Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Instalace varné desky

Design moderní kuchyně už nepočítá se samostatně stojícími kombinovanými sporáky.

Dnes se používají převážně vestavné varné desky a trouby, někdy se ponechává pouze samostatná varná deska. Zatímco montáž kuchyňské linky zajišťuje pracovník nábytkové služby, instalaci varné desky musí provést kvalifikovaný elektrikář.

Pro zapojení varné desky se používá napájecí kabel o průměru 4 mm². Instalace varné desky vyžaduje také uzemnění pro bezpečné používání domácího spotřebiče. Zda je vybaven sponou uzemnění a jestli bylo správně připojeno dokáže posoudit pouze odborník.

Způsoby zapojení

Různé modely varných desek se připojují do jedno, dvou nebo třífázových soustav. Pro varnou desku, která není spojena s troubou, je třeba nainstalovat samostatnou zásuvku. Tento úkon také provádí elektrikář při montáži varné desky.

Doporučuje se umístit zásuvku nad podlahou ve výšce pěti až deseti centimetrů. Pokud nemáte v kuchyni vhodný zásuvkový vývod, náš elektrikář provede montáž nové zásuvky pro zapojení varné desky.

Dalším způsobem připojení varné desky je bez zásuvky. Zapojuje se pomocí speciální elektroinstalační krabice pod omítku.

Před instalací elektrikář musí zhodnotit konkrétní situaci, vypočítat napětí sítě a zvážit, jestli je třeba instalovat nový obvod.

Varné desky jsou stavěny pro výkon 7-8 kW. Správná instalace domácích spotřebičů zaručuje:

  • bezchybnou funkci po celou dobu záruky od výrobce;
  • vyloučení hrozby požáru v obydlí;
  • bezpečnost pro vás a vaše blízké.

Bezpečnostní opatření

Vysloužilé spotřebiče je nám často líto vyhodit, ale riskovat bezpečí a zdraví blízkých osob je nepřípustné. Pokus si zařizujete nebo upravujete svou kuchyň:

  • nešetřete na zdánlivých maličkostech
  • pozvěte zkušeného elektrikáře, který provede odbornou instalaci nové varné desky, abyste vařili s chutí a těšili svou rodinu novými pokrmy. Pošlete poptávku instalace varné desky, a my se s vámi spojíme, abychom se domluvili na čase a termínu.
NázevJednotkaCena, Kč
Montáž varné desky
hodinyod 300
Instalace lednice
hodinyod 300
Zapojení elektrické varné desky
hodiny
od 300
Instalace myčky nádobí
hodiny
od 300
Instalace trouby
hodinyod 300
Montáž varné desky, náročnější modely
hodinyod 300
Montáž průtokového ohřívače s vrtáním otvorů
hodinyod 300
Zapojení domácího kina
hodinyod 300
Montáž TV podstavce včetně zapojení
hodinyod 300
Montáž TV držáku
hodinyod 350
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinyod 450
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
od 400

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024