Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Elektrikářské práce

Máte vyhozené pojistky, prasklou žárovku nebo potřebujete nové vypínače? Profesionální elektrikář vaše potíže snadno vyřeší, stačí ho zavolat ze společnosti MistrHouse v Praze. Náš úzce specializovaný odborník má na starosti tyto práce:

Pracují pro nás pouze zkušení elektrikáři, kteří mají veškeré potřebné nářadí, spotřební materiály a moderní zařízení. Rychle a kvalitně zvládnou jakýkoliv problém. Můžete objednat elektrikáře na montáž rozvodů nebo zapojení domácích spotřebičů. Profesionál rychle splní vaše požadavky a provede odbornou montáž spotřebičů, které vám pak spolehlivě poslouží po dlouhou dobu.

Služby elektrikáře

Naše společnost v Česku nabízí služby elektrikáře na klíč pro ty, kdo se stěhuje do nového bytu nebo nového domu. Provede montáž elektroinstalací, lustrů, osvětlovací techniky, zásuvek a vypínačů. S touto službou si rychle a kvalitně zařídíte elektroinstalace, bez kterých člověk nedokáže využívat všech výhod moderní techniky.

Naši odborníci provádí všechny druhy elektrikářských prací bez ohledu na obtížnost a rozsah. Technik přijede k vám domu ve stanovenou dobu, zdarma prozkoumá objekt a zahájí práci. Služby elektrikáře zahrnují:

  • výměna žárovek
  • montáž osvětlovací techniky;
  • oprava a montáž elektrických rozvodů;
  • drážkování zdí pro rozvody;
  • výměna vypínačů a mnoho dalšího.

Elektroinstalace je komplikovaná záležitost a vyžaduje rozsáhle technické znalosti, dovednosti a také zkušenosti s domácími spotřebiči a věnování pozornost i těm nejmenším detailům. Zkušený elektrikář z naší společnosti poskytuje široké spektrum služeb v Praze a nabízí zákazníkům ten nejlepší servis.

Jak se vypočítává cena služeb elektrikáře?

V ceníku na našich stránkách naleznete seznam všech služeb a jejich ceny. Můžete tak zjistit, kolik vás bude stát práce odborníka. Ceny elektroinstalací a montáže domácích spotřebičů závisí na těchto okolnostech:
  • podmínky práce;
  • obtížnost a rozsah práce;
  • komplexnost služeb.

Kdykoliv můžete zavolat elektrikáře za nejdostupnější ceny v Praze. Po uzavření smlouvy odborník zahájí práci a po dokončení vystaví záruční list. Ten zaručuje odbornost a zodpovědnost našich profesionálů.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021