Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Instalatérské služby

Teče vám kohoutek, máte ucpaný odpad nebo potřebujete namontovat novou kohoutek – obraťte se na společnost MistrHouse a objednejte levné instalatérské služby v Praze. Instalatér nabízí širokou škálu služeb:

Když si objednáte instalatéra, dostanete profesionální služby od odborníka, vybaveného veškerým potřebným nářadím. Zkušený instaletér zdarma provede diagnostiku objektu, posoudí závažnost problému a objem potřebných prací a pomůže vybrat a nakoupit nezbytný spotřební materiál.

Co zahrnují služby instalatéra?

Profesionální montáž sanitárního zařízení je oblíbená služba, kterou naše společnost poskytuje a nabízí prvotřídní servis za rozumné ceny. Naši technici mají odborné znalosti a dovednosti, díky kterým veškeré montážní práce jsou prováděny v souladu s hygienickými a stavebními normami.

U nás objednáte:

  • demontáž starého sanitárního zařízení;
  • opravu poškozených mechanizmů;
  • montáž nového sanitárního zařízení včetně napojení na inženýrské sítě;
  • montáž vodovodního potrubí na klíč.

Naši odborníci si poradí i se složitým problémem jakéhokoli rozsahu. Kvalitní instalatér pomůže zvládnout jakoukoli situaci a rychle vyřeší vaše potíže. Moc dobře rozumí vodovodním a kanalizačním systémům všech typů, ať už se jedná o rodinný dům, chalupu, kancelář nebo byt.

Kolik stojí instalatérské služby?

Nabízíme zdarma posouzení objektu a příjezd technika, který zjisti závadu, zvolí nejlepší řešení a nacení práci.

Naše ceny závisí na řadě okolností:

  • obtížnost a rozsah práce;
  • ceny spotřebního materiálu;
  • druh závady;
  • druh služby (montáž, demontáž, výměna součástek nebo oprava);
  • modely sanitárního zařízení.

Pokud hledáte instalatéra za rozumnou cenu, MistrHouse je k vašim službám. Pracujeme na základě smlouvy a poskytujeme záruku na veškeré služby, o jejichž kvalitě a včasnosti nemusíte pochybovat.

Proč zavolat instalatéra

Opravy v koupelně nebo kuchyni vyžadují zkušeného instalatéra, kterého můžete objednat u naší firmy. Odborník dokáže správně provést instalaci jakékoli kohoutek, nezávisle na jejím typu a způsobu upevnění, rychle připojí pračku kpřívodu a odtoku vody.

Po dokončení montáže si můžete užívat bezproblémového fungování sanitárního zařízení a sítí. Dobrý instalatér vždy poradí, jakou baterii zvolit, kde umístit myčku nádobí a jak dát odtoky do pořádku.

⚠️ Minimální cena pro řemeslníka je 1200 kč

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024