Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Elektrické automaty

Řešení nečekané poruchy elektřiny a jakékoliv zásahy do elektroinstalace vyžadují pomoc profesionálního elektrikáře.

Služby odborníků na elektrikářské práce jsou poměrně vyhledávané, protože vyžadují jisté znalosti a dovednosti a nemůže je dělat každý.

Příjezd elektrikáře je obvykle nutný v případě poruch nebo potřeby instalace přístrojů či zařízení. Bytové domy obvykle využívají služby elektrikáře pro běžnou údržbu, správu a revizi elektriky v budově.

Můžete zavolat soukromého elektrikáře, ale jeho služby stojí o něco víc. Poskytne však kvalitnější služby.

Elektroinstalační práce v kancelářských budovách zpravidla poskytují firmy, které se na danou oblast specializují. Přebírají také zodpovědnost za údržbu rozvodů v obsluhované budově. V případě jakékoliv poruchy se povolá technik právě z této společnosti a nemusí se hledat jinde.

Jaké služby poskytuje elektrikář?

Do kompetence elektrikáře spadají všechny druhy úkonů, spojených s elektřinou.

Patří sem oprava nebo výměna jističů, elektroinstalace, zapojení nebo odpojení přístrojů, komplexní nebo částečná údržba rozvodů.

Mezi elektrikářské práce také patří:

  • montáž nebo přemístění zásuvek a vypínačů;
  • zapojení domácích spotřebičů a svítidel;
  • odstranění poruch elektro rozvodů, havárií;
  • montáž jističů.

Profesionálové při své práci používají speciální nástroje a vybavení.

Výhody využití služeb elektrikáře

Veškeré elektrikářské práce se musí provádět za dodržení stanovených bezpečnostních zásad a norem. Profesionální elektrikář absolvoval výuku a disponuje nezbytnými znalostmi.

Zavolat k sobě domů odborníka je pro vás výhodné, protože:

  • šetří váš čas a síly;
  • výsledek práce bez závad;
  • použijí se vysoce kvalitní materiály;
  • dostanete záruku na poskytnuté služby;
  • služba se poskytuje na smlouvu.

Kvalifikovaný elektrikář provede diagnostiku elektrorozvodů, přesně zjistí poruchu a varuje před možnými problémy v budoucnu. Vyhnete se tak havárii a odstraníte problém v předstihu.

Moderní domácí spotřebiče zpravidla mají vysoký výkon. Pro zajištění bezproblémového provozu vyžadují spolehlivou elektroinstalaci. Odborník zaizoluje rozvody podle všech norem.

Název službyJednotka
Cena, Kč
Zapojení jednopólového jističe
hodinyod 380
Zapojení dvoupólového jističe
hodinyod 380
Zapojení trojpólového jističe
hodinyod 350
Zapojení dvoupólového chrániče a jističe
hodinyod 380
Zapojení trojpólového chrániče a jističe
hodinyod 380
Zapojení 1fázového kabelu
hodinyod 350
Zapojení 3fázového kabelu
hodinyod 350
Zapojení rozvaděče s 1fázovým elektroměrem
hodinyod 380
Zapojení rozvaděče s 3fázovým elektroměrem
hodinyod 380
Montáž rozváděče do 12 modulů
hodinyod 350
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinyod 350
Výjezd odborníka s provedením práce po Praze
hodinyod 300

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021