Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Oprava oken v Praze

Téměř každý byt nebo dům má plastová okna, která jsou velmi oblíbená díky svým teplo a zvukoizolačním vlastnostem, dlouhé životnosti a snadné údržbě. Avšak i ty nejpevnější a nejodolnější konstrukce se jednou porouchají a vyžadují opravu. Společnost MistrHouse nabízí cenově dostupnou a kvalitní opravu plastových oken v Praze. Jedná se o komplikovanou práci, která vyžaduje speciální dovednosti, nástroje a materiály.

Naše služby v oblasti oprav plastových oken

Naši specialisté jsou velmi zkušení a dokážou provést expresní montáž lišty, která zakryje mezery mezi oknem a omítkou a ochrání váš byt před vlhkostí a zimou.

Máme obrovskou nabídku služeb v oblasti oprav plastových oken:

  • Výměna těsnění oken se provádí po 5 letech užívání.
  • Výměna těsnění zvyšuje teploizolační vlastnosti plastového okna a zabraňuje průniku studeného vzduchu do obydlí. výroba a montáž sítě proti hmyzu, která vás ochrání před komáry, mouchami a další havětí.
  • Navíc síť proti hmyzu zvyšuje bezpečnost tím, že vytváří zábranu, která bude zabraňuje vypadnutí domácích zvířat nebo malých dětí z okna. výměna a oprava zavíracích mechanizmů výměna pantů montáž dovírače opravy okenního kování.

Příjezd technika k vám domů v Praze je zdarma. Odborník dorazí v domluvenou dobu a po prohlídce vypočítá cenu práce.

Specifika a průběh práce

Ať už se jedná o montáž nůžek, omezovačů nebo montáž okenních převodů, oprava plastových oken v Praze se provádí v několika krocích. Technik provede diagnostiku a zjistí původ potíží a náročnost jejich odstranění. Nabízíme klientům několik možných řešení. Může se jednat o kompletní opravu okna, výměnu odsloužilého dílu a montáž náhradního dílu. Po dokončení práce odborník zkontroluje funkčnost okenní konstrukce a vyplní záruční list.

Pro opravy a výměny kování používáme pouze prověřené díly od spolehlivých výrobců. Odborník seřídí podle potřeby každou součástku, vymění vložku, opraví praskliny a škrábance na okně.

Ceny oprav plastových oken

Ceny našich služeb naleznete v ceníku na webových stránkách.

Ceny služeb se vypočítávají individuálně a závisí na řadě okolností:

  • druh službyobtížnost a rozsah práce ceny spotřebního materiálu a kování
  • Když se obrátíte na společnost MistrHouse, získáte profesionální služby od odborníků, kteří v co nejkratší době provedou kvalitní opravu plastových oken všech typů a značek. Pokud potřebujete demontáž a montáž okenního kliky, volejte nám na kontaktní číslo uvedené na stránkách a objednejte příjezd odborníka k vám domů.

    ⚠️ Minimální cena pro řemeslníka je 1200 kč
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024