Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Úklidové služby

Úklid domácností zabírá hodně sil a času, proto některé ženy v domácnosti i podnikatelky objednávají úklidové služby v Praze. Společnost MistrHouse vám pomůže zařídit doma pořádek a čistotu a zajistí profesionální úklidové služby. Naši odborníci jsou vybaveni veškerým úklidovým zařízením a mycími prostředky, které nevyvolávají alergické reakce a dokážou odstranit jakékoli skvrny od:

 • kávy;
 • šťávy;
 • inkoustu;
 • mastnoty;
 • krve aj. 

Úklidový tým dorazí v jakoukoli denní a noční dobu a rychle dá do pořádku domácnost, kancelář, chatu, byt či chalupu. 

Druhy úklidových prací

Úklid po stavbě domu je žádaná služba, která zahrnuje:

 • mytí oken
 • úklid bytů;
 • odstranění zbytků lepidla, lmetu a dalších stavebních materiálů;
 • mytí podlah;
 • odstranění prachu z jakýchkoli povrchů;
 • generální úklid.

Úklid bytu po renovaci v Praze vás zbaví odpadu a zbytků stavebních materiálů a nechá vás nerušeně si užívat nového interiéru. Po mokrém úklidu místnosti jsou čisté a plné svěžesti. 

Provádíme také chemické čištění čalouněného nábytku a koberců. Vyčištění chlupů je velmi žádané pro majitele domácích mazlíčků. Provádí se pomocí speciálních kartáčů, vysavače a mycích prostředků. Po dokončení úklidových prací váš byt bude zářit čistotou. Zbavíme vás nutnosti ztrácet čas každodenním úklidem. 
Profesionální čištění koberců a čalouněného nábytku se provádí po zjištění míry zašpinění, původu skvrn a výběru vhodných chemických prostředků. Naši uklízeči vyčistí kobercové podlahy nezávisle na jejich materiálu a přítomností chlupů. 
Čistíme tyto druhy koberců:

 • koberce s vlasem;
 • hedvábné;
 • vlněné;
 • syntetické a směsové.

Úklid kancelářských prostor a ubytovacích zařízení

Naše společnost poskytuje komplexní úklidové služby pro kanceláře a ubytovací zařízení, včetně odstranění odpadu a špíny z přilehlých pozemků. Provádíme dezinsekci a deratizaci pomocí speciálních přípravků a chemikálií. Komplexní úklid hotelu zahrnuje mytí zábradlí a schodišť, utření prachu z jakýchkoli povrchů, ať už jsou to kobercové nebo dřevěné podlahy nebo lakovaný nábytek, úklid všech pokojů a mytí podlah. Když se na nás obrátíte, získáte profesionální podporu od odborníků, kteří vědí, jak na to, a jsou zodpovědní za svou práci. 

Ceny úklidových služeb

Pokud hledáte čištění žaluzií v Praze, zavolejte našim manažerům a domluvte se na příjezdu odborníka k vám domů, který pro vás bude zcela zdarma. Obeznamte se s cenami a všemi nabízenými službami, které naleznete v ceníku na našich stránkách. Nabízíme nejdostupnější úklid bytů, jehož cena se vypočítává individuálně v závislosti na stavu místností, druhu úklidu (komplexní, částečný, po rekonstrukci) a rozsahu prací.
⚠️ Minimální cena pro řemeslníka je 1000 kč

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024