Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Montáž studenského nábytku

Montáž dětského nábytku občas připomíná hru se stavebnicí. Když se na to podíváte pozorněji, zjistíte, že dětský nábytek je řešen podle účelu. Něco slouží na hraní, další typ se používá při studiu, jiný zas ke sportu a pohybové aktivitě, a nakonec musí být nábytek pro odpočinek. Police, které se musí předělat na skříně, schody, komody - to vše dá zabrat i zkušenějšímu otci. Když ještě zohledníme různé typy spojů, které nemusíte znát všechny, pokud s nimi nepracujete denně, pak montáž nábytku svépomocí zdaleka není hračka.

V takovém případě přivolejte specialisty. S naší společností nejen budete mít doma nábytek v den koupě, ale také nebudete řešit náročnou montáž.

Proč objednat montáž u nás:

  • jsme velmi mobilní a můžeme k vám vyrazit hned;
  • naši odborníci se pravidelně zúčastňují školení a rozšiřují svoje znalosti nových technologií, mechanizmů i postupu;
  • poskytujeme další služby, například demontáž a odvoz vysloužilého nábytku.

Montáž studentského nábytku zahrnuje tyto druhy práce:

  • montáž židlí;
  • montáž konferenčního stolku;
  • montáž psacího stolu;
  • montáž polic.

Navíc nabízíme konzultaci s naším odborníkem, který přijede kamkoli v rámci Prahy a za poplatek poskytne odbornou radu pro konkrétní případ. Striktně dodržujeme domluvené lhůty a veškeré služby provádíme rychle a kvalitně.

NázevJednotka
Cena, Kč
Montáž studentského nábytku
hodinyod 300
Montáž židlí
hodinyod 300
Montáž konferenčního stolku
hodinyod 350
Montáž psacího stolu
hodinyod 300
Montáž polic
hodinyod 350 
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinyod 300
Výjezd odborníka s provedením práce po Praze
hodinyod 200

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021