Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Čištění nábytku

Pokud chcete vrátit svému čalouněnému nábytku původní vzhled, volejte společnost MistrHouse v Praze.

Profesionální chemické čištění nábytku a čalouněných sedacích souprav zajišťuje hloubkové a zároveň šetrné čištění různých typů potahových látek. Provádí se pomocí šetrných čisticích prostředků a odstraňovačů skvrn. Pomocí této metody se zbavíte:

  • mastných skvrn;
  • skvrn od nápojů;
  • zbytků od žvýkaček;
  • skvrn po fixech a inkoustu.

Naši specialisté provádí čištění čalouněného nábytku nejen od zašlé špíny, ale i nepříjemného zápachu. Dodatečně také zbavíme váš nábytek od vetřelců (štěnice, blechy a roztoče). Veškeré práce provádíme v souladu se sanitárními hygienickými normami. 

Čištění sedaček a čalouněného nábytku

Pokud jste si všimli skvrn a špíny na sedačce, nejspíš se jich budete chtít zbavit a budete potřebovat čištění čalouněného nábytku v Praze. Používáme k tomu mycí prostředky a kartáče s různě tvrdým vlasem. Díky nim dokážeme kvalitně vyčistit jakékoliv čalounění nezávisle na materiálu. Nabízíme také suché čištění pohovek a křesel od prachu a zvířecích chlupů. Tato služba je obzvlášť žádaná mezi majiteli domácích mazlíčků.

Čištění koberců

Koberce rovněž vyžadují pravidelné čištění, protože se na nich časem usazuje prach, špína a zvířecí chlupy. To nejen negativně ovlivňuje vzhled výrobku, ale může dokonce způsobovat alergie. Odborníci z MistrHouse používají nejmodernější vybavení a bezpečné čisticí prostředky, které spolehlivě odstraňují nečistoty a odolné skvrny z jakýchkoli koberců. Po vyčištění bude tento bytový doplněk vypadat jako nový a přestane ohrožovat vaše zdraví.

Při běžném denním používání nábytku a koberců se na nich neustále usazují nejrůznější nečistoty a prach, tvoří se skvrny po rozlití tekutin apod. Proto je pravidelné čištění nábytku a koberců nedílnou součástí péče o domácnost, kterou nejlépe zvládnou profesionálové.

MistrHouse nabízí špičkové chemické čištění nábytku a koberců. Používáme nejmodernější postupy a osvědčené přípravky, abychom dosáhli nejlepších výsledků. Naši zkušení profesionálové vyčistí nábytek a koberce u vás doma kvalitně, bezpečně a rychle.

Pravidelným čištěním zajistíte hygienu a svěžest v domácnosti a v neposlední řadě výrazně prodloužíte životnost nábytku a koberců. Neodkládejte čištění nábytku a koberců. Obraťte se na nás a my se postaráme o to, aby váš nábytek vypadal vždy svěže, čistě a jako zbrusu nový. Čištění koberců a nábytku ještě v dnešní době investicí do krásného a pohodlného domova.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024