Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Montáž jističů a elektrikářské služby

Elektroinstalace v bytě musí být spolehlivá. Ovlivňuje to celkovou bezpečnost členů domácnosti. Bohužel ve většině bytů elektroinstalace neodpovídá stanoveným normám.

Nejvíc se to týká starších budov. Hliníková elektroinstalace nedokáže zvládnout vysokou zátěž. V takových případech je nutná montáž nových elektroinstalačních rozvodů.

Druhy montáže

Elektroinstalační práce vyžadují rozvedení v celé novostavbě. Nezřídka dělníci instalují a zapojují rozváděč, ale rozvody v bytě už neřeší.

Na trhu je hodně společností, které nabízí podobné služby. Velké oblibě se těší montáž elektroinstalačních rozvodů na klíč.

Cena služby závisí na rozsahu práce, náročnosti a plochy bytu.

Jak probíhají práce

Montáž rozvodů elektřiny má několik fází. Nejprve se zpracovává elektroinstalační projekt.

Při jeho návrhu se zohledňuje dispozice bytu a přání zákazníka. Vypočítává se příkon, požadovaný průměr kabelů a další parametry. Až na základě projektu se vytváří rozpočet nákupu materiálů.

Zákazník musí nejprve projekt schválit, a pak se můžeme pustit do práce.

Nákup materiálů

Pracovníci nakoupí kabely, vypínače, zásuvky a další prvky nezbytné pro elektroinstalaci. Vědí, kteří výrobci mají kvalitní a spolehlivé produkty. Zákazník tak nemusí ztrácet čas hledáním a zjišťováním informací o elektroinstalačních výrobcích.

V případě potřeby se provádí demontáž starých rozvodů. Obvykle jsou schované pod omítku. Musí se provést drážkování zdí a vyvrtat otvor pro elektroinstalační krabici.

Dále se rozvádí elektroinstalace, montují se zásuvky a vypínače. Provádí se montáž a instalace jističe. Všechny prvky elektrosítě se napojují na zdroj. Dále zbývá už jen vše zprovoznit.

Výhody odborných služeb:

  • rozsáhlé zkušenosti a speciální dovednosti;
  • záruka dobře provedené práce;
  • široká nabídka služeb;
  • vlastní profesionální nářadí;
  • moderní postupy práce;
  • bezpečnost prováděných úkonů;
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Elektrikáři používají pouze kvalitní kabely, které vydrží i větší zátěž. Montáž spolehlivých jističů chrání před únikem proudu, zkratem a zásahem elektřinou.

NázevJednotkaCena, Kč
Montáž rozváděče, včetně omítky (do 400x500 mm)
kusod 492
Montáž a zapojení třífázového vypínače na rozváděč
kusod 365
Zapojení hlavního vypínače v rozváděči, včetně okolních spojů
kusod 280
Montáž a zapojení zásuvek, dvojzásuvek
kusod 90
Montáž a zapojení vypínače (1 pólový) 10А / 250В
kusod 80
Montáž výstupů TV + R + SAT
kusod 120
Montáž a zapojení dvojvypínače průchozího 10А / 250В
kusod 110
Rozvod kabelu "CYKY do 3x 2,5 mm" do omítky
metrod 30
Rozvod zemnícího kabelu pod sádrokarton 
metrod 20
Rozvod kabelu UTP ve zdi, včetně omítky
metrod 25
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)

od 350
Výjezd odborníka s prací po Prazeod 300

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021