Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Montáž chladíci a klimatizační tecniky

Potřebujete kvalitní montáž chladící techniky za dostupné peníze? Hledáte experty v této oblasti? Pak je společnost Mr.House k vašim službám!

Poskytujeme profesionální a dostupné služby v oblasti montáže chladniček, ledniček, mrazících boxů, klimatizací aj. od roku 2018. Za tu dobu jsme si vybudovali spolehlivou pověst. Obraťte se na nás pro dokonalý výsledek v co nejkratší době a za výhodnou cenu.

V čem spočívá výhoda naší nabídky?

Vyhledáváte způsoby, jak ušetřit? Pak jste na místě: naše ceny montáže chladící techniky jsou dost přiměřené a nijak to neovlivňuje kvalitu provedení. Proto získávají naši klienti hned několik výhod.

Dbáme na pečlivost a zakládáme si na dobré pověsti. Nechceme zklamat projevenou důvěru svých zákazníků. Máme rozsáhlé zkušenosti s montáží chladící techniky od největších světových výrobců.

Kromě toho pracují pro nás technici s odborným vzděláním a licencí pro speciální úkony, jako je montáž chladící techniky.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti montáže a zprovoznění.

Provádíme montáže v komerčních i průmyslových objektech všech typů:

  • klimatizační jednotky;
  • klimatizační systémy;
  • chladící a mrazící boxy;
  • technika pro hluboké zmrazení aj.

Ušetřete nejen peníze

Aby se záruční oprava nezměnila na každodenní opravy, svěřte montáž velkých spotřebičů profesionálům. Zajistíte si tak praktické a efektivní využívání bez nepříjemných poruch, což vám ušetří čas i finance.

Využijte našich služeb – naším cílem je budování inovačního přístupu a implementace moderních inovací.

Co vše zahrnuje komplexní poskytování služeb

Při objednávce montáže dostanete:

Postup montáže

Zahrnuje několik fází:

  1. předběžná – obdržení objednávky, domluva s klientem, návštěva objektu, prohlídka místa provedení montáže, projednání technických podrobností, podepsání smlouvy;
  2. montáž – instalace systému, zajištění elektrických rozvodů;
  3. zprovoznění – zkouška výkonu, nastavení a spuštění.

Exkluzivní nabídka

Náš specialista na montáž chladící techniky v co nejkratší době dorazí k vám domů a provede svou práci rychle a kvalitně a za přiměřenou cenu. Těšíme se na vaši objednávku na +420 774 690 831 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře!

Název
JednotkaCena, Kč
Montáž chladící techniky
hodinyod 350
hodinyod 350

Příjezd odborníka konzultační po Praze (bez práce)
hodinyod 350
Příjezd odborníka s provedením práce po Praze

od 300 

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021