Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Výměna elektroinstalace

Stavba nového domu, stěhování nebo rekonstrukce jsou vždy doprovázeny elektroinstalací. Zatímco tapetovat nebo pokládat podlahy lze samostatně, řešit elektrické rozvody svépomocí kvůli šetření není dobrý nápad. Patří mezi práce, které by měl provádět pouze odborník.

Proč rozvádění elektroinstalace svépomocí není dobrý nápad

Správná realizace elektroinstalace vyžaduje určité znalosti a dovednosti, zkušenosti a speciální nářadí i přístroje. V opačném případě nedodržení postupu může vést k problémům i vážným následkům, které už nepůjde napravit.

V každém případě by se měl vypracovat individuální projekt rozvodů elektřiny, který zohlední specifika konkrétní budovy a časté problémy při elektromontážních pracích I obyčejná pokládka kabelu se může na první pohled zdát jako jednoduchý úkol, avšak neodborné provedení může vyvolat velkou katastrofu.

Nejtypičtější chyby laiků:

  • porušení izolace vodiče. Malé škrábnutí se nakonec může stát důvodem zkratu;
  • špatný výběr jističe. Nevhodný přístroj nezajistí správnou funkci domácích spotřebičů a elektrických zařízení;
  • špatná volba průřezu. Nejrozšířenější chyba mezi nováčky. Ve většině případu nedodržení předpisu vede až k nebezpečným situacím i požáru.

Neriskujte svůj život i životy lidí z okolí a využijte služeb kvalifikovaných řemeslníků, kteří opravdu rozumí tomu, co dělají.

Výhody využití služeb elektrikáře

Pracovníci společnosti poskytující odborné služby vypracují projekt, který zohlední všechny detaily, a pomohou s výběrem a nákupem materiálů. Zohledníme také každé přání a požadavek zákazníka.

Výměna a pokládka elektroinstalačních rozvodů se provádí rychle a pečlivě za dodržování veškerých předpisů. Po dokončení poskytujeme záruku na provedenou práci.

Uživatel nemovitosti již po dlouhou dobu nebude muset řešit poruchy a nefunkčnost rozvodu elektřiny. S našimi cenami si služby odborníků může dovolit každý.

NázevJednotka
Cena, Kč
Montáž rozváděče na omítku
hodina
od 520
Montáž rozváděče pod omítku
hodinaod 750
Vrtání průchozího otvoru
hodinaod 380
Drážkování betonové stěny metr
hodinaod 300
Drážkování betonové stěny metr
hodinaod 30
Tahání kabelu koax v sádrokartonu
hodinaod 20
Tahání kabelu UTP ve zdech včetně sádrování
hodinaod 50
Drážkování sádrokartonové stěny metr
hodinaod 25
Drážkování stropu metr
hodinaod 500
Vybavení rozváděče
hodinaod 800
Příjezd odborníka pro konzultaci po Praze (bez práce)
hodinaod 370
Příjezd odborníka s následným poskytnutím služeb po Praze
hodina300 Kč
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021