Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montáž zařízení

Montáž vestavěné techniky a osvětlení vyžaduje určité zkušenosti, znalosti a dovednosti, a proto pokud vyhledáváte montáž zařízení v Praze, tak volejte společnost MistrHouse. Naše zkušení elektrikáři si poradí s jakoukoli elektromontáží. Montáž elektro rozvodů, audio systémů a vestavěné techniky vyžaduje speciální nářadí. Naši odborníci přijedou k vám během jedné hodiny a dovezou veškeré nezbytné vybavení a spotřební materiály. 

V co nejkratším termínu provedeme široké spektrum služeb:

Po dokončení práce klient dostane záruční list, který potvrzuje profesionalitu a zodpovědnost našich pracovníků. 

Jak objednat službu?

Objednat montáž vestavné techniky a dalšího vybavení můžete několika způsoby:

  1. Vyplnit formulář na našich stránkách. 
  2. Telefonicky, když zavoláte našemu konzultantovi na kontaktní číslo. 

Musíte znát datum a čas, kdy by měl odborník přijet. Provedeme kvalitní a správnou montáž vestavné lednice do skříně, montáž digestoře do skříně, montáž audio systému a zajistit v domácnosti kvalitní osvětlení. Naši specialisté si snadno poradí s jakýmkoli úkolem a provedou službu v co nejkratší dobu. K tomu používáme moderní vybavení, speciální zařízení a vysoce odolné materiály, které nakupujeme od spolehlivých dodavatelů.

Specifika montáže vestavěných spotřebičů

Montáž vestavěných spotřebičů v kuchyni pomůže vytvořit ergonomický prostor a ušetří hodně místa. Na rozdíl od volně stojících spotřebičů, vestavné spotřebiče se montují do skříní a připevňují s k nim speciálními spoji. Takový přístup umožňuje schovat objemné spotřebiče, aniž by omezilo jejich funkčnost. 

Při instalaci myček na nádobí a praček, varných panelů a trub naši odborníci používají uzemnění elektrického vedení, které chrání před zkratem a zasažením proudem. Podle bezpečnostních požadavků napájecí zásuvky pro vestavěné spotřebiče se montují na nejbližší zeď ve výšce okolo  cm od podlahy.  Pokud potřebujete montáž audio techniky nebo vestavné techniky, volejte nás, a my rádi vyřešíme tyto starosti za vás!

⚠️ Minimální cena pro řemeslníka je 1200 kč

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024