Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montáž koupelnového nábytku

Aby používání koupelny bylo příjemné a pohodlné, je nezbytné ji vybavit koupelnovým nábytkem a zařídit úložné prostory pro skladování koupelnových doplňků, kosmetiky a dalších užitečných pomůcek. Nejsnadněji to uděláte s pomocí umyvadlové skříňky.

Typy konstrukcí

Skříňka pod umyvadlo je velmi praktický kus nábytku. Pomáhá nejenom ukládat spoustu věcí, ale také zakryje nevzhledný sifon, a tím zpříjemní celkové prostředí. Koupelnové skříňky jsou buď volně stojící, nebo závěsné. Volně stojící se montují dvěma způsoby:

  • Na nožičkách. Taková konstrukce zjednoduší úklid pod skříňkou.
  • Na podlahu. Tento typ je poměrně neprakticky a hrozí podmáčení. Mytí podlahy pod takovou skříňkou je problematické.

Závěsná skříňka je působivější než volně stojící, a to díky fixaci na zeď a celkově "odlehčenému" vzhledu. Způsob přichycení na zeď musí být velmi kvalitní a spolehlivý, aby skříňka zvládla i větší zátěž.

Podle tvaru rozlišujeme několik typu umyvadlových skříněk. Pří výběru největší roli hraje předpokládané umístění skříňky. Běžné obdélníkové skříňky se montují podél stěny. Rohové se využívají v menších koupelnách.

Skříňky ve tvaru lichoběžníků poskytují hodně úložného prostotu a hodí se do větších místností. Pro výraznější designová řešení se používají asymetrické skříňky. Obvykle se vyrábí individuálně podle zadaných rozměrů.

Materiál

V závislosti na designu a osobních preferencích si můžete pořídit umyvadlovou skříňku z nejrůznějších materiálů.

Výrobek z masivu sice vypadá luxusně, ale vyznačuje se nepraktičnosti ve vlhkém prostředí. Kvůli vysokým teplotám a působení vlhkosti skříňka časem změní svůj tvar. Vyhnete se tomu použitím speciálních laků a olejů na dřevo. Zajištění dobré ventilace je také podmínkou.

Za praktičtější nábytek do koupelny se považují plastové skříňky. Nehrozí jim poškození kvůli vyšší teplotě a vlhkosti, navíc ceny jsou velmi příznivé. Díky rozmanitosti tvarů a barevných provedení najdete plastovou skříňku do jakéhokoli interiéru.

Trh nabízí také skříňky z kovu. Vypadají atraktivně a vyznačují se vysokou odolností. Jaké okrasný prvek mívají zrcadlová dvířka.

Jak vybírat umyvadlovou skříňku

Při výběru umyvadlové skříňky musíte zohlednit nejenom materiál, tvar a barvu, ale i další parametry. Trh nabízí také vestavěné skříňky se speciálním otvorem pro umyvadlo. Otvor zpravidla odpovídá rozměrům umyvadla, nebo je o trochu přesahuje. V posledním případě je skříňka vybavena speciální deskou.

Najdete také polovestavěné skřínky, kdy přední část umyvadla vystupuje za okraj skříňky. Vyznačují se pohodlným přístupem k umyvadlu.

Takové skříňky vždy mají kompaktní rozměry a hodí se do malých koupelen.

Nevšedně vypadá skříňka s umyvadlem na desce. Pohlídejte si, aby smontovaná skříňka měla výšku v rozmezí 80-90 cm.


NázevJednotka
Cena, Kč
Montáž skříňky pod umyvadlohodiny
od 400
Montáž políček v koupelněhodiny
od 400
Montáž závěsných umyvadlových skříněk
hodiny
od 450
Montáž koupelnového nábytkuhodiny
od 400
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodiny
od 450 
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
hodiny
od 400

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024