Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Montáž koupelnového nábytku

Aby používání koupelny bylo příjemné a pohodlné, je nezbytné ji vybavit koupelnovým nábytkem a zařídit úložné prostory pro skladování koupelnových doplňků, kosmetiky a dalších užitečných pomůcek. Nejsnadněji to uděláte s pomocí umyvadlové skříňky.

Typy konstrukcí

Skříňka pod umyvadlo je velmi praktický kus nábytku. Pomáhá nejenom ukládat spoustu věcí, ale také zakryje nevzhledný sifon, a tím zpříjemní celkové prostředí. Koupelnové skříňky jsou buď volně stojící, nebo závěsné. Volně stojící se montují dvěma způsoby:

  • Na nožičkách. Taková konstrukce zjednoduší úklid pod skříňkou.
  • Na podlahu. Tento typ je poměrně neprakticky a hrozí podmáčení. Mytí podlahy pod takovou skříňkou je problematické.

Závěsná skříňka je působivější než volně stojící, a to díky fixaci na zeď a celkově "odlehčenému" vzhledu. Způsob přichycení na zeď musí být velmi kvalitní a spolehlivý, aby skříňka zvládla i větší zátěž.

Podle tvaru rozlišujeme několik typu umyvadlových skříněk. Pří výběru největší roli hraje předpokládané umístění skříňky. Běžné obdélníkové skříňky se montují podél stěny. Rohové se využívají v menších koupelnách.

Skříňky ve tvaru lichoběžníků poskytují hodně úložného prostotu a hodí se do větších místností. Pro výraznější designová řešení se používají asymetrické skříňky. Obvykle se vyrábí individuálně podle zadaných rozměrů.

Materiál

V závislosti na designu a osobních preferencích si můžete pořídit umyvadlovou skříňku z nejrůznějších materiálů.

Výrobek z masivu sice vypadá luxusně, ale vyznačuje se nepraktičnosti ve vlhkém prostředí. Kvůli vysokým teplotám a působení vlhkosti skříňka časem změní svůj tvar. Vyhnete se tomu použitím speciálních laků a olejů na dřevo. Zajištění dobré ventilace je také podmínkou.

Za praktičtější nábytek do koupelny se považují plastové skříňky. Nehrozí jim poškození kvůli vyšší teplotě a vlhkosti, navíc ceny jsou velmi příznivé. Díky rozmanitosti tvarů a barevných provedení najdete plastovou skříňku do jakéhokoli interiéru.

Trh nabízí také skříňky z kovu. Vypadají atraktivně a vyznačují se vysokou odolností. Jaké okrasný prvek mívají zrcadlová dvířka.

Jak vybírat umyvadlovou skříňku

Při výběru umyvadlové skříňky musíte zohlednit nejenom materiál, tvar a barvu, ale i další parametry. Trh nabízí také vestavěné skříňky se speciálním otvorem pro umyvadlo. Otvor zpravidla odpovídá rozměrům umyvadla, nebo je o trochu přesahuje. V posledním případě je skříňka vybavena speciální deskou.

Najdete také polovestavěné skřínky, kdy přední část umyvadla vystupuje za okraj skříňky. Vyznačují se pohodlným přístupem k umyvadlu.

Takové skříňky vždy mají kompaktní rozměry a hodí se do malých koupelen.

Nevšedně vypadá skříňka s umyvadlem na desce. Pohlídejte si, aby smontovaná skříňka měla výšku v rozmezí 80-90 cm.


NázevJednotka
Cena, Kč
Montáž skříňky pod umyvadlohodiny
od 300
Montáž políček v koupelněhodiny
od 300
Montáž závěsných umyvadlových skříněk
hodiny
od 350
Montáž koupelnového nábytkuhodiny
od 300
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodiny
od 350 
Výjezd odborníka s provedením práce po Praze
hodiny
od 200

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021