Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Výměna elektroinstalace

Stavba nového domu, stěhování nebo rekonstrukce jsou vždy doprovázeny elektroinstalací. Zatímco tapetovat nebo pokládat podlahy lze samostatně, řešit elektrické rozvody svépomocí kvůli šetření není dobrý nápad. Patří mezi práce, které by měl provádět pouze odborník.

Proč rozvádění elektroinstalace svépomocí není dobrý nápad

Správná realizace elektroinstalace vyžaduje určité znalosti a dovednosti, zkušenosti a speciální nářadí i přístroje. V opačném případě nedodržení postupu může vést k problémům i vážným následkům, které už nepůjde napravit.

V každém případě by se měl vypracovat individuální projekt rozvodů elektřiny, který zohlední specifika konkrétní budovy a časté problémy při elektromontážních pracích I obyčejná pokládka kabelu se může na první pohled zdát jako jednoduchý úkol, avšak neodborné provedení může vyvolat velkou katastrofu.

Nejtypičtější chyby laiků:

  • porušení izolace vodiče. Malé škrábnutí se nakonec může stát důvodem zkratu;
  • špatný výběr jističe. Nevhodný přístroj nezajistí správnou funkci domácích spotřebičů a elektrických zařízení;
  • špatná volba průřezu. Nejrozšířenější chyba mezi nováčky. Ve většině případu nedodržení předpisu vede až k nebezpečným situacím i požáru.

Neriskujte svůj život i životy lidí z okolí a využijte služeb kvalifikovaných řemeslníků, kteří opravdu rozumí tomu, co dělají.

Výhody využití služeb elektrikáře

Pracovníci společnosti poskytující odborné služby vypracují projekt, který zohlední všechny detaily, a pomohou s výběrem a nákupem materiálů. Zohledníme také každé přání a požadavek zákazníka.

Výměna a pokládka elektroinstalačních rozvodů se provádí rychle a pečlivě za dodržování veškerých předpisů. Po dokončení poskytujeme záruku na provedenou práci.

Uživatel nemovitosti již po dlouhou dobu nebude muset řešit poruchy a nefunkčnost rozvodu elektřiny. S našimi cenami si služby odborníků může dovolit každý.

NázevJednotka
Cena, Kč
Montáž rozváděče na omítku
hodina
od 520
Montáž rozváděče pod omítku
hodinaod 750
Vrtání průchozího otvoru
hodinaod 380
Drážkování betonové stěny metr
hodinaod 300
Drážkování betonové stěny metr
hodinaod 30
Tahání kabelu koax v sádrokartonu
hodinaod 20
Tahání kabelu UTP ve zdech včetně sádrování
hodinaod 50
Drážkování sádrokartonové stěny metr
hodinaod 25
Drážkování stropu metr
hodinaod 500
Vybavení rozváděče
hodinaod 800
Příjezd odborníka pro konzultaci po Praze (bez práce)
hodinaod 450
Příjezd odborníka + parkování s následným poskytnutím služeb po Praze
hodina400 Kč
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024