Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montáž LED žárovek

Centrální osvětlení má za úkol vytvářet celkovou náladu v místnosti. Světla buď zvýrazňují některý předmět interiéru, nebo vytváří zónu komfortu.

Máte problém? Volejte nám

Pokud nejste spokojeni s barvou světla nebo žárovka přestala fungovat, doporučujeme zavolat našeho technika. Máme v zásobě téměř jakékoli zdroje světla – LED, halogenové, zářivky nejvyšší kvality a za nízké ceny.

Jak postupovat, když přestala fungovat žárovka

1. Než se pustíte do výměny, ujistěte se, že jste vypnuli pojistky nebo odpojili svítidlo ze sítě:

  • vytáhněte zástrčku ze zásuvky;
  • pokud je světlo ovládané vypínačem nebo ovládačem, vypněte pojistky.

2. Velice opatrně vyjměte nefunkční žárovku. Hlavně dávat pozor s halogenovými žárovkami a zářivkami kvůli jejich křehkosti a nebezpečnému obsahu.

3. Našroubujte novou žárovku.

Co zohlednit při záměně žárovky na jiný typ?

Pokud funkční zdroj světla z nějakého důvodu vám již nevyhovuje, můžete ho zaměnit na jiný vhodnější typ žárovky. Při tom nesmíte zapomínat, že různé druhy žárovek mají různou barvu světla i teplotu, na kterou se zahřívají.

Pokud měníte žárovky ve vlhké místnosti, věnujte zvláštní pozornost stupni krytí (IP), který by neměl být nižší než 40. Je nezbytné, aby napětí žárovky odpovídalo napětí v sítí. Pro nízkonapěťové žárovky napětí v sítí 220V musí upravit pomocí měniče napětí.

Jak vybrat novou žárovku

Naši technici vám nabídnou široký výběr nejběžnějších druhů žárovek a patic. Každá žárovka má značení, které o ní udává kompletní informace. Pří výměně žárovky je nejdůležitější se řídit druhem patice.

Nejběžnější jsou:

  • závit se značí písmenem E;
  • bajonetová patice G;
  • patice se schovaným kontaktem R.

Číslice po písmenu značí průměr závitu nebo rozteč mezi kontakty. Pokud potřebujete vyměnit žárovku se závitovou paticí (halogenové, LED, úsporné žárovky), věnujte pozornost nejenom průměru patice, ale i tvaru a velikosti samotné žárovky.

Vzhledem k masovému přechodu na modulová LED svítidla výrobci vyšli spotřebitelům vstříc.

Tento druh žárovek má kolíčkové patice, u nichž rozteč mezi kontakty je stejná jako u obdobných halogenových nebo kompaktních zářivek. Toto konstrukční řešení značně usnadňuje volbu náhradní žárovky.

Název
JednotkaCena, Kč
Instalace LED žárovek
hodinyod 450
Výměna patice za moderní verzi
hodinyod 400
Výměna objímky
hodinyod 400
Výměna zářivek
hodinyod 400
Montáž LED pásku
hodiny
od 400 
Montáž programovatelného LED pásku 
hodinyod 400
Výměna led zářivek
hodinyod 400

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023