Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Instalace domácích spotřebičů

Nedovedeme si představit život bez domácích spotřebičů. Ať jsme kdekoli - doma, v práci, na dovolené - vždy vyžaduje elektrickou energii.

Bohužel dodávky elektřiny nejsou vždy spolehlivé a často potřebujeme dodatečný zdroj energie.

Odběr elektřiny musí probíhat za podmínek, které neohrozí lidské zdraví a život. Bezpečnostní předpisy by se měly dodržovat vždy při opravách spotřebičů i při jejich používání.

Proč je dobré zavolat odborníka?

Zavolat řemeslníka domů nebo do kanceláře je nejlepším řešením v případě, že potřebujete zasáhnout do elektroinstalace.

Kompetentní specialista á odborné znalosti o elektro rozvodech a principech jejich fungování, což nelze říct o běžném uživateli.

Moderní technologie umožňují vyhledání a zavolání elektrikáře přes internetový vyhledávač, stačí jedno zavolání. Najdete jak pohotovostní služby, tak i objednáte řemeslníka na konkrétní termín.

Jaké služby poskytuje elektrikář:

  • montáž elektroinstalačních rozvodů;
  • pokládka kabelů, prodlužování a spojování drátů pro zajištění přístupu k elektřině v celém objektu;
  • elektroinstalační rozvody;
  • montáž a zapojení domácích spotřebičů a dalších zařízení, která se v průběhu používání nepřemísťují a vyžadují stále napojení na zdroj energie;
  • montáž zásuvek, vypínačů a lustrů. Zařízení, která používáme denně, je lepší instalovat bezchybně a ochránit tím sebe a blízké před zásahem proudem.

Bezpečnostní opatření

Sebemenší chyba při rozvádění elektroinstalace může vést až k fatálním následkům.Uživatel spotřebiče může dostat ránu proudem, v horším případě dojde ke zkratu a požáru. Pokud se objeví jakékoli potíže s užíváním elektrospotřebičů, je nutné se co nejdřív obrátit na odborníka.

Proč je lepší zavolat elektrikáře pro instalaci domácích spotřebičů:

  • hodně znalostí a bohaté zkušenosti. Jsou to ukazatele, které pomáhají vyhnout se chybám;
  • nářadí vždy k dispozici. Nemusíte doma mít veškeré potřebné nářadí;
  • smlouva, která stanovuje povinnosti a odpovědnost strany, která poskytuje službu;
  • kvalita, za nich poskytovatel služby odpovídá, a bezplatná náprava nedostatků, pokud se objeví v záruční době.
NázevJednotkaCena, Kč
Instalace domácích spotřebičů
hodinyod 300
Instalace ledničky
hodinyod 300
Zapojení elektrické varné desky
hodinyod 300
Instalace myčky nádobí
hodinyod 300
Instalace trouby
hodinyod 300
Instalace náročnějšího modelu varné desky
hodinyod 350
Instalace průtokového ohřívače vody s vrtáním otvorů
hodinyod 350
Instalace domácího kina
hodinyod 300
Montáž televizního podstavce včetně zapojení
hodinyod 300
Montáž televizního držáku
hodinyod 350
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
od 300
Výjezd odborníka s provedením práce po Prazeod 200 

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021