Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Instalace domácích spotřebičů

Nedovedeme si představit život bez domácích spotřebičů. Ať jsme kdekoli - doma, v práci, na dovolené - vždy vyžaduje elektrickou energii.

Bohužel dodávky elektřiny nejsou vždy spolehlivé a často potřebujeme dodatečný zdroj energie.

Odběr elektřiny musí probíhat za podmínek, které neohrozí lidské zdraví a život. Bezpečnostní předpisy by se měly dodržovat vždy při opravách spotřebičů i při jejich používání.

Proč je dobré zavolat odborníka?

Zavolat řemeslníka domů nebo do kanceláře je nejlepším řešením v případě, že potřebujete zasáhnout do elektroinstalace.

Kompetentní specialista á odborné znalosti o elektro rozvodech a principech jejich fungování, což nelze říct o běžném uživateli.

Moderní technologie umožňují vyhledání a zavolání elektrikáře přes internetový vyhledávač, stačí jedno zavolání. Najdete jak pohotovostní služby, tak i objednáte řemeslníka na konkrétní termín.

Jaké služby poskytuje elektrikář:

  • montáž elektroinstalačních rozvodů;
  • pokládka kabelů, prodlužování a spojování drátů pro zajištění přístupu k elektřině v celém objektu;
  • elektroinstalační rozvody;
  • montáž a zapojení domácích spotřebičů a dalších zařízení, která se v průběhu používání nepřemísťují a vyžadují stále napojení na zdroj energie;
  • montáž zásuvek, vypínačů a lustrů. Zařízení, která používáme denně, je lepší instalovat bezchybně a ochránit tím sebe a blízké před zásahem proudem.

Bezpečnostní opatření

Sebemenší chyba při rozvádění elektroinstalace může vést až k fatálním následkům.Uživatel spotřebiče může dostat ránu proudem, v horším případě dojde ke zkratu a požáru. Pokud se objeví jakékoli potíže s užíváním elektrospotřebičů, je nutné se co nejdřív obrátit na odborníka.

Proč je lepší zavolat elektrikáře pro instalaci domácích spotřebičů:

  • hodně znalostí a bohaté zkušenosti. Jsou to ukazatele, které pomáhají vyhnout se chybám;
  • nářadí vždy k dispozici. Nemusíte doma mít veškeré potřebné nářadí;
  • smlouva, která stanovuje povinnosti a odpovědnost strany, která poskytuje službu;
  • kvalita, za nich poskytovatel služby odpovídá, a bezplatná náprava nedostatků, pokud se objeví v záruční době.
NázevJednotkaCena, Kč
Instalace domácích spotřebičů
hodinyod 400
Instalace ledničky
hodinyod 400
Zapojení elektrické varné desky
hodinyod 400
Instalace myčky nádobí
hodinyod 400
Instalace trouby
hodinyod 400
Instalace náročnějšího modelu varné desky
hodinyod 450
Instalace průtokového ohřívače vody s vrtáním otvorů
hodinyod 450
Instalace domácího kina
hodinyod 400
Montáž televizního podstavce včetně zapojení
hodinyod 400
Montáž televizního držáku
hodinyod 450
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
od 450
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Prazeod 400 

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024