Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Zahradnické služby

Opečovávaná a upravená zahrada je hrdostí každého domu, na jehož pozemku se musí udržovat pořádek a čistota. Profesionální úklid listí v Praze je žádaná služba, kterou poskytuje společnost MistrHouse. Naši kvalifikovaní zahradníci mají veškeré nezbytné vybavení a hodně zkušeností s prací na zahradách. S našimi službami ušetříte čas, který můžete věnovat svým blízkým, a navíc se zbavíte nutnosti věnovat se špinavé a namáhavé práci na své zahradě nebo pozemku. 

Sezónní a průběžný úklid zahrady přijde vhod po prořezávání stromů, dokončení stavby nebo sekání trávníku, kdy je zahrada plná smetí. Naši specialisté rychle uklidí váš pozemek, který bude těšit svým pěkným vzhledem vás a všechny členy domácnosti. Vážíme si váš čas, a proto doporučujeme svěřit údržbu zahrady či pozemku zkušeným odborníkům.

 Druhy úklidu pozemku

Úklid a sekání trávníku v Praze mívají různé podoby, přístupy a technologie. Vyčleňují se tyto typy úklidu:

  1. Podle frekvence ho dělíme na jednorázový a pravidelný. Často se na nás obracejí majitelé chat a chalup s prosbou provést úklid po silném větru, vichřici a dalších rozmarech počasí. 
  2. Podle sezóny dělíme úklid na jarní, podzimní, zimní a letní.

V létě a na jaře se provádí kácení stromů a keřů, místo kterých se vysazují nové ovocné stromy a další rostliny. V teplém období se zkracuje interval mezi údržbou spojenou se zajištěním pořádku na pozemku. Provádí se montáž nebo oprava oplocení. V létě poskytujeme tyto služby:

  • pletí a sázení;
  • úklid odpadu a posekané trávy;
  • údržba trávníku.

Zimní úklid zahrnuje čištění cestiček od sněhu, odstranění rampouchů ze střech a odvoz odpadu a sněhu z pozemku. Provádí se také posyp cest speciální směsí proti námraze. Jaro je krásné roční období, kdy nám kvetou ovocné stromy, vzduch je provoněn opojnými vůněmi a objevuje se první zeleň. 

Jarní údržba zahrady zahrnuje:

  • sběr listí a suché trávy;
  • odstraněné uhynulých rostlin a stromů;
  • čištění a mytí příjezdových cest a zahradních cestiček;
  • odvoz odpadu. 

Podzim je pro zahrádkáře a majitele domů je nejnáročnějším obdobím, kdy kromě pravidelného úklidu pozemku a sběru listí je nezbytné připravit rostliny na chladné období. Pomohou vám s tím zkušení zahradníci z naší společnosti v Praze, kteří přijedou rovnou k vám domů a dovezou veškeré nezbytné nářadí.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021