Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montáž závěsů a dveřního kování

Kvalitní a včasná montáž dveří je zárukou bezpečí. Především pokud se jedná o vchodové dveře. Kvalitní dveře chrání také před prachem, hlukem, pachy aj. Aby posloužily tak, jak mají, je nezbytné si pořídit značkové kování a objednat profesionální montáž.

Postup montáže dveří

Montáž závěsů a kování se řídí mnoha faktory:

  • typ dveří;
  • materiál dveří aj.

Montáž zahrnuje několik fází:

  1. Příprava dveří na montáž. V této fází odstraníme staré dveře s co nejmenším poškozením stavebního otvoru. Z toho se pak odstraní zbytky stavebních materiálů.
  2. Montáž zárubní. Montáž samotných dveří se musí provádět ve dvou. Otvor se připraví předem a umístí se do něj zárubně. Pomocí vodováhy zkontrolujte vodorovnost a svislost zárubní ve všech směrech. Následně se zafixuje. Je to velmi důležité! Klasicky se počítá se třemi fixačními body svisle a dvěma vodorovně nahoře a dole. Svislá fixace se provádí na straně pantů.
  3. Zavěšení dveřního křídla. Právě v této fázi se provádí montáž samotných dveří. Křídlo se zavěsí na panty a zkontroluje se celková kvalita montáže. Po seřízení zbývají už jen dokončovací práce. Může se jednat o obložení otvoru a odstranění kosmetických vad.

Je to nejzákladnější popis postupu montáže dveří. Zvláštní pozornost by se měla věnovat právě kvalitě montáže závěsů a kování.

Kde objednat montáž dveřních závěsů?

Nevolejte řemeslníka hned po koupi dřevěných dveří. Musí totiž strávit v prostorech, kde se budou používat, minimálně dva dny. Je to doba nutná k adaptaci materiálu na teplotu a vlhkost. Díky tomuto kroku se vyhnete deformaci dveří po montáži. Volit profesionála, který pro vás provede montáž dveřních závěsů, byste měli podle těchto kritérii:

  • odborné znalosti;
  • pečlivost;
  • dostupnost hodnocení a recenzí;
  • vlastní nářadí.

Název
Jednotka
Cena, Kč
Montáž dveřního kování
ksod 212
Montáž posuvných dveří včetně obložení
ks
od 997
Montáž dvoukřídlých klasických dveří včetně obložení
ks
od 1465

Příjezd odborníka konzultační po Praze (bez práce)
od 450
Příjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
od 400 Kč
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024