Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Oprava kohoutku v koupelně

Protékání vodovodního kohoutku je spojeno s jeho častým užíváním. Potřebujeme několikrát za den umýt si ruce, nádobí a další věci. Není divu, že časem se opotřebovává a potřebujeme opravit kohoutek.

Nářadí potřebné pro opravu kohoutku

Pro opravu vodovodní kohoutku si budete muset pořídit toto nářadí:

  • imbus;
  • nastavitelný francouzský klíč;
  • odlamovací nůž;
  • šroubovák;
  • instalatérská páska.

Před zahájením opravy možná budete potřebovat i další pomůcky. Nové těsnění, kartuše atd.

To vše zvýší vaše náklady na opravu. Zavolání odborníka je proto pro vás výhodnější jak finančně, tak i časově. Specialista dorazí s kompletním vybavením i odbornými znalostmi.

Jak prodloužit životnost vodovodního kohoutku?

Po opravě snad nikdo nechce znovu řešit nepříjemnou situaci, proto je nezbytné hlídat kvalitu vody, která přímo ovlivňuje životnost kohoutek. Můžete nainstalovat mechanický filtr. Zkontrolujte také, zda je potrubí dobře fixováno.

Naše výhody

Pracují pro nás pouze zkušení profesionálové. Při instalatérských opravách se musí věnovat pozornost mnoha detailům. Pouze tak se dá zaručit kvalita a bezporuchovost kohoutku ještě dlouho po opravě.

Nabízíme dostupné ceny pro každého. Vážíme si každého našeho zákazníka.

NázevJednotkaCena, Kč
Oprava kohoutku v koupelně
hodinaod 400
Montáž sprchové tyče
hodinaod 400
Instalace bidetové spršky
hodinaod 450
Výměna ohebného ramínka ke kohoutku
hodinaod 400
Výměna kartuše
hodinaod 450 
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinaod 450
Výjezd odborníka + parkování s prací po Praze
od 400

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023