Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montáž chladíci a klimatizační tecniky

Potřebujete kvalitní montáž chladící techniky za dostupné peníze? Hledáte experty v této oblasti? Pak je společnost Mr.House k vašim službám!

Poskytujeme profesionální a dostupné služby v oblasti montáže chladniček, ledniček, mrazících boxů, klimatizací aj. od roku 2018. Za tu dobu jsme si vybudovali spolehlivou pověst. Obraťte se na nás pro dokonalý výsledek v co nejkratší době a za výhodnou cenu.

V čem spočívá výhoda naší nabídky?

Vyhledáváte způsoby, jak ušetřit? Pak jste na místě: naše ceny montáže chladící techniky jsou dost přiměřené a nijak to neovlivňuje kvalitu provedení. Proto získávají naši klienti hned několik výhod.

Dbáme na pečlivost a zakládáme si na dobré pověsti. Nechceme zklamat projevenou důvěru svých zákazníků. Máme rozsáhlé zkušenosti s montáží chladící techniky od největších světových výrobců.

Kromě toho pracují pro nás technici s odborným vzděláním a licencí pro speciální úkony, jako je montáž chladící techniky.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti montáže a zprovoznění.

Provádíme montáže v komerčních i průmyslových objektech všech typů:

  • klimatizační jednotky;
  • klimatizační systémy;
  • chladící a mrazící boxy;
  • technika pro hluboké zmrazení aj.

Ušetřete nejen peníze

Aby se záruční oprava nezměnila na každodenní opravy, svěřte montáž velkých spotřebičů profesionálům. Zajistíte si tak praktické a efektivní využívání bez nepříjemných poruch, což vám ušetří čas i finance.

Využijte našich služeb – naším cílem je budování inovačního přístupu a implementace moderních inovací.

Co vše zahrnuje komplexní poskytování služeb

Při objednávce montáže dostanete:

Postup montáže

Zahrnuje několik fází:

  1. předběžná – obdržení objednávky, domluva s klientem, návštěva objektu, prohlídka místa provedení montáže, projednání technických podrobností, podepsání smlouvy;
  2. montáž – instalace systému, zajištění elektrických rozvodů;
  3. zprovoznění – zkouška výkonu, nastavení a spuštění.

Exkluzivní nabídka

Náš specialista na montáž chladící techniky v co nejkratší době dorazí k vám domů a provede svou práci rychle a kvalitně a za přiměřenou cenu. Těšíme se na vaši objednávku na +420 774 690 831 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře!

Název
JednotkaCena, Kč
Montáž chladící techniky
hodinyod 350
hodinyod 350

Příjezd odborníka konzultační po Praze (bez práce)
hodinyod 450
Příjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze

od 400 

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024