Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Úklidové služby

Úklid domácností zabírá hodně sil a času, proto některé ženy v domácnosti i podnikatelky objednávají úklidové služby v Praze. Společnost MistrHouse vám pomůže zařídit doma pořádek a čistotu a zajistí profesionální úklidové služby. Naši odborníci jsou vybaveni veškerým úklidovým zařízením a mycími prostředky, které nevyvolávají alergické reakce a dokážou odstranit jakékoli skvrny od:

 • kávy;
 • šťávy;
 • inkoustu;
 • mastnoty;
 • krve aj. 

Úklidový tým dorazí v jakoukoli denní a noční dobu a rychle dá do pořádku domácnost, kancelář, chatu, byt či chalupu. 

Druhy úklidových prací

Úklid po stavbě domu je žádaná služba, která zahrnuje:

 • mytí oken
 • odvoz odpadu;
 • odstranění zbytků lepidla, lmetu a dalších stavebních materiálů;
 • mytí podlah;
 • odstranění prachu z jakýchkoli povrchů.

Úklid bytu po renovaci v Praze vás zbaví odpadu a zbytků stavebních materiálů a nechá vás nerušeně si užívat nového interiéru. Po mokrém úklidu místnosti jsou čisté a plné svěžesti. 

Provádíme také chemické čištění čalouněného nábytku a koberců. Vyčištění chlupů je velmi žádané pro majitele domácích mazlíčků. Provádí se pomocí speciálních kartáčů, vysavače a mycích prostředků. Po dokončení úklidových prací váš byt bude zářit čistotou. Zbavíme vás nutnosti ztrácet čas každodenním úklidem. 
Profesionální čištění koberců a čalouněného nábytku se provádí po zjištění míry zašpinění, původu skvrn a výběru vhodných chemických prostředků. Naši uklízeči vyčistí kobercové podlahy nezávisle na jejich materiálu a přítomností chlupů. 
Čistíme tyto druhy koberců:

 • koberce s vlasem;
 • hedvábné;
 • vlněné;
 • syntetické a směsové.

Úklid kancelářských prostor a ubytovacích zařízení

Naše společnost poskytuje komplexní úklidové služby pro kanceláře a ubytovací zařízení, včetně odstranění odpadu a špíny z přilehlých pozemků. Provádíme dezinsekci a deratizaci pomocí speciálních přípravků a chemikálií. Komplexní úklid hotelu zahrnuje mytí zábradlí a schodišť, utření prachu z jakýchkoli povrchů, ať už jsou to kobercové nebo dřevěné podlahy nebo lakovaný nábytek, úklid všech pokojů a mytí podlah. Když se na nás obrátíte, získáte profesionální podporu od odborníků, kteří vědí, jak na to, a jsou zodpovědní za svou práci. 

Ceny úklidových služeb

Pokud hledáte čištění žaluzií v Praze, zavolejte našim manažerům a domluvte se na příjezdu odborníka k vám domů, který pro vás bude zcela zdarma. Obeznamte se s cenami a všemi nabízenými službami, které naleznete v ceníku na našich stránkách. Nabízíme nejdostupnější úklid bytů, jehož cena se vypočítává individuálně v závislosti na stavu místností, druhu úklidu (komplexní, částečný, po rekonstrukci) a rozsahu prací.

Čistírna nábytku
od
300 Kč
Mytí lustrů
od
250 Kč
Úklid bytu
od
300 Kč
Úklid kanceláří
od
200 Kč
Úklid v bytě
od
200 Kč
Úklid v hotelu
od
300 Kč
Úklid v kuchyni
od
200 Kč
Umýt okna
od
200 Kč
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021