Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Drobné opravy a údržba bytu

Chcete osvěžit interiér a povrchovou úpravu svého byty, objednejte drobné opravy a údržbu bytu od společnosti MistrHous, která nabízí služby univerzálních odborníků. Pomůžeme vám realizovat vaše představy a vytvořit maximálně příjemný interiér pro život. K vašim službám je zkušený údržbář, který dokáže rychle provést úpravy interiéru bez výměny sítí a rozsáhlejších stavebních úprav. 

Co zahrnují drobné opravy domácnosti? 

Drobné opravy domácnosti umožňují zlepšit vzhled obydlí a životních podmínek, ale jsou cenově dostupnější než celková rekonstrukce a nevyžadují větší zásah do konstrukce ani financování. 

Služba zahrnuje:

 • tapetování
 • pokládky podlahových krytin
 • opravy stropu po vytopení
 • montáž stropních lišt
 • lepení obkladů stěn
 • sádrokartonářské práce
 • omítky
 • elektroinstalace 

Pracují pro nás nejlepší odborníci v Praze, kteří rychle a kvalitně provedou drobné opravy a údržbu bytu jakéhokoli rozsahu a obtížnosti. Používáme moderní vybavení, speciální nářadí a pouze kvalitní stavební materiály. Naše služby vám pomohou odstranit nedostatky po rekonstrukci, napravit chyby a vytvořit tolik očekávané pohodlí domova. 

Včasná oprava interiéru dokáže oddálit velkou rekonstrukci a ušetří vám spoustu peněz. Kvalifikovaný údržbář v Praze má potřebné znalosti a dovednosti, a proto si snadno poradí se zakázkou a zohlední přání a požadavky klienta. 

Výhody služeb od MistrHous

Společnost MistrHous si poradí s jakýmikoli poruchami v domácnosti a pomůže vám k opravdu útulnému bydlení. Provádíme vysoce kvalitní dokončovací práce a elektromontáže v souladu se stavebními normami. Profesionální údržbářské práce zahrnují širokou nabídku služeb od nátěrů až po pokládku podlahových krytin. 

Při objednávce našich služeb v Praze získáte:

 • rychlou pomoc zkušeného odborníka
 • rozumné cenové nabídky
 • individuální přístup
 • konzultaci zdarma 

Pokud potřebujete obnovit povrchovou úpravu bytu, opravit stropy, vyměnit rozvody nebo položit plovoucí podlahy – obracejte se na nás. Povrchové úpravy interiéru jsou jedinečnou možností, jak levně a rychle mít krásné obydlí. Veškeré povrchové úpravy provádí výhradně opravdoví odborníci, kteří dodržují termíny a zohledňují požadavky zákazníka. Narovnáme zdi, vytapetujeme byt, opravíme vrzající podlahy a zbavíme vás i dalších nepříjemnosti, které už vám nebudou kazit náladu.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021