Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Pokládka podlahové krytiny

Mezi služby poskytované naší společností patří pokládka podlahových krytin, díky které bude váš domov příjemný, praktický a útulný.

Dnes si na trhu snadno vyberete kvalitní keramické dlažby, vytříbené parkety nebo praktickou a cenově dostupnou laminátovou podlahu. Avšak i ta nejmodernější krytina s dlouhou životností ztratí svoje vlastnosti, pokud se při pokládce nedodržel správný postup nebo nastaly i ty nejmenší chyby. Proč riskovat čas a peníze?

Společnost MistrHouse má úspěšný tým profesionálů, kteří dovedou provést montáž podlahových krytin od přípravy podkladu až po finální úpravu. Poskytujeme 3 roky záruky na jakékoli práce, a to je pádný důvod, proč se obrátit na nás a spolehnout se na naši poctivost a zodpovědnost! Jsme pyšní na naše skvělé odborníky, kteří mimo jiné navrhují designová řešení podlah.

Kromě výborného vkusu a smyslu pro styl, využívají v praxi i svoje znalosti vlastností nejrůznějších materiálů a možností, jak je kombinovat.

Naše služby v oblasti odborné montáže podlahových krytin zahrnují výběr a kalkulaci potřebných materiálů, přípravné práce a pokládku nejžádanějších krytin:

  • laminát;
  • parkety třívrstvé;
  • dlažby;
  • parkety jednovrstvé;
  • korkové podlahy;
  • palubkové podlahy.

Při objednávce pokládky podlahové krytiny v rámci celkové rekonstrukce získáte zaručeně kvalitní výsledek i pří náročnější montáži. Díky zkušenostem, technickým možnostem a zručnosti si naši odborníci poradí i s většími plochami a exkluzivní podlahovou mozaikou.

5 let působení na trhu rekonstrukcí a oprav je postačující doba k tomu, aby se naše společnost stala velkoobchodním odběratelem kvalitních materiálů. Právě díky této skutečnosti poskytujeme našim zákazníkům dodatečné slevy. Využijte výhodnou nabídku a určitě oceníte profesionalitu zkušeného týmu!

NázevJednotkaCena, Kč
Pokládka koberce (lepením)
od 83
Pokládka koberce (expresní)
od 62
Pokládka vinylových podlah (lepením)
od 209
Pokládka korkových podlah
od 178
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinyod 450 
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
hodinyod 400 Kč

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023