Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Montáž závěsů a dveřního kování

Kvalitní a včasná montáž dveří je zárukou bezpečí. Především pokud se jedná o vchodové dveře. Kvalitní dveře chrání také před prachem, hlukem, pachy aj. Aby posloužily tak, jak mají, je nezbytné si pořídit značkové kování a objednat profesionální montáž.

Postup montáže dveří

Montáž závěsů a kování se řídí mnoha faktory:

  • typ dveří;
  • materiál dveří aj.

Montáž zahrnuje několik fází:

  1. Příprava dveří na montáž. V této fází odstraníme staré dveře s co nejmenším poškozením stavebního otvoru. Z toho se pak odstraní zbytky stavebních materiálů.
  2. Montáž zárubní. Montáž samotných dveří se musí provádět ve dvou. Otvor se připraví předem a umístí se do něj zárubně. Pomocí vodováhy zkontrolujte vodorovnost a svislost zárubní ve všech směrech. Následně se zafixuje. Je to velmi důležité! Klasicky se počítá se třemi fixačními body svisle a dvěma vodorovně nahoře a dole. Svislá fixace se provádí na straně pantů.
  3. Zavěšení dveřního křídla. Právě v této fázi se provádí montáž samotných dveří. Křídlo se zavěsí na panty a zkontroluje se celková kvalita montáže. Po seřízení zbývají už jen dokončovací práce. Může se jednat o obložení otvoru a odstranění kosmetických vad.

Je to nejzákladnější popis postupu montáže dveří. Zvláštní pozornost by se měla věnovat právě kvalitě montáže závěsů a kování.

Kde objednat montáž dveřních závěsů?

Nevolejte řemeslníka hned po koupi dřevěných dveří. Musí totiž strávit v prostorech, kde se budou používat, minimálně dva dny. Je to doba nutná k adaptaci materiálu na teplotu a vlhkost. Díky tomuto kroku se vyhnete deformaci dveří po montáži. Volit profesionála, který pro vás provede montáž dveřních závěsů, byste měli podle těchto kritérii:

  • odborné znalosti;
  • pečlivost;
  • dostupnost hodnocení a recenzí;
  • vlastní nářadí.

Název
Jednotka
Cena, Kč
Montáž dveřního kování
ksod 212
Montáž posuvných dveří včetně obložení
ks
od 997
Montáž dvoukřídlých klasických dveří včetně obložení
ks
od 1465

Příjezd odborníka konzultační po Praze (bez práce)
od 350
Příjezd odborníka s provedením práce po Praze
od 300 Kč
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021