Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Odborná oprava a výroba kovových konstrukcí a výrobků na objednávku v Praze

Zámečnické práce jsou vždy žádané, protože kovové konstrukce mají široké využití. Dnes se používají ve stavebnictví, při montáži plotů a automatických bran nebo v podobě stavebních prvků pro menší stavby, jako jsou stánky nebo obytných buněk. Kov navzdory své pevnosti a odolnosti podléhá různým negativním vlivům, obzvláště vlhkosti, mechanickému poškození a korozi. Dříve či později budete potřebovat odborné služby svářeče a antikorozní úpravu povrchu, aby se zabránilo dalšímu ničení kovového výrobku. Je velmi důležité, aby tyto specifické práce prováděli odborníci, svářeči a zámečníci s příslušnou kvalifikací.

Výroba kovových konstrukcí a prováděné práce

Kovové výrobky dnes najdeme téměř v každém rodinném domě nebo na chatě. Pokud například stavíte dvou- nebo třípodlažní dům, neobejdete se bez schodiště, oplocení, automatické brány nebo garáže. Možná budete také potřebovat i mříže na okna. Při zařizování kotelny jsou nezbytné kovové skříňky pro umístění elektroměrů nebo ovládacích panelů. Profesionální svářečské a zámečnické práce v Praze rychlé a kvalitně vyřeší zhotovení kovových konstrukcí, ať jsou jakkoli náročné. Ke spojování kovových prvků se používají různé druhy svařování:

  • obloukové,
  • poloautomatické,
  • plynové, 
  • svařování TIG.

Odborník zvolí metodu svařování v závislosti na druhu kovu tak, aby se dosáhlo co nejlepšího výsledku. Moderní metody svařování umožňují práci s nejrůznějšími kovy: konstrukční ocel, litina, hliník, měď atd. Hotový výrobek je dodán na staveniště, kde pod odborným dohledem bude provedena jeho instalace v souladu s přáními zákazníka.

Objednat opravu kovových výrobků v Praze

Kromě výhod pevnosti a trvanlivosti mají všechny kovové konstrukce také své nedostatky: náchylnost ke korozi, deformace v důsledku dlouhodobého působení tlaku, opotřebovanost materiálu, teplotní roztažnost při vystavení vysokým teplotám atd. Proto se doporučuje provádět pravidelné kontroly a nutné opravy kovových výrobků, aby se v budoucnu předešlo většímu poškození a vyšším nákladům na nápravu.

Opravy lze provádět svařováním a za použití různých postupu řezání kovů. Pro zajištění dlouhé životnosti kovových konstrukcí velmi důležitou roli hraje profesionální antikorozní úprava. Promáčkliny, mikroskopické praskliny, deformované prvky a rezavá místa vyžadují rychlou opravu. Profesionální řemeslníci v Praze poskytují tyto opravy kovových konstrukcí: odstraňování rzi, frézování a svařování. Vhodný postup při opravě určí řemeslník na místě po prohlídce objektu. Příjezd specialisty je zcela zdarma.

Proč je odborná oprava kovových výrobků pro vás výhodná

Ani jednoduchá práci s kovem pravděpodobně nezvládnete svépomocí, protože vyžaduje speciální nářadí. Snadnější cestou bude objednat zámečnické služby a opravy v Praze od specialistů ve svém oboru:

  • řešení jakkoli složitých případů;
  • rychlý dojezd po celé Praze;
  • kontrola a garance kvality;
  • rozumné ceny.

Cena opravy nebo výroby se vypočítává podle složitosti a rozsahu prací.

NázevJednotkaCena, Kč
Svářovací prácehodiny
od 980
hodiny
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
od 450
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
od 400
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024