Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Montaž záchodu bidetu a dalšího sanitárního zařízení

Záchod a bidet jsou velmi důležitými prvky v obytných i kancelářských budovách. Montáž záchodu vyžaduje určité dovednosti a zohlednění některých detailů.

Podíváme se na hlavní kroky při montáži a případy, kdy je nezbytná instalace nového sanitárního zařízení.

Montáž záchodu

Montáž nové záchodové mísy budete potřebovat, pokud se stávající zařízení neustále porouchává a opravy řeší problém jen dočasně, zatímco vodoměr ukazuje vysokou spotřebu a pořád slyšíte tekoucí vodu.

Montáž záchodu zahrnuje následující body:

 1. Demontáž vysloužilého záchodu (kladivem se rozbije odpad odstraňovaného zařízení zbytky se odstraní sekáčem, uřízne se odpadní trubka, pokud byla poškozena).
 2. Zkontroluje se, jestli je povrch pro montáž je rovný.
 3. Označí se místa fixace a provrtají se otvory.
 4. Do otvorů se dají hmoždinky.
 5. Nainstaluje se záchodová mísa.
 6. Montáž dalších prvků: prkénko a víko.
 7. Záchod se napojí na odpad.
 8. Montáž nádrže.
 9. Napojení nádrže na vodu.

Montáž bidetu

Bidet se montuje ze stejných důvodů jako záchodová mísa. Při montáži je třeba dodržet tento postup:

 1. Demontovat vysloužilé zařízení.
 2. Připravit stenu k následující montáží bidetu.
 3. Zajistit odpad.
 4. Zafixovat rám.
 5. Přivést studenou vodu.
 6. Namontovat nádrž.
 7. Zafixovat mísu a napojit na odpad.

Proč to stojí za to obrátit se na nás?

Můžete si být jistý se svými dovednostmi, avšak služby instalatéra jsou jistotou za výhodnou cenu. Pracují pro nás opravdoví profesionálové, kteří rozumí tomu, co dělají.

Nezkušený laik často přehlíží detaily a v důsledku je práce provedena nekvalitně a zařízení vyžaduje opakované opravy. Zaručujeme spolehlivost a rychlost našich služeb!

NázevJednotkaCena, Kč
Montáž stojícího bidetu v rohu (komplikovaná montáž)
hodinyod 380
Montáž a napojení bidetu
hodinyod 380
Montáž bidetového sedátkahodinyod 350
Montáž instalace bidetu
hodinyod 150
Napojení bidetu na instalaci
hodinyod 350
Demontáž bidetu
hodinyod 350
Řešení ucpaného bidetu
hodinyod 300
Řešení protékání
hodinyod 300
Příjezd odborníka pro konzultaci po Praze (bez práce)
hodiny
od 300
Příjezd odborníka s následným poskytnutím služeb po Praze
od 200


NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021