Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Instalace kovových dveří v Praze

Zdaleka ne každý dokáže svépomocí nainstalovat vchodové dveře. Špatný přístup k montáži vstupních konstrukcí může vést až k velmi tristním následkům. Dveře se musí namontovat bez mezer a zkřížení, aby plnily svou funkci naplno a zároveň měly reprezentativní vzhled. Navíc při neodborné montáží se snadno poškodí složité zamykací mechanizmy.

Je lepší svěřit montáž vchodových dveří profesionálovi.

Hodně společností, které se specializují na poskytování služeb pro domácnosti, nabízí i tuto službu. Proč je pro vás výhodné využit službu montáže vchodových dveří?

Rychlá objednávka

Objednat službu montáže vchodových dveří je poměrně jednoduché. Stačí kontaktovat operátora vybrané společnosti. Rychle příjme objednávku a klientovi vše vysvětlí. S pracovníkem společnosti se domluvíte na rozsahu práce a termínu.

V případě potřeby operátor pošle k zákazníkovi technika na zaměření dveří, aby zajistil dostatek materiálů, potřebných pro montáž. Následně ke klientovi dorazí technik, který provede samotnou montáž. Pokud zákazník bude spokojený s kvalitou montáže dveří, stačí už jen zaplatit za provedenou práci způsobem, který se zrovna bude hodit.

Provádíme montáž různých typů vstupních dveří

Vstupní dveře se musí shodovat s architektonickým konceptem a uspořádáním celé budovy. Pří výrobě dveří se používají nejrůznější materiály. Je to především ocel, hliník, plast a dřevo.

Na vstup do bytů, rodinných domů, kanceláří a dalších typů budov se nejčastěji montují kovové dveře. Ty se vyznačují vysokou odolností, zvukovou a tepelnou izolací a těsněním. Velké oblibě se těší i dřevěné vchodové dveře. V provedení z různých druhů dřeva vypadají velmi atraktivně.

Hodně společností poskytuje poradenské služby ohledně volby vhodného typu dveří a následně provádí i jejich montáž. Fyzické a právnické osoby mohou objednat montáž dveří pancéřových i nestandardních, například ze vzácných dřevin.

Odborníci s vysokou kvalifikací

Montáž vstupních dveří by měli provádět kvalifikovaní a zkušení odborníci.

Takoví specialisté ovládají veškeré nezbytné dovednosti, a mohou tak rychle a kvalitně provést kompletní instalaci celé konstrukce dveří. Zvládnou několik způsobů montáže. Nejžádanější typ montáže tohoto druhu výrobků se provádí na montážní desku pro vstupní dveře.

Technici obvykle provádí tyto úkony:

  • odstranění starých dveří;
  • příprava stavebního otvoru;
  • provedení montáže.

Při své práci specialisté používají pokosovou pilu, pneumatickou pistoli, frézku a další nástroje. Díky profesionálnímu nářadí montáž vstupních dveří probíhá rychle a efektivně. Odborník, který prošel řádnou přípravou a má dostatek zkušeností, dokáže provést cokoli si klient bude přát. 

Ušetříte peníze

Využijte službu montáže vstupních dveří za dostupné peníze. Cena služby se odvíjí od náročnosti, druhu konstrukce a dodatečných prvků.

Hodně seriózních společností poskytuje slevy na službu montáže dveří. Čím častěji klient využívá služeb společnosti, tím víc peněz ušetří. Obzvlášť výhodné je taková spolupráce pro právnické osoby.

Využití služby montáže vstupních dveří má mnoho výhod. Avšak nespěchejte objednávat tuto službu, pokud nejste si jistí s poctivosti odborníka.

Společnost, která provádí montáže vstupních dveří, by měla poskytovat služby na úrovni a za přijatelné peníze. Objednávejte montáž dveří na klíč pouze u kompetentních specialistů, abyste pak nemuseli řešit nepříjemné následky.

Název

Jednotka
Cena, Kč
Montáž dveřního kování
kusod 312
Montáž jednokřídlých posuvných dveří včetně dokončovacích prací
kus
od 997
Montáž dvoukřídlých dveří včetně dokončovacích prací
kus
od 1465
Montáž kovových dveří
kusod 2000Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
od 450
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
od 400 Kč

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023