Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montáž dětské postele

Výrobci moderního nábytku se snaží, aby nábytek byl funkční, a proto rádi doplňují základní konstrukci dalšími prvky – patry, schody, výsuvnými úložnými prostory i vestavěným počítačovým stolem.

Pro nezkušeného kutila se montáž postele může ukázat jako neřešitelný úkol. Obzvlášť riskujete, když se pouštíte do složitého modelu s velkým množstvím prvků. Svěřte tento úkol profesionálům.

Společnost MistrHouse, působící v Praze, nabízí montáž dětských postelí. Když přivoláte zkušeného odborníka, ušetříte spoustu svého času.

Hodně rodičů podceňuje význam odborné montáže nábytku, která vyžaduje dodržení specifického postup a návodu. Každý spoj a všechny mechanizmy musí zvládnout vysokou zátěž a zároveň zachovat stabilitu a bezpečnost pro dítě. Na kvalitě montáže závisí také životnost výrobků.

Typy dětských postelí

Existuje několik typů postelí a postýlek:

  • klasické;
  • houpací;
  • vyklápěcí;
  • patrové.

Nejjednodušší je montáž klasické postele na nohách. Je to dáno malým množstvím dílů.

Umisťuje se tak, aby byla pevná a neviklala se. Houpací postýlky jsou pohyblivé, ale zachovávají při tom stabilitu. Správně smontované díly zajišťují pevné spojení a výdrž.

Vyklápěcí postele mohou měnit svůj tvar a polohu. Mezi zákazníky jsou poměrně oblíbené, protože skvělé zapadají do malých bytů. Přes den je sklápěcí postel schovaná do skříně, a večer se rozloží a používá místo na spaní. Patrová postel musí mít vysokou stabilitu, aby se celá konstrukce nepřevrátila. 

Cena montáže postele

Cena služby závisí na několika okolnostech:

  • druh nábytku;
  • stav výrobku (nový, použitý);
  • kompletace.

Profesionální montáž dětské postele je základem bezpečnosti vašeho dítěte. Odborníci ze společnosti Hodinový manžel dokážou provést kvalitní montáž jakéhokoli typu ve stanoveném termínu. Náš technik je vybaven kompletní sadou nářadí a spojovacího materiálu.

Čas potřebný pro montáž závisí na typu konstrukce, rozměrech a množství prvků.

Poskytneme vám službu, kdykoli se vám to bude hodit. Zadejte objednávku přes webové stránky nebo telefonicky.

NázevJednotkaCena, Kč
Montáž dětské postele
hodinyod 400
Montáž kování
hodinyod 400
Montáž dorážeče
hodinyod 450
Montáž západky
hodinyod 450
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinyod 450 
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
hodinyod 400 

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023