Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montáž zásuvek a vypínačů

Zásuvky a vypínače musí zajišťovat pohodlné a především bezpečné užívání domácích spotřebičů a svítidel.

Změny v interiéru často způsobují to, že na novém místě nejde zapojit spotřebič do sítě. Stávající umístění zásuvek už neodpovídá potřebám a potřebujete tento problém vyřešit.

Specifika montáže

Přemístění zásuvek je žádanou službou pro kanceláře, byty a rodinné domy. Tento úkon musí provádět kvalifikovaný elektrikář v souladu s aktuálními předpisy pro montáž elektro rozvodů.

Připojení vyžaduje použití vodiče o průřezu od 1,5 mm, spoje rozvodů se umísťují ve speciální elektroinstalační krabici.

Po určení nového umístění je třeba naplánovat uložení kabelu. Realizaci elektroinstalace lze uskutečnit několika způsoby.

Postupy montáže

Nový rozvod se napojí na starou zásuvku, a ta se použije jako elektroinstalační krabice. Dále je drát protažen na potřebné místo.

Novou zásuvku lze zapojit přímo do rozváděče, pokud se nenachází příliš daleko od plánovaného umístění zásuvky. Starou zásuvku lze vyřadit z provozu a schovat pod omítku.

Prodloužení rozvodů je populárnější postup při přemístění zásuvek. Natažení kabelu až k rozváděči vyžaduje pečlivou práci, aby nedocházelo k přehřívání nebo ohoření.

Napojení v rozváděči

Existuje několik způsobu napojení v rozváděči. Svorkovnice a pružinové svorky se obvykle používají k propojení vodičů. Je to snadná a rychlá metoda jak spojit několik drátů.

Fixace plastovou svorkou poskytuje velmi kvalitní a spolehlivé spojení několika vodičů dohromady. Barevné rozlišení usnadňuje další údržbu rozvodů.

Dráty se stočí a slisují - je to jeden z nejspolehlivějších způsobů spojení dvou a více drátů. Konce drátů se vyčistí, nanese se na ně pájka a ponoří se do pájecí vany.

Vychladlé dráty se následně zaizolují izolační páskou. Nová zásuvka se zapojí jako obvykle, vyvrtá se otvor, namontuje se elektroizolační krabice a zapojí se zásuvka.

NázevJednotkaCena, Kč
Montáž zásuvek
hodinyod 399
Montáž rámečku pro vypínače
hodinyod 300
Montáž elektroinstalační krabice
hodinyod 300
Montáž vypínače nad omítku
hodinyod 300
Montáž vypínače pod omítku
hodinyod 250
Drážkování betonových stěn, metr
hodinyod 300
Drážkování cihlových stěn, metr
hodinyod 300
Drážkování sádrokartonových stěn, metr
hodinyod 300
Uvedení do provozu a nastavení svítidla
hodinyod 300Příjezd odborníka pro konzultaci po Praze (bez práce)
od 450
Příjezd odborníka + parkování s následným poskytnutím služeb po Praze
od 400

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023