Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Oprava nábytku v Praze

Pro navrácení nábytku původního vzhledu a funkčnosti objednávejte opravy nábytku IKEA a dalších výrobců za výhodných podmínek u české společnosti MistrHouse. Pracují pro nás kvalifikovaní odborníci s velkými zkušenostmi. Levně a rychle provádíme v Praze opravy čalouněného nábytku a používáme kvalitní spotřební materiály. Po objednání služby technik přijede k vám domů s kompletním vybavením a po předběžném odhadu nabídne nevýhodnější řešení vašeho problému.

Naši odborníci provádí úpravy nejrůznějšího nábytku:

 • sektorového;
 • čalouněného;
 • multifunkčního;
 • modulového.

Oprava nábytku

Při práci dodržujeme hygienické normy a evropské standardy. Provést opravu nábytku pro nás znamená uspokojit potřeby zákazníka a odstranit vady.

Opravy nábytku českou společností MistrHous zahrnují tyto služby:

 • přečalounění pohovek a křesel;
 • výměna náplně čalouněného nábytku;
 • opravy rozkládacích mechanizmů;
 • zpevnění rámu a výměna překližky nebo prken;
 • dekorativní úprava;
 • restaurování a oprava starého nábytku značek Möbelix, KIKA, Sconto aj
 • čistírna u vás doma;
 • výměna područek. 

Oprava kuchyňského nábytku

Kuchyňské linky jsou vystaveny nepříznivým vlivům okolí. Je to například pára, která se tvoří při vaření, mastnota a teplotní změny. Časté otevírání skříněk a zásuvek časem poškozuje mechanizmy a spojovací součástky. Objednejte u nás opravu kuchyňského nábytku všech druhů, ať už je to rohová kuchyňská linka, modulová nebo sektorová kuchyně. Naši odborníci navrátí nábytku původní vzhled, vymění opotřebované díly a zajistí plnou funkčnost.

Zkušený specialista vybere a nakoupí veškeré potřebné díly a doplňky, kterých je na trhu velké množství a pro neodborníka je těžké se v tom zorientovat.

Objednejte odborníka, pokud potřebujete:

 • opravit odlepenou dýhu;
 • připevnit utržená dvířka;
 • provést renovaci kuchyňských fasád;
 • vyměnit spojovací komponenty nebo pracovní desky;
 • zpevnit konstrukci;
 • vyřezat otvor na dřez nebo vestavěné spotřebiče;
 • připevnit novou poličku.

Čalounění rohových sedacích souprav je komplikovaná práce, která vyžaduje speciální dovednosti. To vše ovládají naši profesionálové, kteří mají zodpovědný přístup ke každé zakázce.

Oblíbenou službou je oprava sektorového nábytku, která nabízí opravu zásuvek, seřízení závěsných a samostatně stojících skříní a odstranění veškerých nedostatků. Pokud váš nábytek ztratil svůj původní vzhled, nabízíme výměnu levného textilního čalounění za pravou kůži. Nabízíme také čalounění z ekokůže a dalších odolných materiálů

Název
Jednotka
Cena, Kč
Oprava starého nábytku
ksod 400
Oprava židle
ks
od 400
Oprava skříně
ks
od 400
Oprava postele
ksod 400
Opravy dveří
ksod 350
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
od 450
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
od 400 Kč
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023