Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Instalace pračky

Odbornou instalaci pračky v Praze poskytuje společnost MistrHouse. Jedná se o oblíbenou službu, kterou provádíme rychle, kvalitně a za příjemnou cenu. Nabízíme instalaci pračky v kuchyni a v koupelně. V případě, že chcete mít pračku v kuchyni, naši technici provedou instalaci zařízení samostatně stojícího, nebo zabudují do kuchyňské linky. 

Instalace pračky je důležitým krokem při zařizování praktické domácnosti. Díky zkušenostem našich odborníků, kteří používají profesionálního vybavení, zaručujeme spolehlivé zapojení a správné fungování vaší pračky.

Jak probíhá instalace pračky? Naši kvalifikovaní technici dodržují tento postup:

  1. Příprava prostoru: Pro správnou instalaci pračky je nutné zajistit vhodné místo. Společnost MistrHouse vždy analyzuje prostor a pomůže vybrat nejlepší místo pro umístění spotřebiče. 
  2. Napojení na přívod vody: správné napojení na přívod vody je velmi důležitým krokem při instalaci pračky. Provedeme instalaci všech nezbytných prvků, abychom zajistili spolehlivé připojení. 
  3. Napojení na odpad: zajištění dobrého odvádění použité vody z pračky je stejně významné jako předchozí krok. Náš zkušený technik nainstaluje vhodné koleno a svorky, které zajistí bezpečné odvádění odpadních vod.
  4. Připojení k elektrické sítí: bezpečné napájení je dalším důležitým bodem instalace pračky. Náš specialista správně zapojí kabel k elektrické zásuvce v souladu se všemi bezpečnostními předpisy a požadavky.
  5. Zprovoznění a zkouška: Po zapojení spotřebiče technik zkontroluje všechna připojení a funkčnost pračky. Teprve po tomto úkonu a zkušebním spuštění lze s jistotou zaručit, že spotřebič bude náležitě fungovat.

Instalace a zapojení pračky není tak snadná záležitost, jak se to může na první pohled zdát, a je lepší tuto práci svěřit těm, kteří tomu rozumí a mají dostatek zkušeností. Pokud se obrátíte na společnost MistrHouse, můžete se těšit na kvalitně provedenou instalaci a zapojení pračky a také záruku na provedenou práci. 

Instalace pračky v koupelně

Pro získání více místa v koupelně naši odborníci doporučují instalovat pračku pod umyvadlo. Veškeré práce se provádí rychle a za použití kvalitních materiálů. Na svou práci poskytujeme záruku kvality. U nás si také můžete objednat montáž sanitárního vybavení v kuchyni nebo koupelně.

NázevJednotkaCena, Kč
Instalace pračky
hodinyod 450
Instalace filtru hrubého čištění
hodinyod 400
Instalace systému AquaStop
hodinyod 400
Instalace vodního filtru
hodinyod 400
Konstrukce stěn pod pokládkou elektrokabelu v betonu
hodinyod 400
Konstrukce stěn pod pokládkou elektrokabelu v cihelně
hodinyod 400
Vrtání průchozích otvorů ks.
hodinyod 400
Demontáž pračky
hodinyod 400
Utěsnění spár pračky
hodinyod 400
Připojení odtoku pračky (s těsněním)  
hodinyod 400
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
od 450
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
od 400
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023