Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Instalatérské práce

Společnost MistrHouse nabízí profesionální instalatérské práce, které mimo jiné zahrnují instalaci bojlerů a sanitárního vybavení i opravy topení. Pokud hledáte spolehlivého a zkušeného odborníka, jste na správné adrese.

Instalatér se zabývá instalacemi, opravami a zajišťováním provozu sanitárního zařízení.

Instalace bojlerů patří mezi naše nejžádanější služby. Díky velmi zkušeným řemeslníkům instalace bojleru vždy probíhá rychle a bezproblémově. Zajistíme spolehlivé připojení bojleru k přívodu vody a postaráme se o jeho stabilní a bezpečný provoz.

Další nedílnou součástí práce instalatéra je montáž sanitárního vybavení. Jde o instalaci vodovodních baterií, sprch, umyvadel, záchodových mís a dalšího vybavení koupelen, toalet a kuchyní.

Pokud hledáte řemeslníka, který pohotově provede montáž vybavení v koupelně nebo kuchyni, obraťte se na MistrHouse. Naši zkušení instalatéři si s touto prací poradí v nejkratším možném čase.

Pokud máte problémy s vytápěním, jsme připraveni neprodleně poskytnout odbornou pomoc. Naši specialisté provedou diagnostiku systému, zjistí příčinu poruchy a následně provedou opravu. Díky zkušenostem a možnosti využívat nejmodernější vybavení dokážeme účinně a rychle odstranit jakoukoli poruchu.

Naši řemeslníci dorazí na vaši adresu kompletně vybaveni nářadím a veškerým potřebným materiálem. Uzavřou se zákazníkem smlouvu a po provedení práce předají písemnou záruku. 

Specifika montáže

Široká škála kompetencí instalatéra zahrnuje úkony služby, jako jsou:

  • opravy a instalace sprchových koutů,
  • řešení úniku vody,
  • opravy a instalace baterií,
  • nstalace vodovodních rozvodů v kuchyni a koupelně.

Profesionální výměna kuchyňské baterie v Praze je žádanou službou, kterou instalatér zpravidla provede v den zavolání. Naši řemeslníci rozumí různým typům vodovodních a kanalizačních systémů a vědí, jak na věc.

I tu nejsložitější opravu záchodové mísy v Česku provedeme tak rychle, jak to jen jde, a kvalita přitom neutrpí. Pokud poptáváte instalaci pračky s uzemněním, rovněž nás můžete kontaktovat. Zkušený instalatér pračku kvalifikovaně připojí na vodu a odpad, zkontroluje funkčnost spotřebiče a předá dílo. Pak už si můžete užívat všech výhod automatického praní. 

Pokud se rozhodněte pro nás, můžete si být jisti kvalitou poskytovaných služeb. Zaručujeme vysokou úroveň profesionality a zodpovědný přístup ke každému zákazníkovi. Společnost MistrHouse si zakládá na dlouhodobé spolupráci a snaží se vyhovět všem potřebám a očekáváním zákazníků. Neváhejte se na nás obrátit, pokud potřebujete nainstalovat bojler, koupelnové a jiné vybavení nebo opravit topení – vždy vám rádi pomůžeme!

NázevJednotkaCena, Kč
Instalatérské práce
hodiny
od 499
Montáž bidetu na podlahu
hodiny
od 480
Oprava WC
hodiny
od 450
Oprava armatury odtokové nádrže
hodiny
od 480
Oprava a instalace sprchového koutu
hodiny
od 350
Připojení instalatérské práce v kuchyni
hodiny
od 450
Připojení instalatérské v koupelně
hodiny
od 450
Instalace instalatérství
hodiny
od 400
Odstranění ucpání kanalizace
hodiny
od 400
Odstranění úniku vody
hodiny
od 450
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)hodiny
od 450
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
od 400 
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023