Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Stěhovací služby

Potřebujete rychle přestěhovat věci do bytu nebo plánujete stěhovat se do nové kanceláře? Volejte společnost MistrHouse. Naši profesionální stěhovači hravě zvládnou jakýkoli úkol. Než službu objednáte, ujistěte se, že můžete poskytnout tyto informace:
 • množství stěhovaných věcí;
 • vzdálenost a počet pater;
 • hmotnost nákladu. 
Nabízíme široké spektrum stěhovacích služeb v Praze a zaručujeme šetrné a zodpovědné nakládání s vaším majetkem. Navíc disponujeme pestrým vozovým parkem stěhovací techniky. Pracují pro nás kvalifikovaní a fyzicky zdatní stěhovači bez špatných návyků. Přání a požadavky zákazníků jsou pro nás na prvním místě. Pokud potřebujete urgentní přestěhovat do kanceláře nebo nastěhovat se do bytu během jediného dne, zavolejte, a my váš problém vyřešíme.

Co zahrnují stěhovací služby?

Stěhovač je fyzicky zdatný specialista, mezi jehož povinnosti patří přemísťování nákladů:
 • naložení;
 • vyložení;
 • převoz;
 • doručení na určenou adresu. 

Naši odborníci mají velké zkušenosti v oblasti stěhování a doručování nákladů, díky čemuž zaručujeme 100% bezpečnost a nepoškozenost. Stěhujeme různé druhy nákladů:
 • nábytek;
 • domácí spotřebiče;
 • nádobí;
 • kancelářské vybavení;
 • kancelářský nábytek;
 • nejrůznější zařízení a vybavení. 
Naše stěhovací služba v Praze zajistí jakkoli náročné stěhování v co nejrychlejším termínu. Nestávají se nám nepředvídatelné situace a nedovolujeme si mít zpoždění. Pro větší efektivitu používáme speciální stěhovací vybavení:
 • zvedáky,
 • transportní pásy;
 • zvedací plošiny. 
Profesionální služby stěhovačů pomohou rychle naložit objemný náklad a převézt ho na požadovanou adresu. Vyneseme nábytek a další objemné náklady do patra, postavíme nábytek rovnou tam, kam potřebujete, a vybalíme, cokoliv budete chtít. U nás si také můžete objednat montáž a demontáž nábytku.

Výhody stěhovacích služeb MistrHouse

Mezi hlavní výhody stěhovací služby MistrHouse patří:
 • rozumné ceny;
 • individuální přístup;
 • šetrné zacházení s věcmi zákazníka;
 • dochvilnost a poctivost;
 • tým zkušených a slušných stěhovačů. 
Zajistíme šetrné zabalení zboží, nakládku a vykládku. Nabízíme také jakkoli obtížnénaročné montáže a demontáže.
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024