Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Elektrikářské práce

Máte vyhozené pojistky, prasklou žárovku nebo potřebujete nové vypínače? Profesionální elektrikář vaše potíže snadno vyřeší, stačí ho zavolat ze společnosti MistrHouse v Praze. Náš úzce specializovaný odborník má na starosti tyto práce:

Pracují pro nás pouze zkušení elektrikáři, kteří mají veškeré potřebné nářadí, spotřební materiály a moderní zařízení. Rychle a kvalitně zvládnou jakýkoliv problém. Můžete objednat elektrikáře na montáž rozvodů nebo zapojení domácích spotřebičů. Profesionál rychle splní vaše požadavky a provede odbornou montáž spotřebičů, které vám pak spolehlivě poslouží po dlouhou dobu.

Služby elektrikáře

Naše společnost v Česku nabízí služby elektrikáře na klíč pro ty, kdo se stěhuje do nového bytu nebo nového domu. Provede montáž elektroinstalací, lustrů, osvětlovací techniky, zásuvek a vypínačů. S touto službou si rychle a kvalitně zařídíte elektroinstalace, bez kterých člověk nedokáže využívat všech výhod moderní techniky.

Naši odborníci provádí všechny druhy elektrikářských prací bez ohledu na obtížnost a rozsah. Technik přijede k vám domu ve stanovenou dobu, zdarma prozkoumá objekt a zahájí práci. Služby elektrikáře zahrnují:

  • výměna žárovek
  • montáž osvětlovací techniky;
  • oprava a montáž elektrických rozvodů;
  • drážkování zdí pro rozvody;
  • výměna vypínačů a mnoho dalšího.

Elektroinstalace je komplikovaná záležitost a vyžaduje rozsáhle technické znalosti, dovednosti a také zkušenosti s domácími spotřebiči a věnování pozornost i těm nejmenším detailům. Zkušený elektrikář z naší společnosti poskytuje široké spektrum služeb v Praze a nabízí zákazníkům ten nejlepší servis.

Jak se vypočítává cena služeb elektrikáře?

V ceníku na našich stránkách naleznete seznam všech služeb a jejich ceny. Můžete tak zjistit, kolik vás bude stát práce odborníka. Ceny elektroinstalací a montáže domácích spotřebičů závisí na těchto okolnostech:
  • podmínky práce;
  • obtížnost a rozsah práce;
  • komplexnost služeb.

Kdykoliv můžete zavolat elektrikáře za nejdostupnější ceny v Praze. Po uzavření smlouvy odborník zahájí práci a po dokončení vystaví záruční list. Ten zaručuje odbornost a zodpovědnost našich profesionálů.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023