Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Elektrické automaty

Řešení nečekané poruchy elektřiny a jakékoliv zásahy do elektroinstalace vyžadují pomoc profesionálního elektrikáře.

Služby odborníků na elektrikářské práce jsou poměrně vyhledávané, protože vyžadují jisté znalosti a dovednosti a nemůže je dělat každý.

Příjezd elektrikáře je obvykle nutný v případě poruch nebo potřeby instalace přístrojů či zařízení. Bytové domy obvykle využívají služby elektrikáře pro běžnou údržbu, správu a revizi elektriky v budově.

Můžete zavolat soukromého elektrikáře, ale jeho služby stojí o něco víc. Poskytne však kvalitnější služby.

Elektroinstalační práce v kancelářských budovách zpravidla poskytují firmy, které se na danou oblast specializují. Přebírají také zodpovědnost za údržbu rozvodů v obsluhované budově. V případě jakékoliv poruchy se povolá technik právě z této společnosti a nemusí se hledat jinde.

Jaké služby poskytuje elektrikář?

Do kompetence elektrikáře spadají všechny druhy úkonů, spojených s elektřinou.

Patří sem oprava nebo výměna jističů, elektroinstalace, zapojení nebo odpojení přístrojů, komplexní nebo částečná údržba rozvodů.

Mezi elektrikářské práce také patří:

  • montáž nebo přemístění zásuvek a vypínačů;
  • zapojení domácích spotřebičů a svítidel;
  • odstranění poruch elektro rozvodů, havárií;
  • montáž jističů.

Profesionálové při své práci používají speciální nástroje a vybavení.

Výhody využití služeb elektrikáře

Veškeré elektrikářské práce se musí provádět za dodržení stanovených bezpečnostních zásad a norem. Profesionální elektrikář absolvoval výuku a disponuje nezbytnými znalostmi.

Zavolat k sobě domů odborníka je pro vás výhodné, protože:

  • šetří váš čas a síly;
  • výsledek práce bez závad;
  • použijí se vysoce kvalitní materiály;
  • dostanete záruku na poskytnuté služby;
  • služba se poskytuje na smlouvu.

Kvalifikovaný elektrikář provede diagnostiku elektrorozvodů, přesně zjistí poruchu a varuje před možnými problémy v budoucnu. Vyhnete se tak havárii a odstraníte problém v předstihu.

Moderní domácí spotřebiče zpravidla mají vysoký výkon. Pro zajištění bezproblémového provozu vyžadují spolehlivou elektroinstalaci. Odborník zaizoluje rozvody podle všech norem.

Název službyJednotka
Cena, Kč
Zapojení jednopólového jističe
hodinyod 480
Zapojení dvoupólového jističe
hodinyod 480
Zapojení trojpólového jističe
hodinyod 450
Zapojení dvoupólového chrániče a jističe
hodinyod 480
Zapojení trojpólového chrániče a jističe
hodinyod 480
Zapojení 1fázového kabelu
hodinyod 450
Zapojení 3fázového kabelu
hodinyod 450
Zapojení rozvaděče s 1fázovým elektroměrem
hodinyod 480
Zapojení rozvaděče s 3fázovým elektroměrem
hodinyod 480
Montáž rozváděče do 12 modulů
hodinyod 450
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinyod 450
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
hodinyod 400

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023