Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Instalatérské služby

Teče vám kohoutek, máte ucpaný odpad nebo potřebujete namontovat novou kohoutek – obraťte se na společnost MistrHouse a objednejte levné instalatérské služby v Praze. Instalatér nabízí širokou škálu služeb:

Když si objednáte instalatéra, dostanete profesionální služby od odborníka, vybaveného veškerým potřebným nářadím. Zkušený instaletér zdarma provede diagnostiku objektu, posoudí závažnost problému a objem potřebných prací a pomůže vybrat a nakoupit nezbytný spotřební materiál.

Co zahrnují služby instalatéra?

Profesionální montáž sanitárního zařízení je oblíbená služba, kterou naše společnost poskytuje a nabízí prvotřídní servis za rozumné ceny. Naši technici mají odborné znalosti a dovednosti, díky kterým veškeré montážní práce jsou prováděny v souladu s hygienickými a stavebními normami.

U nás objednáte:

  • demontáž starého sanitárního zařízení;
  • opravu poškozených mechanizmů;
  • montáž nového sanitárního zařízení včetně napojení na inženýrské sítě;
  • montáž vodovodního potrubí na klíč.

Naši odborníci si poradí i se složitým problémem jakéhokoli rozsahu. Kvalitní instalatér pomůže zvládnout jakoukoli situaci a rychle vyřeší vaše potíže. Moc dobře rozumí vodovodním a kanalizačním systémům všech typů, ať už se jedná o rodinný dům, chalupu, kancelář nebo byt.

Kolik stojí instalatérské služby?

Nabízíme zdarma posouzení objektu a příjezd technika, který zjisti závadu, zvolí nejlepší řešení a nacení práci.

Naše ceny závisí na řadě okolností:

  • obtížnost a rozsah práce;
  • ceny spotřebního materiálu;
  • druh závady;
  • druh služby (montáž, demontáž, výměna součástek nebo oprava);
  • modely sanitárního zařízení.

Pokud hledáte instalatéra za rozumnou cenu, MistrHouse je k vašim službám. Pracujeme na základě smlouvy a poskytujeme záruku na veškeré služby, o jejichž kvalitě a včasnosti nemusíte pochybovat.

Proč zavolat instalatéra

Opravy v koupelně nebo kuchyni vyžadují zkušeného instalatéra, kterého můžete objednat u naší firmy. Odborník dokáže správně provést instalaci jakékoli kohoutek, nezávisle na jejím typu a způsobu upevnění, rychle připojí pračku kpřívodu a odtoku vody.

Po dokončení montáže si můžete užívat bezproblémového fungování sanitárního zařízení a sítí. Dobrý instalatér vždy poradí, jakou baterii zvolit, kde umístit myčku nádobí a jak dát odtoky do pořádku.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021