Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Hodinová manželka

Velmi praktická a pohodlná služba pro zaneprázdněné lidé je hodinová manželka ze společnosti MistrHouse. Služba zahrnuje:

Hodinová manželka zvládne práci hospodyně a dokáže v co nejkratší dobu vyřešit jakékoli vaše každodenní starosti. Vy se zatím můžete věnovat rodině, odpočívat nebo pracovat. Pracují pro nás zkušení specialisté, kteří vás zbaví nutnosti věnovat se starostem s domácnosti a ušetří hodně času a sil. 

Zkušené hospodyně a pokojské se stanou spolehlivými pomocnicemi pro lidi s nabitým rozvrhem, kteří nemají čas na údržbu domácnosti. Mezi našimi klienty jsou:

 • nezadaní muži;
 • podnikatelky;
 • majitelé velkých domů či bytů, jejichž úklid zabírá hodně času. 

Když si objednáte hodinovou manželku, vyřešíte si hned několik problémů. Nebudete muset starat se o nákup potravin, domácí drogérie nebo vařit večeři. To vše za vás udělají zkušené hospodyně. Pokud vás čeká velké praní prádla, ale máte na tuto dobu sjednanou pracovní schůzku, volejte naše manažery a objednejte si hodinovou manželku. 

Výhody služby

Když si objednáte službu hodinové manželky v Česku od společnosti MistrHouse, získáte tím:

 • skvělý výsledek naší práce;
 • kvalifikovanou pomoc při řešení potíží v domácnosti;
 • rozumné ceny na všechny služby hospodyně;
 • individuální přístup;
 • prvotřídní servis. 

Zkušená hospodyně kvalitně odstraní prach, uvaří večeři pro celou rodinu, uklidí celou domácnost a odstraní zastaralé skvrny z vašeho oblečení. Zbavíte se šmouh na oknech, skvrn na čalounění a srsti na kobercích. Naše pracovnice přijedou k vám s vlastním vybavením a mycími prostředky, proto nemusíte nic kupovat. 

Cena služby hodinová manželka

Zavolat si hodinovou manželku můžete telefonicky nebo pomocí online formuláře na našich stránkách. Pokud se rozhodnete volat, musíte vědět přesné datum a čas, kdy by měla pracovnice dorazit. Cena služeb závisí na těchto okolnostech:

 • obtížnost a rozsah práce;
 • doba práce;
 • druh služby. 

Můžete si objednat hospodyni jednorázově, nebo podepsat smlouvu o pravidelném poskytování služeb. Služba se platí po provedení, jelikož jsme si jistí s kvalitou poskytovaných služeb.

Mytí lustrů
od
250 Kč
Nákup potravin
od
250 Kč
Odstranění prachu
od
300 Kč
Praní prádla
od
250 Kč
Služby hospodyně
od
250 Kč
Úklid v kuchyni
od
200 Kč
Vyhodit odpadky
od
250 Kč
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021