Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montaž záchodu bidetu a dalšího sanitárního zařízení

Záchod a bidet jsou velmi důležitými prvky v obytných i kancelářských budovách. Montáž záchodu vyžaduje určité dovednosti a zohlednění některých detailů.

Podíváme se na hlavní kroky při montáži a případy, kdy je nezbytná instalace nového sanitárního zařízení.

Montáž záchodu

Montáž nové záchodové mísy budete potřebovat, pokud se stávající zařízení neustále porouchává a opravy řeší problém jen dočasně, zatímco vodoměr ukazuje vysokou spotřebu a pořád slyšíte tekoucí vodu.

Montáž záchodu zahrnuje následující body:

 1. Demontáž vysloužilého záchodu (kladivem se rozbije odpad odstraňovaného zařízení zbytky se odstraní sekáčem, uřízne se odpadní trubka, pokud byla poškozena).
 2. Zkontroluje se, jestli je povrch pro montáž je rovný.
 3. Označí se místa fixace a provrtají se otvory.
 4. Do otvorů se dají hmoždinky.
 5. Nainstaluje se záchodová mísa.
 6. Montáž dalších prvků: prkénko a víko.
 7. Záchod se napojí na odpad.
 8. Montáž nádrže.
 9. Napojení nádrže na vodu.

Montáž bidetu

Bidet se montuje ze stejných důvodů jako záchodová mísa. Při montáži je třeba dodržet tento postup:

 1. Demontovat vysloužilé zařízení.
 2. Připravit stenu k následující montáží bidetu.
 3. Zajistit odpad.
 4. Zafixovat rám.
 5. Přivést studenou vodu.
 6. Namontovat nádrž.
 7. Zafixovat mísu a napojit na odpad.

Proč to stojí za to obrátit se na nás?

Můžete si být jistý se svými dovednostmi, avšak služby instalatéra jsou jistotou za výhodnou cenu. Pracují pro nás opravdoví profesionálové, kteří rozumí tomu, co dělají.

Nezkušený laik často přehlíží detaily a v důsledku je práce provedena nekvalitně a zařízení vyžaduje opakované opravy. Zaručujeme spolehlivost a rychlost našich služeb!

NázevJednotkaCena, Kč
Montáž stojícího bidetu v rohu (komplikovaná montáž)
hodinyod 480
Montáž a napojení bidetu
hodinyod 499
Montáž bidetového sedátkahodinyod 450
Montáž instalace bidetu
hodinyod 150
Napojení bidetu na instalaci
hodinyod 450
Demontáž bidetu
hodinyod 450
Řešení ucpaného bidetu
hodinyod 400
Řešení protékání
hodinyod 400
Příjezd odborníka pro konzultaci po Praze (bez práce)
hodiny
od 450
Příjezd odborníka + parkování s následným poskytnutím služeb po Praze
od 400


NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023