Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Montáž kuchyňských spotřebičů

Při rekonstrukci bytu musíte předem počítat s tím, že velké kuchyňské spotřebiče se musí plánovat a vybírat s předstihem. Především to platí pro vestavné spotřebiče. Nejlepší bude kontaktovat odborníka a poskytnout mu informace o rozměrech a technických parametrech spotřebičů. Je to nezbytný krok, aby poskytovatel služby mohl provést montáž kuchyňského nábytku tak, aby se spotřebiče vešly a šly napojit na rozvody.

Montáž kuchyňského vybavení

Nejdůležitějším aspektem při montáži vybavení v kuchyni je správný povrch, který musí být dokonale rovný. Na trhu najdeme velké množství nejrůznějších kuchyňských spotřebičů a každý má specifické parametry. Tak například při instalaci digestoře se musí vyřešit vzduchovody, které je lepší schovat pod napínaný strop nebo použít plastové.

Pro instalaci a napojení kuchyňského vybavení, s výjimkou ledničky, se doporučuje využít služeb servisní společnosti. Získáte tak záruku na spotřebič a garanci správného napojení a bezproblémového fungování.

Naše společnost poskytuje služby montáže a instalace kuchyňských zařízení:

  • zapojení varné desky;
  • zapojení myčky nádobí;
  • zapojení trouby;
  • zapojení chladící techniky.

Jako službu navíc poskytujeme svým klientům konzultace s dojezdem po Praze. Předem tak zjistíte nezbytný rozsah a cenu práce. Veškeré úkony provádíme rychle, kvalitně a se zárukou dlouhodobé bezporuchovosti spotřebičů.

SlužbaJednotkaCena, Kč
Montáž kuchyňských spotřebičů
hodinaod 300
Zapojení varné deskyhodinaod 300
Zapojení trouby
hodinaod 300
Zapojení chladící techniky
hodinaod 300Příjezd odborníka konzultační po Praze (bez práce)
od 300
Příjezd odborníka s provedením práce po Praze
od 200

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021