Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Oprava bidetu

Každé sanitární zařízení se dříve či později porouchá. Ale to nemusí vždy znamenat, že je nezbytné kupovat nové. Mnohem výhodnější pro vás bude zavolat odborníka, který dokáže určit příčinu závady, odstranit ji a sanitární zařízení rychle zprovoznit.

WC a bidety také mohou občas zradit. Nabízíme spolehlivou opravu bidetů a WC – naši technici mají dostatek zkušeností s opravami sanitárního zařízení!

Oprava bidetu

Bidet je speciální zařízení určené k udržování osobní hygieny. Sestává z mísy a bidetové baterie. Obvykle se umísťuje v blízkosti záchodové mísy.

Při opravách je nejčastěji žádaná montáž bidetového sedátka na WC. Klasický bidet je náročnější na montáž a připojení ke kanalizaci a vodě. Pokud se porouchalo bidetové sedátko, naši odborníci dokážou zařízení rychle opravit a zprovoznit všechny jeho funkce.

Včasná výměna filtrů pomůže prodloužit životnost zařízení.

Oprava WC

Už jste někdy viděli obytné prostory bez WC? To sotva. WC je nejnezbytnější zařízení v každé domácnosti, i přesto může selhat a vyžadovat urgentní opravu.

Nejčastější poruchy WC jsou:

  • protéká voda, vydává nepříjemné zvuky, pořád teče voda ze splachovací nádrže;
  • do splachovací nádrže se nenabírá voda;
  • nefungují ventily;
  • nefunguje splachovací tlačítko.

Jsme připravení vyřešit všechny tyto potíže!

NázevJednotka
Cena, Kč
Instalace volně stojícího bidetu
hodinyod 499
Instalace volně stojícího bidetu do rohu (kompllikovanější postup)
hodinyod 480
Kompletace a instalace bidetuhodinyod 450
Odstranění protékání
hodinyod 480
Montáž bidetového sedátka
hodinyod 150
Instalační práce pro montáž bidetu
hodinyod 450
Připojení bidetu k přípojkám
hodinyod 450
Demontáž bidetu
hodinyod 400
Vyčištění ucpaného bidetu
hodiny
od 300
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinyod 450
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze

od 400

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023