Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Montáž LED žárovek

Centrální osvětlení má za úkol vytvářet celkovou náladu v místnosti. Světla buď zvýrazňují některý předmět interiéru, nebo vytváří zónu komfortu.

Máte problém? Volejte nám

Pokud nejste spokojeni s barvou světla nebo žárovka přestala fungovat, doporučujeme zavolat našeho technika. Máme v zásobě téměř jakékoli zdroje světla – LED, halogenové, zářivky nejvyšší kvality a za nízké ceny.

Jak postupovat, když přestala fungovat žárovka

1. Než se pustíte do výměny, ujistěte se, že jste vypnuli pojistky nebo odpojili svítidlo ze sítě:

  • vytáhněte zástrčku ze zásuvky;
  • pokud je světlo ovládané vypínačem nebo ovládačem, vypněte pojistky.

2. Velice opatrně vyjměte nefunkční žárovku. Hlavně dávat pozor s halogenovými žárovkami a zářivkami kvůli jejich křehkosti a nebezpečnému obsahu.

3. Našroubujte novou žárovku.

Co zohlednit při záměně žárovky na jiný typ?

Pokud funkční zdroj světla z nějakého důvodu vám již nevyhovuje, můžete ho zaměnit na jiný vhodnější typ žárovky. Při tom nesmíte zapomínat, že různé druhy žárovek mají různou barvu světla i teplotu, na kterou se zahřívají.

Pokud měníte žárovky ve vlhké místnosti, věnujte zvláštní pozornost stupni krytí (IP), který by neměl být nižší než 40. Je nezbytné, aby napětí žárovky odpovídalo napětí v sítí. Pro nízkonapěťové žárovky napětí v sítí 220V musí upravit pomocí měniče napětí.

Jak vybrat novou žárovku

Naši technici vám nabídnou široký výběr nejběžnějších druhů žárovek a patic. Každá žárovka má značení, které o ní udává kompletní informace. Pří výměně žárovky je nejdůležitější se řídit druhem patice.

Nejběžnější jsou:

  • závit se značí písmenem E;
  • bajonetová patice G;
  • patice se schovaným kontaktem R.

Číslice po písmenu značí průměr závitu nebo rozteč mezi kontakty. Pokud potřebujete vyměnit žárovku se závitovou paticí (halogenové, LED, úsporné žárovky), věnujte pozornost nejenom průměru patice, ale i tvaru a velikosti samotné žárovky.

Vzhledem k masovému přechodu na modulová LED svítidla výrobci vyšli spotřebitelům vstříc.

Tento druh žárovek má kolíčkové patice, u nichž rozteč mezi kontakty je stejná jako u obdobných halogenových nebo kompaktních zářivek. Toto konstrukční řešení značně usnadňuje volbu náhradní žárovky.

Název
JednotkaCena, Kč
Instalace LED žárovek
hodinyod 300
Výměna patice za moderní verzi
hodinyod 300
Výměna objímky
hodinyod 300
Výměna zářivek
hodinyod 300
Montáž LED pásku
hodiny
od 300 
Montáž programovatelného LED pásku 
hodinyod 300
Výměna led zářivek
hodinyod 300

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021