Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Sebrat dětské postele

Výrobci moderního nábytku se snaží, aby nábytek byl funkční, a proto rádi doplňují základní konstrukci dalšími prvky – patry, schody, výsuvnými úložnými prostory i vestavěným počítačovým stolem.

Pro nezkušeného kutila se montáž postele může ukázat jako neřešitelný úkol. Obzvlášť riskujete, když se pouštíte do složitého modelu s velkým množstvím prvků. Svěřte tento úkol profesionálům.

Společnost MistrHouse, působící v Praze, nabízí montáž dětských postelí. Když přivoláte zkušeného odborníka, ušetříte spoustu svého času.

Hodně rodičů podceňuje význam odborné montáže nábytku, která vyžaduje dodržení specifického postup a návodu. Každý spoj a všechny mechanizmy musí zvládnout vysokou zátěž a zároveň zachovat stabilitu a bezpečnost pro dítě. Na kvalitě montáže závisí také životnost výrobků.

Typy dětských postelí

Existuje několik typů postelí a postýlek:

  • klasické;
  • houpací;
  • vyklápěcí;
  • patrové.

Nejjednodušší je montáž klasické postele na nohách. Je to dáno malým množstvím dílů.

Umisťuje se tak, aby byla pevná a neviklala se. Houpací postýlky jsou pohyblivé, ale zachovávají při tom stabilitu. Správně smontované díly zajišťují pevné spojení a výdrž.

Vyklápěcí postele mohou měnit svůj tvar a polohu. Mezi zákazníky jsou poměrně oblíbené, protože skvělé zapadají do malých bytů. Přes den je sklápěcí postel schovaná do skříně, a večer se rozloží a používá místo na spaní. Patrová postel musí mít vysokou stabilitu, aby se celá konstrukce nepřevrátila. 

Cena montáže postele

Cena služby závisí na několika okolnostech:

  • druh nábytku;
  • stav výrobku (nový, použitý);
  • kompletace.

Profesionální montáž dětské postele je základem bezpečnosti vašeho dítěte. Odborníci ze společnosti Hodinový manžel dokážou provést kvalitní montáž jakéhokoli typu ve stanoveném termínu. Náš technik je vybaven kompletní sadou nářadí a spojovacího materiálu.

Čas potřebný pro montáž závisí na typu konstrukce, rozměrech a množství prvků.

Poskytneme vám službu, kdykoli se vám to bude hodit. Zadejte objednávku přes webové stránky nebo telefonicky.

NázevJednotkaCena, Kč
Sebrat dětské postele
hodinyod 300
Montáž kování
hodinyod 300
Montáž dorážeče
hodinyod 350
Montáž západky
hodinyod 350
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinyod 350 
Výjezd odborníka s provedením práce po Praze
hodinyod 200 

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021