Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Instalace kovových dveří v Praze

Zdaleka ne každý dokáže svépomocí nainstalovat vchodové dveře. Špatný přístup k montáži vstupních konstrukcí může vést až k velmi tristním následkům. Dveře se musí namontovat bez mezer a zkřížení, aby plnily svou funkci naplno a zároveň měly reprezentativní vzhled. Navíc při neodborné montáží se snadno poškodí složité zamykací mechanizmy.

Je lepší svěřit montáž vchodových dveří profesionálovi.

Hodně společností, které se specializují na poskytování služeb pro domácnosti, nabízí i tuto službu. Proč je pro vás výhodné využit službu montáže vchodových dveří?

Rychlá objednávka

Objednat službu montáže vchodových dveří je poměrně jednoduché. Stačí kontaktovat operátora vybrané společnosti. Rychle příjme objednávku a klientovi vše vysvětlí. S pracovníkem společnosti se domluvíte na rozsahu práce a termínu.

V případě potřeby operátor pošle k zákazníkovi technika na zaměření dveří, aby zajistil dostatek materiálů, potřebných pro montáž. Následně ke klientovi dorazí technik, který provede samotnou montáž. Pokud zákazník bude spokojený s kvalitou montáže dveří, stačí už jen zaplatit za provedenou práci způsobem, který se zrovna bude hodit.

Provádíme montáž různých typů vstupních dveří

Vstupní dveře se musí shodovat s architektonickým konceptem a uspořádáním celé budovy. Pří výrobě dveří se používají nejrůznější materiály. Je to především ocel, hliník, plast a dřevo.

Na vstup do bytů, rodinných domů, kanceláří a dalších typů budov se nejčastěji montují kovové dveře. Ty se vyznačují vysokou odolností, zvukovou a tepelnou izolací a těsněním. Velké oblibě se těší i dřevěné vchodové dveře. V provedení z různých druhů dřeva vypadají velmi atraktivně.

Hodně společností poskytuje poradenské služby ohledně volby vhodného typu dveří a následně provádí i jejich montáž. Fyzické a právnické osoby mohou objednat montáž dveří pancéřových i nestandardních, například ze vzácných dřevin.

Odborníci s vysokou kvalifikací

Montáž vstupních dveří by měli provádět kvalifikovaní a zkušení odborníci.

Takoví specialisté ovládají veškeré nezbytné dovednosti, a mohou tak rychle a kvalitně provést kompletní instalaci celé konstrukce dveří. Zvládnou několik způsobů montáže. Nejžádanější typ montáže tohoto druhu výrobků se provádí na montážní desku pro vstupní dveře.

Technici obvykle provádí tyto úkony:

  • odstranění starých dveří;
  • příprava stavebního otvoru;
  • provedení montáže.

Při své práci specialisté používají pokosovou pilu, pneumatickou pistoli, frézku a další nástroje. Díky profesionálnímu nářadí montáž vstupních dveří probíhá rychle a efektivně. Odborník, který prošel řádnou přípravou a má dostatek zkušeností, dokáže provést cokoli si klient bude přát. 

Ušetříte peníze

Využijte službu montáže vstupních dveří za dostupné peníze. Cena služby se odvíjí od náročnosti, druhu konstrukce a dodatečných prvků.

Hodně seriózních společností poskytuje slevy na službu montáže dveří. Čím častěji klient využívá služeb společnosti, tím víc peněz ušetří. Obzvlášť výhodné je taková spolupráce pro právnické osoby.

Využití služby montáže vstupních dveří má mnoho výhod. Avšak nespěchejte objednávat tuto službu, pokud nejste si jistí s poctivosti odborníka.

Společnost, která provádí montáže vstupních dveří, by měla poskytovat služby na úrovni a za přijatelné peníze. Objednávejte montáž dveří na klíč pouze u kompetentních specialistů, abyste pak nemuseli řešit nepříjemné následky.

Název

Jednotka
Cena, Kč
Montáž dveřního kování
kusod 212
Montáž jednokřídlých posuvných dveří včetně dokončovacích prací
kus
od 997
Montáž dvoukřídlých dveří včetně dokončovacích prací
kus
od 1465
Montáž kovových dveří
kusod 2000Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
od 350
Výjezd odborníka s provedením práce po Praze
od 300 Kč

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021