Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montáž klimatizace

Klimatizační zařízení se v dnešní době používají snad všude. Montují se v rodinných domech, bytech, kancelářích, průmyslových objektech a všude tam, kde je nezbytné udržovat optimální teplotu vzduchu.

Pokud jde o zajištění příjemných teplotních podmínek ve vaší domácnosti, správně nainstalovaný klimatizační systém může sehrát hlavní roli. Instalace klimatizace vyžaduje pozornost k detailu a jisté zkušenosti. Jinak zdánlivě snadný proces může dopadnout nešťastně a budete muset řešit následky chyb. Proto je tak důležité vybrat firmu, která se specializuje na instalaci, údržbu a opravy klimatizací.

Dodavatelé ze společnosti MistrHouse poskytují širokou škálu služeb v oblasti instalace klimatizací k vytápění a chlazení prostor o různých plochách. Kompetentní montáž klimatizace v Praze od našich specialistů je rychlá, cenově dostupná a spolehlivá!

Zkušený technik přijede na uvedenou adresu ve vámi zvolený čas a nainstaluje klimatizační zařízení libovolného typu.

Specifika montáže klimatizace

Profesionální instalace klimatizačních zařízení je komplikovaný a náročný proces, který probíhá v několika fázích:

  1. Instalace venkovní jednotky pod okno.
  2. Vrtání stěny a následné zapojení.
  3. Instalace vnitřní jednotky v obytném prostoru.
  4. Zprovoznění zařízení a kontrola funkčnosti.

Po dokončení montáže poskytneme písemnou záruku.

Můžete si u nás také objednat levnou a kvalitní instalaci kuchyňské digestoře, která odstraní páru a nepříjemné pachy z kuchyně.

Kromě montáží klimatizací a digestoří zajišťujeme také servis a opravy klimatizačních zařízení. Správná údržba klimatizace nejen prodlužuje její životnost, ale také šetří náklady na elektřinu. Naši technici klimatizační zařízení snadno a rychle vyčistí a vydezinfikují, a navíc provedou diagnostiku a opraví případné poruchy.

Za poruchy klimatizace nejčastěji může nesprávná instalace, nedostatečná údržba a provoz v nepříznivých podmínkách. Mezi nejčastější závady klimatizace zpravidla patří zanesené filtry, únik chladiva, netěsnost vzduchovodů a problémy s elektroinstalací.

Pokud se potýkáte s některým z těchto problémů, určitě se vyplatí obrátit se na odborníky z MistrHouse. Naši specialisté mají dostatek zkušeností a znalostí k tomu, aby rychle a spolehlivě odstranili jakoukoli závadu.

V případě, že vyhledáváte instalaci, servis nebo opravu klimatizace v Praze, obraťte se na společnost MistrHouse. Zaručujeme kvalitní a profesionální přístup při řešení problémů ve vaší domácnosti.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024