Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Čištění odpadu

Ucpaný odpad je častý problém, který potkává majitele domů i bytů. Pokud jste si všimli, že vám hůře odtéká voda, nejspíš budete potřebovat službu čištění odpadu. Můžete si ji levně objednat u společnosti MistrHouse v Praze. Naši specialisté používají speciální instalatérské nářadí, díky kterému rychle vyčistí ucpaný odpad a zajistí bezproblémovou průchodnost kanalizačního potrubí. 

Ceny služeb

Cenu čištění ucpaného odpadu zjistíte přímo od našeho technika. Posoudí problém, zjistí příčinu a potom nabídne nejvhodnější řešení. Zdarma přijede k vám domů, provede diagnostiku kanalizačního potrubí, aby zjistil příčinu ucpání. Odborné čištění ucpaného odpadu v Česku provádíme pomocí hydrodynamické metody a konečná cena se stanovuje individuálně. Používáme i jiné způsoby čištění. Volba závisí na míře znečištění a druhu kanalizačního potrubí. 

Silné ucpání odpadu provádíme těmito metodami:

  1. Chemické čištění odpadu: Pokud je příčinou ucpání nahromaděný tuk nebo jiné rozpustné usazeniny, chemické čištění bude nejlepší volbou. Používáme k tomu speciální prostředky, které rozpouštějí usazeniny a tím čistí kanalizaci.
  2. Strojní čištění odpadu: Naši technici se pomocí speciálních nástrojů a pružných lan dostanou dovnitř potrubí a frézováním odstraní veškeré překážky, jako jsou vlasy, mastnota a jiné usazeniny.
  3. Tlakové čištění kanalizace: Tato metoda je založena na použití vysokotlaké vody, která doslova vymete potrubí a odstraní vše, co překáželo odtoku. Tlakové čištění je účinné na různé příčiny ucpání odpadu a spolehlivě zajistí čistotou kanalizaci.

Nezáleží na tom, která metoda se použije – výsledek je vždy perfektní, protože čištění ucpané kanalizace provádí zkušení specialisté rychle a kvalitně. Zaručujeme spolehlivé a dlouhodobé řešení problému ucpaného odpadu v rodinném domě či bytě.

Jaké výhody přináší spolupráce s námi?

Pokud si pro čištění kanalizace zavoláte MistrHouse, můžete se těšit na tyto výhody:

- Naši instalatéři mají bohaté zkušenosti a čištění kanalizací provádí kvalitně a rychle.

- Moderní vybavení: Používáme pouze špičkové vybavení a přístroje, což zaručuje účinnost a bezpečnost úkonu.

- Nekompromisní čistota: Zaručujeme, že po našem zásahu bude vaše kanalizace zcela čistá a bez známek ucpání.

Pokud jste zaregistrovali špatný odtok vody v koupelně, neměli byste jeho čištění dlouho odkládat. Obraťte se na společnost MistrHouse a my zajistíme účinné čištění kanalizace u vás doma nebo v kanceláři. Zavolejte nyní pro bezplatnou konzultaci! 


NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024