Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montáž a seřízení dveří v Praze

Tak jste si konečně vybrali dveře, které se hodí jak designově, tak i konstrukčně, a můžete se pustit do montáže. Montáž dveří je důležitá součást rekonstrukce. Na tom, jak dobře byla provedena, závisí životnost dveří.

Pokud si chcete být jistí, že vchodové, interiérové nebo automatické dveře byly nainstalovány správně, obraťte se na odborníky. Mají veškeré nezbytné znalosti a dovednosti pro montáž dveří a disponují nezbytným nářadím a vybavením.

Zaměření

Nejprve byste měli pozvat technika ze společnosti, od které jste si dveře pořídili, pro zaměření stavebního otvoru. Specialista změří všechny rozměry, vypočítá potřebné množství obložek a zohlední specifika konkrétního stavebního otvoru, do kterého se dveře budou montovat. Až po zaměření, případně výrobě nových dveří, se lze pustit do montáže dveří. Správné provedení a dodržení postupů je pro profesionála samozřejmostí.

Příprava

Před montáží se dveře musí dobře prohlédnout a zkontrolovat. Je důležité se ujistit, že na dveřním křídle ani na zárubních nejsou žádné škrábance a jiná poškození a vady.

Bezpodmínečně se musí zkontrolovat úhel podlahy vůči vodorovné rovině. Nesmí být nakloněna, jinak kvalitní montáž dveří nelze provést. Pomocí vodováhy se také zkontroluje, zda je výška nosných zárubní stejná z obou stran. Maximální přípustná odchylka je 3 mm.

Montáž

Nejprve se kompletují zárubně, nejlépe na rovném horizontálním podkladu. Například rovnou na podlaze. Nezávisle na místě, které jste zvolili, musíte ho něčím zakrýt, například kusem lepenky, aby se tak zamezilo poškození zárubní.

Nosné části zárubní spojte, do předpřipravené drážky vložte dřevěnou lamelu a kladívkem ji doklepněte. Všechny úhly mezi prvky musí mít 90 stupňů. Prvky se spojí šrouby. V případě potřeby se namontuje práh.

Dalším krokem je montáž kování. Na určená místa se namontují zámky a panty.

Po kompletaci se zárubně osazují do stavebního otvoru, který byl předem připraven. V této fázi je nezbytné ještě jednou zkontrolovat, zda jsou zárubně osazeny rovně a jestli se dveře otevírají na správnou stranu.

Zárubně se zafixují v otvoru pomocí rozpínacích tyčí. Tyto nástroje pomohou dokončit seřízení zárubní pro dosažení optimální polohy. Následně se všechny povrchy zárubní musí zakrýt krycí páskou. Je to nezbytné pro ochranu před kontaktem s montážní pěnou.

Mezery mezi zárubněmi a stavebním otvorem se zaplní montážní pěnou. Po zaschnutí pěna zamezí ztrátám tepla a zvýší odolnost konstrukce. Po zaschnutí montážní pěny (čas závisí na složení a typu pěny a je vždy uveden na balení), přebytky se odstraní a namontují se krycí částí zárubní.

Musí se ujistit, že nic nebude překážet otevírání dveří. Pomocí šroubů se zafixuje práh a veškeré nezbytné krycí lišty.

Při důsledné dodržování montážního postupu můžeme tento krok považovat za finální.

Název
Jednotka
Cena, Kč
Montáž dveřního kování
ksod 212
Montáž jednokřídlých posuvných dveří včetně dokončovacích prací
ks
od 997
Montáž obložkových otevíravých dvoukřídlých dveří včetně obložky
ks
od 1465
Oprava dveří
ksod 500Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
od 450
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
od 400 Kč

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023