Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Opravy kuchyňského nábytku

I ten nejkvalitnější kuchyňský nábytek se časem opotřebovává.

V takovém případě můžete se buď zbavit vysloužilé kuchyňské linky a pořídit si novou, nebo nábytek opravit. Ve většině případů oprava je praktičtější volba, a navíc i levnější.

V rukou zkušeného nábytkáře může váš kuchyňský nábytek znovu získat atraktivní vzhled a od nového nepůjde rozeznat.

Jak se nábytek opravuje

Restaurování kuchyňského nábytku zahrnuje široké spektrum prací – od dekoračních až po truhlářské. Může se jednat o výměnu úchytek a kování, čel, vyřezání otvorů pro nové zařízení atd.

Nejjednodušší restaurátorské práce spočívají v odstranění škrábanců a rýh z povrchu nábytku nebo seřízení kování. Dokáže to provést i amatér.

I když se jedná třeba o výměnu kuchyňské pracovní desky, které se opotřebovává nejrychleji, nemusíte volat odborníka.

Možnosti oprav

Můžete si vyrobit desku ze zvoleného materiálu – na internetu je naštěstí dost nejrůznějších návodů na podobné projekty. Stejné je to i s výměnou čel zásuvek a skříněk, které ani nemusíte sami vyrábět – čela četně kování si objednáte ve specializovaném obchodě.

Obnovit stará čela zásuvek a skříněk dokážete poměrně snadno pomocí dýhy a barvy. Předběžně umyjte a odmastěte a přebruste povrch, až pak natřete ho nebo aplikujte dýhu.

Ovšem při menších i rozsáhlejších opravách kuchyňského nábytku musíte zohledňovat jisté okolnosti – specifika materiálů, ze kterých je nábytek proveden.

NázevJednotkaCena, Kč
Oprava kuchyňského nábytku
hodinyod 300
Výměna kování
hodinyod 300
Výměna kuchyňské pracovní desky
hodinyod 350
Výměna čel zásuvek a skříněk
hodinyod 300
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinyod 350 
Výjezd odborníka s provedením práce po Praze

od 200

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021