Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montáž zařízení

Montáž vestavěné techniky a osvětlení vyžaduje určité zkušenosti, znalosti a dovednosti, a proto pokud vyhledáváte montáž zařízení v Praze, tak volejte společnost MistrHouse. Naše zkušení elektrikáři si poradí s jakoukoli elektromontáží. Montáž elektro rozvodů, audio systémů a vestavěné techniky vyžaduje speciální nářadí. Naši odborníci přijedou k vám během jedné hodiny a dovezou veškeré nezbytné vybavení a spotřební materiály. 

V co nejkratším termínu provedeme široké spektrum služeb:

Po dokončení práce klient dostane záruční list, který potvrzuje profesionalitu a zodpovědnost našich pracovníků. 

Jak objednat službu?

Objednat montáž vestavné techniky a dalšího vybavení můžete několika způsoby:

  1. Vyplnit formulář na našich stránkách. 
  2. Telefonicky, když zavoláte našemu konzultantovi na kontaktní číslo. 

Musíte znát datum a čas, kdy by měl odborník přijet. Provedeme kvalitní a správnou montáž vestavné lednice do skříně, montáž digestoře do skříně, montáž audio systému a zajistit v domácnosti kvalitní osvětlení. Naši specialisté si snadno poradí s jakýmkoli úkolem a provedou službu v co nejkratší dobu. K tomu používáme moderní vybavení, speciální zařízení a vysoce odolné materiály, které nakupujeme od spolehlivých dodavatelů.

Specifika montáže vestavěných spotřebičů

Montáž vestavěných spotřebičů v kuchyni pomůže vytvořit ergonomický prostor a ušetří hodně místa. Na rozdíl od volně stojících spotřebičů, vestavné spotřebiče se montují do skříní a připevňují s k nim speciálními spoji. Takový přístup umožňuje schovat objemné spotřebiče, aniž by omezilo jejich funkčnost. 

Při instalaci myček na nádobí a praček, varných panelů a trub naši odborníci používají uzemnění elektrického vedení, které chrání před zkratem a zasažením proudem. Podle bezpečnostních požadavků napájecí zásuvky pro vestavěné spotřebiče se montují na nejbližší zeď ve výšce okolo  cm od podlahy.  Pokud potřebujete montáž audio techniky nebo vestavné techniky, volejte nás, a my rádi vyřešíme tyto starosti za vás!

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023