Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Hodinová manželka

Velmi praktická a pohodlná služba pro zaneprázdněné lidé je hodinová manželka ze společnosti MistrHouse. Služba zahrnuje:

 • praní a žehlení prádla;
 • odnos odpadu;
 • úklid bytu;
 • mytí oken a podlah;
 • nákup potravin;
 • příprava jídla a spousta dalšího. 

Hodinová manželka zvládne práci hospodyně a dokáže v co nejkratší dobu vyřešit jakékoli vaše každodenní starosti. Vy se zatím můžete věnovat rodině, odpočívat nebo pracovat. Pracují pro nás zkušení specialisté, kteří vás zbaví nutnosti věnovat se starostem s domácnosti a ušetří hodně času a sil. 

Zkušené hospodyně a pokojské se stanou spolehlivými pomocnicemi pro lidi s nabitým rozvrhem, kteří nemají čas na údržbu domácnosti. Mezi našimi klienty jsou:

 • nezadaní muži;
 • podnikatelky;
 • majitelé velkých domů či bytů, jejichž úklid zabírá hodně času. 

Když si objednáte hodinovou manželku, vyřešíte si hned několik problémů. Nebudete muset starat se o nákup potravin, domácí drogérie nebo vařit večeři. To vše za vás udělají zkušené hospodyně. Pokud vás čeká velké praní prádla, ale máte na tuto dobu sjednanou pracovní schůzku, volejte naše manažery a objednejte si hodinovou manželku. 

Výhody služby

Když si objednáte službu hodinové manželky v Česku od společnosti MistrHouse, získáte tím:

 • skvělý výsledek naší práce;
 • kvalifikovanou pomoc při řešení potíží v domácnosti;
 • rozumné ceny na všechny služby hospodyně;
 • individuální přístup;
 • prvotřídní servis. 

Zkušená hospodyně kvalitně odstraní prach, uvaří večeři pro celou rodinu, uklidí celou domácnost a odstraní zastaralé skvrny z vašeho oblečení. Zbavíte se šmouh na oknech, skvrn na čalounění a srsti na kobercích. Naše pracovnice přijedou k vám s vlastním vybavením a mycími prostředky, proto nemusíte nic kupovat. 

Cena služby hodinová manželka

Zavolat si hodinovou manželku můžete telefonicky nebo pomocí online formuláře na našich stránkách. Pokud se rozhodnete volat, musíte vědět přesné datum a čas, kdy by měla pracovnice dorazit. Cena služeb závisí na těchto okolnostech:

 • obtížnost a rozsah práce;
 • doba práce;
 • druh služby. 

Můžete si objednat hospodyni jednorázově, nebo podepsat smlouvu o pravidelném poskytování služeb. Služba se platí po provedení, jelikož jsme si jistí s kvalitou poskytovaných služeb.

⚠️ Minimální cena pro řemeslníka je 1000 kč

Mytí lustrů
od
399 Kč
Nákup potravin
od
499 Kč
Odstranění prachu
od
300 Kč
Odvoz odpadu
od
499 Kč
Praní prádla
od
399 Kč
Služby hospodyně
od
350 Kč
Úklid v kuchyni
od
499 Kč
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024