Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Úklidové služby

Úklid domácností zabírá hodně sil a času, proto některé ženy v domácnosti i podnikatelky objednávají úklidové služby v Praze. Společnost MistrHouse vám pomůže zařídit doma pořádek a čistotu a zajistí profesionální úklidové služby. Naši odborníci jsou vybaveni veškerým úklidovým zařízením a mycími prostředky, které nevyvolávají alergické reakce a dokážou odstranit jakékoli skvrny od:

 • kávy;
 • šťávy;
 • inkoustu;
 • mastnoty;
 • krve aj. 

Úklidový tým dorazí v jakoukoli denní a noční dobu a rychle dá do pořádku domácnost, kancelář, chatu, byt či chalupu. 

Druhy úklidových prací

Úklid po stavbě domu je žádaná služba, která zahrnuje:

 • mytí oken
 • úklid bytů;
 • odstranění zbytků lepidla, lmetu a dalších stavebních materiálů;
 • mytí podlah;
 • odstranění prachu z jakýchkoli povrchů;
 • generální úklid.

Úklid bytu po renovaci v Praze vás zbaví odpadu a zbytků stavebních materiálů a nechá vás nerušeně si užívat nového interiéru. Po mokrém úklidu místnosti jsou čisté a plné svěžesti. 

Provádíme také chemické čištění čalouněného nábytku a koberců. Vyčištění chlupů je velmi žádané pro majitele domácích mazlíčků. Provádí se pomocí speciálních kartáčů, vysavače a mycích prostředků. Po dokončení úklidových prací váš byt bude zářit čistotou. Zbavíme vás nutnosti ztrácet čas každodenním úklidem. 
Profesionální čištění koberců a čalouněného nábytku se provádí po zjištění míry zašpinění, původu skvrn a výběru vhodných chemických prostředků. Naši uklízeči vyčistí kobercové podlahy nezávisle na jejich materiálu a přítomností chlupů. 
Čistíme tyto druhy koberců:

 • koberce s vlasem;
 • hedvábné;
 • vlněné;
 • syntetické a směsové.

Úklid kancelářských prostor a ubytovacích zařízení

Naše společnost poskytuje komplexní úklidové služby pro kanceláře a ubytovací zařízení, včetně odstranění odpadu a špíny z přilehlých pozemků. Provádíme dezinsekci a deratizaci pomocí speciálních přípravků a chemikálií. Komplexní úklid hotelu zahrnuje mytí zábradlí a schodišť, utření prachu z jakýchkoli povrchů, ať už jsou to kobercové nebo dřevěné podlahy nebo lakovaný nábytek, úklid všech pokojů a mytí podlah. Když se na nás obrátíte, získáte profesionální podporu od odborníků, kteří vědí, jak na to, a jsou zodpovědní za svou práci. 

Ceny úklidových služeb

Pokud hledáte čištění žaluzií v Praze, zavolejte našim manažerům a domluvte se na příjezdu odborníka k vám domů, který pro vás bude zcela zdarma. Obeznamte se s cenami a všemi nabízenými službami, které naleznete v ceníku na našich stránkách. Nabízíme nejdostupnější úklid bytů, jehož cena se vypočítává individuálně v závislosti na stavu místností, druhu úklidu (komplexní, částečný, po rekonstrukci) a rozsahu prací.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023