Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montáž chladíci a klimatizační tecniky

Potřebujete kvalitní montáž chladící techniky za dostupné peníze? Hledáte experty v této oblasti? Pak je společnost Mr.House k vašim službám!

Poskytujeme profesionální a dostupné služby v oblasti montáže chladniček, ledniček, mrazících boxů, klimatizací aj. od roku 2018. Za tu dobu jsme si vybudovali spolehlivou pověst. Obraťte se na nás pro dokonalý výsledek v co nejkratší době a za výhodnou cenu.

V čem spočívá výhoda naší nabídky?

Vyhledáváte způsoby, jak ušetřit? Pak jste na místě: naše ceny montáže chladící techniky jsou dost přiměřené a nijak to neovlivňuje kvalitu provedení. Proto získávají naši klienti hned několik výhod.

Dbáme na pečlivost a zakládáme si na dobré pověsti. Nechceme zklamat projevenou důvěru svých zákazníků. Máme rozsáhlé zkušenosti s montáží chladící techniky od největších světových výrobců.

Kromě toho pracují pro nás technici s odborným vzděláním a licencí pro speciální úkony, jako je montáž chladící techniky.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti montáže a zprovoznění.

Provádíme montáže v komerčních i průmyslových objektech všech typů:

  • klimatizační jednotky;
  • klimatizační systémy;
  • chladící a mrazící boxy;
  • technika pro hluboké zmrazení aj.

Ušetřete nejen peníze

Aby se záruční oprava nezměnila na každodenní opravy, svěřte montáž velkých spotřebičů profesionálům. Zajistíte si tak praktické a efektivní využívání bez nepříjemných poruch, což vám ušetří čas i finance.

Využijte našich služeb – naším cílem je budování inovačního přístupu a implementace moderních inovací.

Co vše zahrnuje komplexní poskytování služeb

Při objednávce montáže dostanete:

Postup montáže

Zahrnuje několik fází:

  1. předběžná – obdržení objednávky, domluva s klientem, návštěva objektu, prohlídka místa provedení montáže, projednání technických podrobností, podepsání smlouvy;
  2. montáž – instalace systému, zajištění elektrických rozvodů;
  3. zprovoznění – zkouška výkonu, nastavení a spuštění.

Exkluzivní nabídka

Náš specialista na montáž chladící techniky v co nejkratší době dorazí k vám domů a provede svou práci rychle a kvalitně a za přiměřenou cenu. Těšíme se na vaši objednávku na +420 774 690 831 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře!

Název
JednotkaCena, Kč
Montáž chladící techniky
hodinyod 350
hodinyod 350

Příjezd odborníka konzultační po Praze (bez práce)
hodinyod 450
Příjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze

od 400 

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023