně určené k eliminaci nepříjemných pachů, které zanechávají laky, lepidla a barvy.Objednejte od naší společnosti po rekonstrukční úklid nebo úklid po dokončení stavby v Česku a zbavte se nutnosti leštit svépomocí všechny povrchy a zbavovat se odpadu, jehož nepovolené skladování hrozí pokutou.
Pokud si pro generální úklid po rekonstrukci vyberete společnost MistrHouse, můžete se spolehnout na vynikající služby a nejmodernější a nejpokročilejší úklidové vybavení. Náš tým zkušených uklízečů se postará o to, aby váš domov zářil čistotou a svěžestí, a to bez kompromisů.
Přesvědčte se z vlastní zkušenosti a sjednejte termín profesionálního úklidu ještě dnes. Díky účinným úklidovým řešením bude váš domov v mžiku bez poskvrnky a vy si budete moci odpočinout a užívat si útulného domácího prostředí.
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023