Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Tesařská služba

Pokud potřebujete renovovat nábytek, vyměnit dveřní zámek, opravit dřevěné dveře nebo další opravářské práce, nabízíme služby profesionálního truhláře v Praze. Společnost MistrHouse poskytuje služby úzce specializovaných odborníků, na které se můžete obracet při provádění drobných oprav nebo rekonstrukcí, stěhování nebo v případě potřeby montáže dveří. 

Specializace truhláře

Truhlář je odborník, který se zabývá pracemi spojenými se dřevem. Mezi ně řádíme:

  • mechanická úprava dřeva (broušení, leštění aj.)
  • zhotovení konstrukcí a stavebních materiálů;
  • vrtání;
  • broušení dřevěných podlah;
  • spoje dřevěných dílů a další.

Profesionální truhlář taktéž provádí montáž oken, montáž nábytku a stavbu pódií. Pokud potřebujete odbornou a rychlou montáž zárubní v Praze, obracejte se na naši společnost. Zaručujeme zodpovědný přístup k práci, rychlé provedení a vysokou kvalitu služeb. Jsme připravení vyřešit pro vás ty nejsložitější situace nezávisle na obtížnosti a rozsahu projektu. 

Ceny truhlářských služeb

Než se rozhodnete zavolat truhláře za nejdostupnější ceny v Čechách, podívejte se na podrobný ceník služeb na našich stránkách. Ceny truhlářských služeb se vypočítávají individuálně a závisí na řadě okolností:

  • stav objektu;
  • kvalita a druh dokončovacích materiálů;
  • obtížnost a druh práce. 

Naši odborníci k vám dorazí vybaveni veškerým potřebným nářadím, spotřebními materiály a moderními nástroji. Pokud potřebujete montáž mezipokojových interiérových dveří, pomůžeme vám zvolit vhodné dveřní křídlo a v případě potřeby zvětšíme dveřní otvor. Profesionální truhlář dokáže rychle a spolehlivě provést montáž dveřních pantů a pověsit na ně dveře. 

Truhlářské práce zahrnují celou řadu dostupných služeb. Pracujeme v Praze nejen pro soukromé zákazníky, ale i pro komerční podniky. Nabízíme prvotřídní servis a individuální přístup. Příjezd technika a rozpočtování poskytujeme zcela zdarma. Po sjednání všech detailů a konečné ceny podepíšeme smlouvu a odborník zahájí svou práci. 

Výhody profesionálních služeb

Když se obrátíte na naši společnost, nemusíte už řešit komplikované záležitosti – získáte pomoc kvalifikovaného odborníka. Bezplatný příjezd truhláře v Praze je žádanou službou, která zahrnuje opravářské práce a zpracování dřevěných povrchů. Provádíme broušení, malování a lakování výrobků z přírodního dřeva. Používáme levné i dražší materiály, včetně dřevěných trámů, parket, laminátu, dřevotřískových desek, dýhy a dřevovláknitých desek.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023