Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Čištění odpadu

Ucpaný odpad je častý problém, který potkává majitele domů i bytů. Pokud jste si všimli, že vám hůře odtéká voda, nejspíš budete potřebovat službu čištění odpadu. Můžete si ji levně objednat u společnosti MistrHouse v Praze. Naši specialisté používají speciální instalatérské nářadí, díky kterému rychle vyčistí ucpaný odpad a zajistí bezproblémovou průchodnost kanalizačního potrubí. 

Ceny služeb

Cenu čištění ucpaného odpadu zjistíte přímo od našeho technika. Posoudí problém, zjistí příčinu a potom nabídne nejvhodnější řešení. Zdarma přijede k vám domů, provede diagnostiku kanalizačního potrubí, aby zjistil příčinu ucpání. Odborné čištění ucpaného odpadu v Česku provádíme pomocí hydrodynamické metody a konečná cena se stanovuje individuálně. Používáme i jiné způsoby čištění. Volba závisí na míře znečištění a druhu kanalizačního potrubí. 

Silné ucpání odpadu provádíme těmito metodami:

  1. Chemické čištění odpadu: Pokud je příčinou ucpání nahromaděný tuk nebo jiné rozpustné usazeniny, chemické čištění bude nejlepší volbou. Používáme k tomu speciální prostředky, které rozpouštějí usazeniny a tím čistí kanalizaci.
  2. Strojní čištění odpadu: Naši technici se pomocí speciálních nástrojů a pružných lan dostanou dovnitř potrubí a frézováním odstraní veškeré překážky, jako jsou vlasy, mastnota a jiné usazeniny.
  3. Tlakové čištění kanalizace: Tato metoda je založena na použití vysokotlaké vody, která doslova vymete potrubí a odstraní vše, co překáželo odtoku. Tlakové čištění je účinné na různé příčiny ucpání odpadu a spolehlivě zajistí čistotou kanalizaci.

Nezáleží na tom, která metoda se použije – výsledek je vždy perfektní, protože čištění ucpané kanalizace provádí zkušení specialisté rychle a kvalitně. Zaručujeme spolehlivé a dlouhodobé řešení problému ucpaného odpadu v rodinném domě či bytě.

Jaké výhody přináší spolupráce s námi?

Pokud si pro čištění kanalizace zavoláte MistrHouse, můžete se těšit na tyto výhody:

- Naši instalatéři mají bohaté zkušenosti a čištění kanalizací provádí kvalitně a rychle.

- Moderní vybavení: Používáme pouze špičkové vybavení a přístroje, což zaručuje účinnost a bezpečnost úkonu.

- Nekompromisní čistota: Zaručujeme, že po našem zásahu bude vaše kanalizace zcela čistá a bez známek ucpání.

Pokud jste zaregistrovali špatný odtok vody v koupelně, neměli byste jeho čištění dlouho odkládat. Obraťte se na společnost MistrHouse a my zajistíme účinné čištění kanalizace u vás doma nebo v kanceláři. Zavolejte nyní pro bezplatnou konzultaci! 


NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023