Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Drobné úpravy a údržba bytu

Chcete osvěžit interiér a plánujete kosmetickou úpravu svého bytu? Objednejte drobné opravy a úpravy bytu od společnosti MistrHouse. Nabízíme služby univerzálních odborníků a rádi vám pomůžeme realizovat jakékoli představy. Spolu vytvoříme maximálně příjemný a pohodový interiér. K vašim službám je zkušený údržbář, který dokáže rychle provést drobné úpravy interiéru, které nevyžadují zásah do vodovodu či kanalizace a rozsáhlejší rekonstrukci. 

Co zahrnují drobné úpravy domácnosti? 

Drobné opravy domácnosti umožňují zlepšit vzhled obydlí a životních podmínek, ale jsou cenově dostupnější než celková rekonstrukce. Navíc nevyžadují větší zásah do konstrukce budovy ani vyšší náklady na provedení. 

Služba zahrnuje:

 • tapetování
 • pokládky podlahových krytin
 • opravy stropu po vytopení
 • montáž stropních lišt
 • lepení obkladů stěn
 • sádrokartonářské práce
 • omítky
 • elektroinstalace 

Pracují pro nás ti nejlepší odborníci v Praze, kteří rychle a kvalitně provedou drobné úpravy a údržbu bytu jakéhokoli rozsahu a obtížnosti. Používáme moderní vybavení, speciální nářadí a pouze kvalitní stavební materiály. Naše služby vám pomohou odstranit nedostatky po rekonstrukci, napravit chyby a vytvořit tolik očekávané pohodlí domova. 

Včasná úprava interiéru dokáže oddálit velkou rekonstrukci a ušetří vám spoustu peněz. Kvalifikovaný údržbář v Praze má potřebné znalosti a dovednosti, a proto si snadno poradí se zakázkou a zohlední přání a požadavky klienta.

Výhody služeb od MistrHous

Společnost MistrHous si poradí s jakýmikoli poruchami v domácnosti a pomůže vám k opravdu útulnému bydlení. Provádíme vysoce kvalitní dokončovací práce a elektromontáže v souladu se stavebními normami. Profesionální údržbářské práce zahrnují širokou nabídku služeb od nátěrů až po pokládku podlahových krytin. 

Při objednávce našich služeb v Praze získáte:

 • rychlou pomoc zkušeného odborníka
 • rozumné cenové nabídky
 • individuální přístup
 • konzultaci zdarma 

Pokud potřebujete obnovit povrchovou úpravu bytu, opravit stropy, vyměnit rozvody nebo položit plovoucí podlahy – obracejte se na nás. Povrchové úpravy interiéru jsou jedinečnou možností, jak levně a rychle mít krásné obydlí. Veškeré povrchové úpravy provádí výhradně opravdoví odborníci, kteří dodržují termíny a zohledňují požadavky zákazníka. Narovnáme zdi, vytapetujeme byt, opravíme vrzající podlahy a zbavíme vás i dalších nepříjemnosti, které už vám nebudou kazit náladu.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023