Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Elektrikářské práce

Máte vyhozené pojistky, prasklou žárovku nebo potřebujete nové vypínače? Profesionální elektrikář vaše potíže snadno vyřeší, stačí ho zavolat ze společnosti MistrHouse v Praze. Náš úzce specializovaný odborník má na starosti tyto práce:

Pracují pro nás pouze zkušení elektrikáři, kteří mají veškeré potřebné nářadí, spotřební materiály a moderní zařízení. Rychle a kvalitně zvládnou jakýkoliv problém. Můžete objednat elektrikáře na montáž rozvodů nebo zapojení domácích spotřebičů. Profesionál rychle splní vaše požadavky a provede odbornou montáž spotřebičů, které vám pak spolehlivě poslouží po dlouhou dobu.

Služby elektrikáře

Naše společnost v Česku nabízí služby elektrikáře na klíč pro ty, kdo se stěhuje do nového bytu nebo nového domu. Provede montáž elektroinstalací, lustrů, osvětlovací techniky, zásuvek a vypínačů. S touto službou si rychle a kvalitně zařídíte elektroinstalace, bez kterých člověk nedokáže využívat všech výhod moderní techniky.

Naši odborníci provádí všechny druhy elektrikářských prací bez ohledu na obtížnost a rozsah. Technik přijede k vám domu ve stanovenou dobu, zdarma prozkoumá objekt a zahájí práci. Služby elektrikáře zahrnují:

  • výměna žárovek
  • montáž osvětlovací techniky;
  • oprava a montáž elektrických rozvodů;
  • drážkování zdí pro rozvody;
  • výměna vypínačů a mnoho dalšího.

Elektroinstalace je komplikovaná záležitost a vyžaduje rozsáhle technické znalosti, dovednosti a také zkušenosti s domácími spotřebiči a věnování pozornost i těm nejmenším detailům. Zkušený elektrikář z naší společnosti poskytuje široké spektrum služeb v Praze a nabízí zákazníkům ten nejlepší servis.

Jak se vypočítává cena služeb elektrikáře?

V ceníku na našich stránkách naleznete seznam všech služeb a jejich ceny. Můžete tak zjistit, kolik vás bude stát práce odborníka. Ceny elektroinstalací a montáže domácích spotřebičů závisí na těchto okolnostech:
  • podmínky práce;
  • obtížnost a rozsah práce;
  • komplexnost služeb.

Kdykoliv můžete zavolat elektrikáře za nejdostupnější ceny v Praze. Po uzavření smlouvy odborník zahájí práci a po dokončení vystaví záruční list. Ten zaručuje odbornost a zodpovědnost našich profesionálů.

⚠️ Minimální cena pro řemeslníka je 1200 kč

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024