Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Oprava oken v Praze

Téměř každý byt nebo dům má plastová okna, která jsou velmi oblíbená díky svým teplo a zvukoizolačním vlastnostem, dlouhé životnosti a snadné údržbě. Avšak i ty nejpevnější a nejodolnější konstrukce se jednou porouchají a vyžadují opravu. Společnost MistrHouse nabízí cenově dostupnou a kvalitní opravu plastových oken v Praze. Jedná se o komplikovanou práci, která vyžaduje speciální dovednosti, nástroje a materiály.

Naše služby v oblasti oprav plastových oken

Naši specialisté jsou velmi zkušení a dokážou provést expresní montáž lišty, která zakryje mezery mezi oknem a omítkou a ochrání váš byt před vlhkostí a zimou.

Máme obrovskou nabídku služeb v oblasti oprav plastových oken:

  • Výměna těsnění oken se provádí po 5 letech užívání.
  • Výměna těsnění zvyšuje teploizolační vlastnosti plastového okna a zabraňuje průniku studeného vzduchu do obydlí. výroba a montáž sítě proti hmyzu, která vás ochrání před komáry, mouchami a další havětí.
  • Navíc síť proti hmyzu zvyšuje bezpečnost tím, že vytváří zábranu, která bude zabraňuje vypadnutí domácích zvířat nebo malých dětí z okna. výměna a oprava zavíracích mechanizmů výměna pantů montáž dovírače opravy okenního kování.

Příjezd technika k vám domů v Praze je zdarma. Odborník dorazí v domluvenou dobu a po prohlídce vypočítá cenu práce.

Specifika a průběh práce

Ať už se jedná o montáž nůžek, omezovačů nebo montáž okenních převodů, oprava plastových oken v Praze se provádí v několika krocích. Technik provede diagnostiku a zjistí původ potíží a náročnost jejich odstranění. Nabízíme klientům několik možných řešení. Může se jednat o kompletní opravu okna, výměnu odsloužilého dílu a montáž náhradního dílu. Po dokončení práce odborník zkontroluje funkčnost okenní konstrukce a vyplní záruční list.

Pro opravy a výměny kování používáme pouze prověřené díly od spolehlivých výrobců. Odborník seřídí podle potřeby každou součástku, vymění vložku, opraví praskliny a škrábance na okně.

Ceny oprav plastových oken

Ceny našich služeb naleznete v ceníku na webových stránkách.

Ceny služeb se vypočítávají individuálně a závisí na řadě okolností:

  • druh službyobtížnost a rozsah práce ceny spotřebního materiálu a kování
  • Když se obrátíte na společnost MistrHouse, získáte profesionální služby od odborníků, kteří v co nejkratší době provedou kvalitní opravu plastových oken všech typů a značek. Pokud potřebujete demontáž a montáž okenního kliky, volejte nám na kontaktní číslo uvedené na stránkách a objednejte příjezd odborníka k vám domů.
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021