Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Instalatérské služby

Teče vám kohoutek, máte ucpaný odpad nebo potřebujete namontovat novou kohoutek – obraťte se na společnost MistrHouse a objednejte levné instalatérské služby v Praze. Instalatér nabízí širokou škálu služeb:

Když si objednáte instalatéra, dostanete profesionální služby od odborníka, vybaveného veškerým potřebným nářadím. Zkušený instaletér zdarma provede diagnostiku objektu, posoudí závažnost problému a objem potřebných prací a pomůže vybrat a nakoupit nezbytný spotřební materiál.

Co zahrnují služby instalatéra?

Profesionální montáž sanitárního zařízení je oblíbená služba, kterou naše společnost poskytuje a nabízí prvotřídní servis za rozumné ceny. Naši technici mají odborné znalosti a dovednosti, díky kterým veškeré montážní práce jsou prováděny v souladu s hygienickými a stavebními normami.

U nás objednáte:

  • demontáž starého sanitárního zařízení;
  • opravu poškozených mechanizmů;
  • montáž nového sanitárního zařízení včetně napojení na inženýrské sítě;
  • montáž vodovodního potrubí na klíč.

Naši odborníci si poradí i se složitým problémem jakéhokoli rozsahu. Kvalitní instalatér pomůže zvládnout jakoukoli situaci a rychle vyřeší vaše potíže. Moc dobře rozumí vodovodním a kanalizačním systémům všech typů, ať už se jedná o rodinný dům, chalupu, kancelář nebo byt.

Kolik stojí instalatérské služby?

Nabízíme zdarma posouzení objektu a příjezd technika, který zjisti závadu, zvolí nejlepší řešení a nacení práci.

Naše ceny závisí na řadě okolností:

  • obtížnost a rozsah práce;
  • ceny spotřebního materiálu;
  • druh závady;
  • druh služby (montáž, demontáž, výměna součástek nebo oprava);
  • modely sanitárního zařízení.

Pokud hledáte instalatéra za rozumnou cenu, MistrHouse je k vašim službám. Pracujeme na základě smlouvy a poskytujeme záruku na veškeré služby, o jejichž kvalitě a včasnosti nemusíte pochybovat.

Proč zavolat instalatéra

Opravy v koupelně nebo kuchyni vyžadují zkušeného instalatéra, kterého můžete objednat u naší firmy. Odborník dokáže správně provést instalaci jakékoli kohoutek, nezávisle na jejím typu a způsobu upevnění, rychle připojí pračku kpřívodu a odtoku vody.

Po dokončení montáže si můžete užívat bezproblémového fungování sanitárního zařízení a sítí. Dobrý instalatér vždy poradí, jakou baterii zvolit, kde umístit myčku nádobí a jak dát odtoky do pořádku.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023