Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Instalatérské práce v Praze

Společnost MistrHouse nabízí profesionální instalatérské práce, které mimo jiné zahrnují instalaci bojlerů a sanitárního vybavení i opravy topení. Pokud hledáte spolehlivého a zkušeného odborníka, jste na správné adrese.

Instalatér se zabývá instalacemi, opravami a zajišťováním provozu sanitárního zařízení.

Instalace bojlerů patří mezi naše nejžádanější služby. Díky velmi zkušeným řemeslníkům instalace bojleru vždy probíhá rychle a bezproblémově. Zajistíme spolehlivé připojení bojleru k přívodu vody a postaráme se o jeho stabilní a bezpečný provoz.

Další nedílnou součástí práce instalatéra je montáž sanitárního vybavení. Jde o instalaci vodovodních baterií, sprch, umyvadel, záchodových mís a dalšího vybavení koupelen, toalet a kuchyní.

Pokud hledáte řemeslníka, který pohotově provede montáž vybavení v koupelně nebo kuchyni, obraťte se na MistrHouse. Naši zkušení instalatéři si s touto prací poradí v nejkratším možném čase.

Pokud máte problémy s vytápěním, jsme připraveni neprodleně poskytnout odbornou pomoc. Naši specialisté provedou diagnostiku systému, zjistí příčinu poruchy a následně provedou opravu. Díky zkušenostem a možnosti využívat nejmodernější vybavení dokážeme účinně a rychle odstranit jakoukoli poruchu.

Naši řemeslníci dorazí na vaši adresu kompletně vybaveni nářadím a veškerým potřebným materiálem. Uzavřou se zákazníkem smlouvu a po provedení práce předají písemnou záruku. 

Specifika montáže

Široká škála kompetencí instalatéra zahrnuje úkony služby, jako jsou:

  • opravy a instalace sprchových koutů,
  • řešení úniku vody,
  • opravy a instalace baterií,
  • nstalace vodovodních rozvodů v kuchyni a koupelně.

Profesionální výměna kuchyňské baterie v Praze je žádanou službou, kterou instalatér zpravidla provede v den zavolání. Naši řemeslníci rozumí různým typům vodovodních a kanalizačních systémů a vědí, jak na věc.

I tu nejsložitější opravu záchodové mísy v Česku provedeme tak rychle, jak to jen jde, a kvalita přitom neutrpí. Pokud poptáváte instalaci pračky s uzemněním, rovněž nás můžete kontaktovat. Zkušený instalatér pračku kvalifikovaně připojí na vodu a odpad, zkontroluje funkčnost spotřebiče a předá dílo. Pak už si můžete užívat všech výhod automatického praní. 

Pokud se rozhodněte pro nás, můžete si být jisti kvalitou poskytovaných služeb. Zaručujeme vysokou úroveň profesionality a zodpovědný přístup ke každému zákazníkovi. Společnost MistrHouse si zakládá na dlouhodobé spolupráci a snaží se vyhovět všem potřebám a očekáváním zákazníků. Neváhejte se na nás obrátit, pokud potřebujete nainstalovat bojler, koupelnové a jiné vybavení nebo opravit topení – vždy vám rádi pomůžeme!

NázevJednotkaCena, Kč
Instalatérské práce
hodiny
od 499
Montáž bidetu na podlahu
hodiny
od 480
Oprava WC
hodiny
od 450
Oprava armatury odtokové nádrže
hodiny
od 480
Oprava a instalace sprchového koutu
hodiny
od 350
Připojení instalatérské práce v kuchyni
hodiny
od 450
Připojení instalatérské v koupelně
hodiny
od 450
Instalace instalatérství
hodiny
od 400
Odstranění ucpání kanalizace
hodiny
od 400
Odstranění úniku vody
hodiny
od 450
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)hodiny
od 450
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
od 400 
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024