Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Úklid bytů generální

Naplánovali jste si generální úklid bytu? Nezoufejte, můžete využít úklidové služby společnosti MistrHouse v Praze. Nabízíme nejen běžné úklidové služby, ale také profesionální generální úklid, který se postará o perfektní čistotu a hygienu ve vašem domově. Zkušení profesionálové  využívají profesionální nástroje a čisticími prostředky z vyšší cenové kategorie. Mohou tak účinně a rychle odstranit i ty nejodolnější nečistoty. Kromě toho umí zacházet s chemickými prostředky tak, aby nedošlo k poškození povrchů nebo zdraví klienta.

Neodstraňujeme pouze prach a špínu, ale také ošetřujeme a dezinfikujeme povrchy, aby byl váš domov bezpečný a čistý. Těžko přístupná místa, kde se často hromadí špína, nejsou pro naše profesionály problém. Takovým záludným místům věnujeme zvláštní pozornost a nenecháváme ani smítko.

Úklidové služby využijete nejen pro běžné čištění domácnosti, ale i po dokončení rekonstrukce nebo před předáním bytu. V takovém případě důkladný úklid je nepostradatelný.

Mytí oken je koníčkem, ve kterém vynikáme. Naši specialisté používají speciální nástroje a profesionální čisticí prostředky, které důkladně odstraňují nečistoty, prach a šmouhy ze skla. Zaručujeme, že okna budou po našem zásahu zářit čistotou. Zkušení odborníci zbaví váš byt prachu a špíny pomocí speciální úklidové techniky, pomůcek a profesionálních mycích prostředků. Cenu úklidových služeb zjistíte u našich konzultantů. Kompletní ceník je k dispozici na našich stránkách.

Konečná cena závisí na těchto faktorech:

  • rozsah a obtížnost práce;
  • druh úklidu; generální, jednorázový, urgentní úklid nebo úklid po rekonstrukci;
  • ceny mycích a čistících prostředků;
  • použité vybavení;
  • uklízená plocha a stav. 

Co zahrnuje úklid bytů?

Generální úklid bytu zabere přibližně hodinu a zahrnuje mytí všech povrchů, čištění koberců, mytí podlah a oken, odnos odpadu a odstranění špíny z keramických dlažeb a obkladů, sanitárního a kuchyňského vybavení.

Bez ohledu na to, v jakém stavu je váš byt, jsme odhodlaní uvést ho do perfektního stavu, aby zářil čistotou a voněl. Díky našim specialistům zapomenete, co je prach a špína.

U nás si můžete objednat různé druhy úklidu:

  • předprodejní;
  • po rekonstrukci;
  • průběžný;
  • urgentní;
  • komplexní.

Pokud poptáváte jednorázový úklid v kanceláři, volejte naši společnost, která nabízí široké spektrum služeb v oblasti úklidu.

Zaručujeme profesionální přístup, vysokou kvalitu práce a dokonalou čistotu. Svěřte se do rukou našich uklízečů a uvidíte, co je dokonalá čistota a svěžest.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023