Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Oprava oken v Praze

Téměř každý byt nebo dům má plastová okna, která jsou velmi oblíbená díky svým teplo a zvukoizolačním vlastnostem, dlouhé životnosti a snadné údržbě. Avšak i ty nejpevnější a nejodolnější konstrukce se jednou porouchají a vyžadují opravu. Společnost MistrHouse nabízí cenově dostupnou a kvalitní opravu plastových oken v Praze. Jedná se o komplikovanou práci, která vyžaduje speciální dovednosti, nástroje a materiály.

Naše služby v oblasti oprav plastových oken

Naši specialisté jsou velmi zkušení a dokážou provést expresní montáž lišty, která zakryje mezery mezi oknem a omítkou a ochrání váš byt před vlhkostí a zimou.

Máme obrovskou nabídku služeb v oblasti oprav plastových oken:

  • Výměna těsnění oken se provádí po 5 letech užívání.
  • Výměna těsnění zvyšuje teploizolační vlastnosti plastového okna a zabraňuje průniku studeného vzduchu do obydlí. výroba a montáž sítě proti hmyzu, která vás ochrání před komáry, mouchami a další havětí.
  • Navíc síť proti hmyzu zvyšuje bezpečnost tím, že vytváří zábranu, která bude zabraňuje vypadnutí domácích zvířat nebo malých dětí z okna. výměna a oprava zavíracích mechanizmů výměna pantů montáž dovírače opravy okenního kování.

Příjezd technika k vám domů v Praze je zdarma. Odborník dorazí v domluvenou dobu a po prohlídce vypočítá cenu práce.

Specifika a průběh práce

Ať už se jedná o montáž nůžek, omezovačů nebo montáž okenních převodů, oprava plastových oken v Praze se provádí v několika krocích. Technik provede diagnostiku a zjistí původ potíží a náročnost jejich odstranění. Nabízíme klientům několik možných řešení. Může se jednat o kompletní opravu okna, výměnu odsloužilého dílu a montáž náhradního dílu. Po dokončení práce odborník zkontroluje funkčnost okenní konstrukce a vyplní záruční list.

Pro opravy a výměny kování používáme pouze prověřené díly od spolehlivých výrobců. Odborník seřídí podle potřeby každou součástku, vymění vložku, opraví praskliny a škrábance na okně.

Ceny oprav plastových oken

Ceny našich služeb naleznete v ceníku na webových stránkách.

Ceny služeb se vypočítávají individuálně a závisí na řadě okolností:

  • druh službyobtížnost a rozsah práce ceny spotřebního materiálu a kování
  • Když se obrátíte na společnost MistrHouse, získáte profesionální služby od odborníků, kteří v co nejkratší době provedou kvalitní opravu plastových oken všech typů a značek. Pokud potřebujete demontáž a montáž okenního kliky, volejte nám na kontaktní číslo uvedené na stránkách a objednejte příjezd odborníka k vám domů.
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023