Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montáž koupelnového nábytku

Aby používání koupelny bylo příjemné a pohodlné, je nezbytné ji vybavit koupelnovým nábytkem a zařídit úložné prostory pro skladování koupelnových doplňků, kosmetiky a dalších užitečných pomůcek. Nejsnadněji to uděláte s pomocí umyvadlové skříňky.

Typy konstrukcí

Skříňka pod umyvadlo je velmi praktický kus nábytku. Pomáhá nejenom ukládat spoustu věcí, ale také zakryje nevzhledný sifon, a tím zpříjemní celkové prostředí. Koupelnové skříňky jsou buď volně stojící, nebo závěsné. Volně stojící se montují dvěma způsoby:

  • Na nožičkách. Taková konstrukce zjednoduší úklid pod skříňkou.
  • Na podlahu. Tento typ je poměrně neprakticky a hrozí podmáčení. Mytí podlahy pod takovou skříňkou je problematické.

Závěsná skříňka je působivější než volně stojící, a to díky fixaci na zeď a celkově "odlehčenému" vzhledu. Způsob přichycení na zeď musí být velmi kvalitní a spolehlivý, aby skříňka zvládla i větší zátěž.

Podle tvaru rozlišujeme několik typu umyvadlových skříněk. Pří výběru největší roli hraje předpokládané umístění skříňky. Běžné obdélníkové skříňky se montují podél stěny. Rohové se využívají v menších koupelnách.

Skříňky ve tvaru lichoběžníků poskytují hodně úložného prostotu a hodí se do větších místností. Pro výraznější designová řešení se používají asymetrické skříňky. Obvykle se vyrábí individuálně podle zadaných rozměrů.

Materiál

V závislosti na designu a osobních preferencích si můžete pořídit umyvadlovou skříňku z nejrůznějších materiálů.

Výrobek z masivu sice vypadá luxusně, ale vyznačuje se nepraktičnosti ve vlhkém prostředí. Kvůli vysokým teplotám a působení vlhkosti skříňka časem změní svůj tvar. Vyhnete se tomu použitím speciálních laků a olejů na dřevo. Zajištění dobré ventilace je také podmínkou.

Za praktičtější nábytek do koupelny se považují plastové skříňky. Nehrozí jim poškození kvůli vyšší teplotě a vlhkosti, navíc ceny jsou velmi příznivé. Díky rozmanitosti tvarů a barevných provedení najdete plastovou skříňku do jakéhokoli interiéru.

Trh nabízí také skříňky z kovu. Vypadají atraktivně a vyznačují se vysokou odolností. Jaké okrasný prvek mívají zrcadlová dvířka.

Jak vybírat umyvadlovou skříňku

Při výběru umyvadlové skříňky musíte zohlednit nejenom materiál, tvar a barvu, ale i další parametry. Trh nabízí také vestavěné skříňky se speciálním otvorem pro umyvadlo. Otvor zpravidla odpovídá rozměrům umyvadla, nebo je o trochu přesahuje. V posledním případě je skříňka vybavena speciální deskou.

Najdete také polovestavěné skřínky, kdy přední část umyvadla vystupuje za okraj skříňky. Vyznačují se pohodlným přístupem k umyvadlu.

Takové skříňky vždy mají kompaktní rozměry a hodí se do malých koupelen.

Nevšedně vypadá skříňka s umyvadlem na desce. Pohlídejte si, aby smontovaná skříňka měla výšku v rozmezí 80-90 cm.


NázevJednotka
Cena, Kč
Montáž skříňky pod umyvadlohodiny
od 400
Montáž políček v koupelněhodiny
od 400
Montáž závěsných umyvadlových skříněk
hodiny
od 450
Montáž koupelnového nábytkuhodiny
od 400
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodiny
od 450 
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
hodiny
od 400

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023