Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Úklid bytů generální

Naplánovali jste si generální úklid bytu? Nezoufejte, můžete využít úklidové služby společnosti MistrHouse v Praze. Nabízíme nejen běžné úklidové služby, ale také profesionální generální úklid, který se postará o perfektní čistotu a hygienu ve vašem domově. Zkušení profesionálové  využívají profesionální nástroje a čisticími prostředky z vyšší cenové kategorie. Mohou tak účinně a rychle odstranit i ty nejodolnější nečistoty. Kromě toho umí zacházet s chemickými prostředky tak, aby nedošlo k poškození povrchů nebo zdraví klienta.

Neodstraňujeme pouze prach a špínu, ale také ošetřujeme a dezinfikujeme povrchy, aby byl váš domov bezpečný a čistý. Těžko přístupná místa, kde se často hromadí špína, nejsou pro naše profesionály problém. Takovým záludným místům věnujeme zvláštní pozornost a nenecháváme ani smítko.

Úklidové služby využijete nejen pro běžné čištění domácnosti, ale i po dokončení rekonstrukce nebo před předáním bytu. V takovém případě důkladný úklid je nepostradatelný.

Mytí oken je koníčkem, ve kterém vynikáme. Naši specialisté používají speciální nástroje a profesionální čisticí prostředky, které důkladně odstraňují nečistoty, prach a šmouhy ze skla. Zaručujeme, že okna budou po našem zásahu zářit čistotou. Zkušení odborníci zbaví váš byt prachu a špíny pomocí speciální úklidové techniky, pomůcek a profesionálních mycích prostředků. Cenu úklidových služeb zjistíte u našich konzultantů. Kompletní ceník je k dispozici na našich stránkách.

Konečná cena závisí na těchto faktorech:

  • rozsah a obtížnost práce;
  • druh úklidu; generální, jednorázový, urgentní úklid nebo úklid po rekonstrukci;
  • ceny mycích a čistících prostředků;
  • použité vybavení;
  • uklízená plocha a stav. 

Co zahrnuje úklid bytů?

Generální úklid bytu zabere přibližně hodinu a zahrnuje mytí všech povrchů, čištění koberců, mytí podlah a oken, odnos odpadu a odstranění špíny z keramických dlažeb a obkladů, sanitárního a kuchyňského vybavení.

Bez ohledu na to, v jakém stavu je váš byt, jsme odhodlaní uvést ho do perfektního stavu, aby zářil čistotou a voněl. Díky našim specialistům zapomenete, co je prach a špína.

U nás si můžete objednat různé druhy úklidu:

  • předprodejní;
  • po rekonstrukci;
  • průběžný;
  • urgentní;
  • komplexní.

Pokud poptáváte jednorázový úklid v kanceláři, volejte naši společnost, která nabízí široké spektrum služeb v oblasti úklidu.

Zaručujeme profesionální přístup, vysokou kvalitu práce a dokonalou čistotu. Svěřte se do rukou našich uklízečů a uvidíte, co je dokonalá čistota a svěžest.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024