Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Montáž jističů a elektrikářské služby

Elektroinstalace v bytě musí být spolehlivá. Ovlivňuje to celkovou bezpečnost členů domácnosti. Bohužel ve většině bytů elektroinstalace neodpovídá stanoveným normám.

Nejvíc se to týká starších budov. Hliníková elektroinstalace nedokáže zvládnout vysokou zátěž. V takových případech je nutná montáž nových elektroinstalačních rozvodů.

Druhy montáže

Elektroinstalační práce vyžadují rozvedení v celé novostavbě. Nezřídka dělníci instalují a zapojují rozváděč, ale rozvody v bytě už neřeší.

Na trhu je hodně společností, které nabízí podobné služby. Velké oblibě se těší montáž elektroinstalačních rozvodů na klíč.

Cena služby závisí na rozsahu práce, náročnosti a plochy bytu.

Jak probíhají práce

Montáž rozvodů elektřiny má několik fází. Nejprve se zpracovává elektroinstalační projekt.

Při jeho návrhu se zohledňuje dispozice bytu a přání zákazníka. Vypočítává se příkon, požadovaný průměr kabelů a další parametry. Až na základě projektu se vytváří rozpočet nákupu materiálů.

Zákazník musí nejprve projekt schválit, a pak se můžeme pustit do práce.

Nákup materiálů

Pracovníci nakoupí kabely, vypínače, zásuvky a další prvky nezbytné pro elektroinstalaci. Vědí, kteří výrobci mají kvalitní a spolehlivé produkty. Zákazník tak nemusí ztrácet čas hledáním a zjišťováním informací o elektroinstalačních výrobcích.

V případě potřeby se provádí demontáž starých rozvodů. Obvykle jsou schované pod omítku. Musí se provést drážkování zdí a vyvrtat otvor pro elektroinstalační krabici.

Dále se rozvádí elektroinstalace, montují se zásuvky a vypínače. Provádí se montáž a instalace jističe. Všechny prvky elektrosítě se napojují na zdroj. Dále zbývá už jen vše zprovoznit.

Výhody odborných služeb:

  • rozsáhlé zkušenosti a speciální dovednosti;
  • záruka dobře provedené práce;
  • široká nabídka služeb;
  • vlastní profesionální nářadí;
  • moderní postupy práce;
  • bezpečnost prováděných úkonů;
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Elektrikáři používají pouze kvalitní kabely, které vydrží i větší zátěž. Montáž spolehlivých jističů chrání před únikem proudu, zkratem a zásahem elektřinou.

NázevJednotkaCena, Kč
Montáž rozváděče, včetně omítky (do 400x500 mm)
kusod 492
Montáž a zapojení třífázového vypínače na rozváděč
kusod 365
Zapojení hlavního vypínače v rozváděči, včetně okolních spojů
kusod 280
Montáž a zapojení zásuvek, dvojzásuvek
kusod 90
Montáž a zapojení vypínače (1 pólový) 10А / 250В
kusod 80
Montáž výstupů TV + R + SAT
kusod 120
Montáž a zapojení dvojvypínače průchozího 10А / 250В
kusod 110
Rozvod kabelu "CYKY do 3x 2,5 mm" do omítky
metrod 30
Rozvod zemnícího kabelu pod sádrokarton 
metrod 20
Rozvod kabelu UTP ve zdi, včetně omítky
metrod 25
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)

od 450
Výjezd odborníka + parkování s prací po Prazeod 400

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024