Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montáž klimatizace

Klimatizační zařízení se v dnešní době používají snad všude. Montují se v rodinných domech, bytech, kancelářích, průmyslových objektech a všude tam, kde je nezbytné udržovat optimální teplotu vzduchu.

Pokud jde o zajištění příjemných teplotních podmínek ve vaší domácnosti, správně nainstalovaný klimatizační systém může sehrát hlavní roli. Instalace klimatizace vyžaduje pozornost k detailu a jisté zkušenosti. Jinak zdánlivě snadný proces může dopadnout nešťastně a budete muset řešit následky chyb. Proto je tak důležité vybrat firmu, která se specializuje na instalaci, údržbu a opravy klimatizací.

Dodavatelé ze společnosti MistrHouse poskytují širokou škálu služeb v oblasti instalace klimatizací k vytápění a chlazení prostor o různých plochách. Kompetentní montáž klimatizace v Praze od našich specialistů je rychlá, cenově dostupná a spolehlivá!

Zkušený technik přijede na uvedenou adresu ve vámi zvolený čas a nainstaluje klimatizační zařízení libovolného typu.

Specifika montáže klimatizace

Profesionální instalace klimatizačních zařízení je komplikovaný a náročný proces, který probíhá v několika fázích:

  1. Instalace venkovní jednotky pod okno.
  2. Vrtání stěny a následné zapojení.
  3. Instalace vnitřní jednotky v obytném prostoru.
  4. Zprovoznění zařízení a kontrola funkčnosti.

Po dokončení montáže poskytneme písemnou záruku.

Můžete si u nás také objednat levnou a kvalitní instalaci kuchyňské digestoře, která odstraní páru a nepříjemné pachy z kuchyně.

Kromě montáží klimatizací a digestoří zajišťujeme také servis a opravy klimatizačních zařízení. Správná údržba klimatizace nejen prodlužuje její životnost, ale také šetří náklady na elektřinu. Naši technici klimatizační zařízení snadno a rychle vyčistí a vydezinfikují, a navíc provedou diagnostiku a opraví případné poruchy.

Za poruchy klimatizace nejčastěji může nesprávná instalace, nedostatečná údržba a provoz v nepříznivých podmínkách. Mezi nejčastější závady klimatizace zpravidla patří zanesené filtry, únik chladiva, netěsnost vzduchovodů a problémy s elektroinstalací.

Pokud se potýkáte s některým z těchto problémů, určitě se vyplatí obrátit se na odborníky z MistrHouse. Naši specialisté mají dostatek zkušeností a znalostí k tomu, aby rychle a spolehlivě odstranili jakoukoli závadu.

V případě, že vyhledáváte instalaci, servis nebo opravu klimatizace v Praze, obraťte se na společnost MistrHouse. Zaručujeme kvalitní a profesionální přístup při řešení problémů ve vaší domácnosti.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023