Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Odborná oprava a výroba kovových konstrukcí a výrobků na objednávku v Praze

Zámečnické práce jsou vždy žádané, protože kovové konstrukce mají široké využití. Dnes se používají ve stavebnictví, při montáži plotů a automatických bran nebo v podobě stavebních prvků pro menší stavby, jako jsou stánky nebo obytných buněk. Kov navzdory své pevnosti a odolnosti podléhá různým negativním vlivům, obzvláště vlhkosti, mechanickému poškození a korozi. Dříve či později budete potřebovat odborné služby svářeče a antikorozní úpravu povrchu, aby se zabránilo dalšímu ničení kovového výrobku. Je velmi důležité, aby tyto specifické práce prováděli odborníci, svářeči a zámečníci s příslušnou kvalifikací.

Výroba kovových konstrukcí a prováděné práce

Kovové výrobky dnes najdeme téměř v každém rodinném domě nebo na chatě. Pokud například stavíte dvou- nebo třípodlažní dům, neobejdete se bez schodiště, oplocení, automatické brány nebo garáže. Možná budete také potřebovat i mříže na okna. Při zařizování kotelny jsou nezbytné kovové skříňky pro umístění elektroměrů nebo ovládacích panelů. Profesionální svářečské a zámečnické práce v Praze rychlé a kvalitně vyřeší zhotovení kovových konstrukcí, ať jsou jakkoli náročné. Ke spojování kovových prvků se používají různé druhy svařování:

  • obloukové,
  • poloautomatické,
  • plynové, 
  • svařování TIG.

Odborník zvolí metodu svařování v závislosti na druhu kovu tak, aby se dosáhlo co nejlepšího výsledku. Moderní metody svařování umožňují práci s nejrůznějšími kovy: konstrukční ocel, litina, hliník, měď atd. Hotový výrobek je dodán na staveniště, kde pod odborným dohledem bude provedena jeho instalace v souladu s přáními zákazníka.

Objednat opravu kovových výrobků v Praze

Kromě výhod pevnosti a trvanlivosti mají všechny kovové konstrukce také své nedostatky: náchylnost ke korozi, deformace v důsledku dlouhodobého působení tlaku, opotřebovanost materiálu, teplotní roztažnost při vystavení vysokým teplotám atd. Proto se doporučuje provádět pravidelné kontroly a nutné opravy kovových výrobků, aby se v budoucnu předešlo většímu poškození a vyšším nákladům na nápravu.

Opravy lze provádět svařováním a za použití různých postupu řezání kovů. Pro zajištění dlouhé životnosti kovových konstrukcí velmi důležitou roli hraje profesionální antikorozní úprava. Promáčkliny, mikroskopické praskliny, deformované prvky a rezavá místa vyžadují rychlou opravu. Profesionální řemeslníci v Praze poskytují tyto opravy kovových konstrukcí: odstraňování rzi, frézování a svařování. Vhodný postup při opravě určí řemeslník na místě po prohlídce objektu. Příjezd specialisty je zcela zdarma.

Proč je odborná oprava kovových výrobků pro vás výhodná

Ani jednoduchá práci s kovem pravděpodobně nezvládnete svépomocí, protože vyžaduje speciální nářadí. Snadnější cestou bude objednat zámečnické služby a opravy v Praze od specialistů ve svém oboru:

  • řešení jakkoli složitých případů;
  • rychlý dojezd po celé Praze;
  • kontrola a garance kvality;
  • rozumné ceny.

Cena opravy nebo výroby se vypočítává podle složitosti a rozsahu prací.

NázevJednotkaCena, Kč
Svářovací prácehodiny
od 980
hodiny
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
od 450
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
od 400
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023