Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Drobné úpravy a údržba bytu

Chcete osvěžit interiér a plánujete kosmetickou úpravu svého bytu? Objednejte drobné opravy a úpravy bytu od společnosti MistrHouse. Nabízíme služby univerzálních odborníků a rádi vám pomůžeme realizovat jakékoli představy. Spolu vytvoříme maximálně příjemný a pohodový interiér. K vašim službám je zkušený údržbář, který dokáže rychle provést drobné úpravy interiéru, které nevyžadují zásah do vodovodu či kanalizace a rozsáhlejší rekonstrukci. 

Co zahrnují drobné úpravy domácnosti? 

Drobné opravy domácnosti umožňují zlepšit vzhled obydlí a životních podmínek, ale jsou cenově dostupnější než celková rekonstrukce. Navíc nevyžadují větší zásah do konstrukce budovy ani vyšší náklady na provedení. 

Služba zahrnuje:

 • tapetování
 • pokládky podlahových krytin
 • opravy stropu po vytopení
 • montáž stropních lišt
 • lepení obkladů stěn
 • sádrokartonářské práce
 • omítky
 • elektroinstalace 

Pracují pro nás ti nejlepší odborníci v Praze, kteří rychle a kvalitně provedou drobné úpravy a údržbu bytu jakéhokoli rozsahu a obtížnosti. Používáme moderní vybavení, speciální nářadí a pouze kvalitní stavební materiály. Naše služby vám pomohou odstranit nedostatky po rekonstrukci, napravit chyby a vytvořit tolik očekávané pohodlí domova. 

Včasná úprava interiéru dokáže oddálit velkou rekonstrukci a ušetří vám spoustu peněz. Kvalifikovaný údržbář v Praze má potřebné znalosti a dovednosti, a proto si snadno poradí se zakázkou a zohlední přání a požadavky klienta.

Výhody služeb od MistrHous

Společnost MistrHous si poradí s jakýmikoli poruchami v domácnosti a pomůže vám k opravdu útulnému bydlení. Provádíme vysoce kvalitní dokončovací práce a elektromontáže v souladu se stavebními normami. Profesionální údržbářské práce zahrnují širokou nabídku služeb od nátěrů až po pokládku podlahových krytin. 

Při objednávce našich služeb v Praze získáte:

 • rychlou pomoc zkušeného odborníka
 • rozumné cenové nabídky
 • individuální přístup
 • konzultaci zdarma 

Pokud potřebujete obnovit povrchovou úpravu bytu, opravit stropy, vyměnit rozvody nebo položit plovoucí podlahy – obracejte se na nás. Povrchové úpravy interiéru jsou jedinečnou možností, jak levně a rychle mít krásné obydlí. Veškeré povrchové úpravy provádí výhradně opravdoví odborníci, kteří dodržují termíny a zohledňují požadavky zákazníka. Narovnáme zdi, vytapetujeme byt, opravíme vrzající podlahy a zbavíme vás i dalších nepříjemnosti, které už vám nebudou kazit náladu.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024