Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Elektromontážní práce

Služby elektrikáře jsou nedílnou součástí společnosti MistrHouse. Dobře víme, že problémy s elektrikou mohou nastat v tu nejméně vhodnou chvíli, a proto nabízíme elektrikářskou pohotovost. Kvalifikovaní odborníci rychle reagují na poptávku, dorazí v den zavolání a provedou veškeré práce bez zbytečného odkladu.

Elektroinstalační práce patří mezi naše klíčové služby. Náš tým profesionálů se zabývá instalacemi nejrůznějších elektrických zařízení: od zásuvek a vypínačů až po kamerové systémy a domovní telefony. Díky rozsáhlým zkušenostem a používání moderních technologií zaručujeme kvalitní služby a bezpečnost vašeho domova.

Odbornou montáž osvětlení poskytuje zkušený elektrikář ze společnosti MistrHouse. Dorazí vybavený všemi nezbytnými nástroji a materiály. Dále u nás můžete objednat montáž digestoře v kuchyni nebo opravu elektrických spotřebičů, jejichž poruchy vždy znepříjemňují život.

Jaké služby elektrikáře nabízíme?

Do kompetence elektrikáře patří tyto úkony:

  • montáž elektroinstalačních rozvodů;
  • zapojení a výměna žárovek;
  • instalace teplé podlahy;
  • drážkování stěn pro elektroinstalace;
  • instalace lustrů a svítidel.

Práce elektrikáře zahrnuje, kromě instalací zařízení a spotřebičů, také jejich údržbu a opravy. Pokud máte problém s elektroinstalací, ať už se jedná o přepálené pojistky, závady vodičů nebo poruchy elektrického rozvaděče, naši odborníci provedou nezbytné úkony, opraví a obnoví normální fungování všech elektroinstalací.

Montáž klimatizace pomáhá udržovat příjemnou atmosféru a teplotu vzduchu v obydlí v jakémkoliv ročním období. Instalace tohoto spotřebiče vyžaduje montáž uvnitř i zvenku. Při zařizování kuchyně se neobejdete bez odborné instalace domácích spotřebičů, kterou rychle a spolehlivě provede náš profesionální instalatér v Praze. Naše společnost zaručuje profesionální provedení veškerých elektroinstalačních prací. A nejsou to jen slova – na provedenou práci poskytujeme záruku, takže si můžete být jisti kvalitou našich služeb.

Cena elektroinstalačních prací závisí na náročnosti a rozsahu. Pokud potřebujete opravit vypínač nebo zásuvku v Praze za výhodné ceny, volejte naši společnost.

Rádi pro vás vyřešíme jakýkoliv problém s elektrikou a poskytneme profesionální a spolehlivé služby elektrikáře. Vážíme si vašeho času a vždy se přizpůsobíme vašemu rozvrhu.

NázevJednotkaCena, Kč
Instalace elektromontážní krabice na omítku
 hodinyod 480
Instalace elektromontážní krabice pod omítku
 hodinyod 480
Drážkování betonových povrchů
 hodinyod 450
Drážkování cihlových zdí
 hodinyod 480
Drážkování sádrokartonu
 hodinyod 450
Odpojení obvodu
 hodinyod 450
Montáž krabice pro zásuvku
 hodinyod 400
Montáž vypínače na omítku
 hodinyod 400
Montáž vypínače pod omítku
 hodinyod 400
Elektroinstalační práce
 hodinyod 450
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
 hodiny
od 450
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
od 400 

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023