Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Instalace varné desky

Design moderní kuchyně už nepočítá se samostatně stojícími kombinovanými sporáky.

Dnes se používají převážně vestavné varné desky a trouby, někdy se ponechává pouze samostatná varná deska. Zatímco montáž kuchyňské linky zajišťuje pracovník nábytkové služby, instalaci varné desky musí provést kvalifikovaný elektrikář.

Pro zapojení varné desky se používá napájecí kabel o průměru 4 mm². Instalace varné desky vyžaduje také uzemnění pro bezpečné používání domácího spotřebiče. Zda je vybaven sponou uzemnění a jestli bylo správně připojeno dokáže posoudit pouze odborník.

Způsoby zapojení

Různé modely varných desek se připojují do jedno, dvou nebo třífázových soustav. Pro varnou desku, která není spojena s troubou, je třeba nainstalovat samostatnou zásuvku. Tento úkon také provádí elektrikář při montáži varné desky.

Doporučuje se umístit zásuvku nad podlahou ve výšce pěti až deseti centimetrů. Pokud nemáte v kuchyni vhodný zásuvkový vývod, náš elektrikář provede montáž nové zásuvky pro zapojení varné desky.

Dalším způsobem připojení varné desky je bez zásuvky. Zapojuje se pomocí speciální elektroinstalační krabice pod omítku.

Před instalací elektrikář musí zhodnotit konkrétní situaci, vypočítat napětí sítě a zvážit, jestli je třeba instalovat nový obvod.

Varné desky jsou stavěny pro výkon 7-8 kW. Správná instalace domácích spotřebičů zaručuje:

  • bezchybnou funkci po celou dobu záruky od výrobce;
  • vyloučení hrozby požáru v obydlí;
  • bezpečnost pro vás a vaše blízké.

Bezpečnostní opatření

Vysloužilé spotřebiče je nám často líto vyhodit, ale riskovat bezpečí a zdraví blízkých osob je nepřípustné. Pokus si zařizujete nebo upravujete svou kuchyň:

  • nešetřete na zdánlivých maličkostech
  • pozvěte zkušeného elektrikáře, který provede odbornou instalaci nové varné desky, abyste vařili s chutí a těšili svou rodinu novými pokrmy. Pošlete poptávku instalace varné desky, a my se s vámi spojíme, abychom se domluvili na čase a termínu.
NázevJednotkaCena, Kč
Montáž varné desky
hodinyod 300
Instalace lednice
hodinyod 300
Zapojení elektrické varné desky
hodiny
od 300
Instalace myčky nádobí
hodiny
od 300
Instalace trouby
hodinyod 300
Montáž varné desky, náročnější modely
hodinyod 300
Montáž průtokového ohřívače s vrtáním otvorů
hodinyod 300
Zapojení domácího kina
hodinyod 300
Montáž TV podstavce včetně zapojení
hodinyod 300
Montáž TV držáku
hodinyod 350
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinyod 300
Výjezd odborníka s provedením práce po Praze
od 200

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021