Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Oprava podlah v Praze

Při rekonstrukci bydlení často vzniká potřeba vyměnit podlahovou krytinu. A každý si přeje, aby nová podlaha skvěle vypadala a sloužila co nejdéle.

Velká nabídka podlah na trhu poněkud komplikuje volbu – každá varianta nabízí vynikající kvalitu a přitažlivý vzhled. Pro správný výběr musíte znát technické parametry použitých materiálů. Pak to půjde snadno.

Linoleum

Tato podlahová krytina se již po velmi dlouhou dobu těší značné oblibě. Nestojí balík peněz, snadno se pokládá a nabízí obrovský výběr barvených provedení.

Vyrábí se z polymerní hmoty a vyznačuje se vysokou odolností. Linoleum je vhodné do každé místnosti. Způsob pokládání není nijak komplikovaný a nebudete potřebovat pomoc profesionálů.

Musí se zmínit velmi jednoduchá údržba tohoto materiálů – snadno z něj odstraníte jakoukoli špínu. Linoleum můžete využít pro jakýkoli designový záměr.

Plošné koberce

Tento druh podlahové krytiny se řadí mezi měkké. Nejčastěji se používají v dětských pokojích a pokojích pro hosty. Tento druh koberců se obvykle vyrábí ze syntetických materiálů. Vyniká vysokou odolností. Avšak tato krytina má neopomenutelný nedostatek – není snadná na údržbu.

Dřevotřískové desky

Svoje jedinečné vlastnosti tato krytina získává díky způsobu výroby. Nepoužívá se jako svrchní krytina, ale k vyrovnání podkladu.

Laminát

Oblíbenost této podlahové krytiny v posledních letech hodně vyrostla. A to díky dostupné ceně, snadné montáži a skvělému vzhledu. Navíc nevyžaduje speciální údržbu. Ze širokého sortimentu nejrůznějších provedení si každý vybere to, co právě potřebuje.

Parkety

Tuto podlahovou krytinu všichni dobře známe. Patří mezi ty luxusní. Podtrhává estetický vkus majitelů obydlí. Tento materiál se vyznačuje svou ekologickou nezávadnosti, jelikož je vyráběn z pravého dřeva. Cena však tomu odpovídá a je dost vysoká, stejně, jak je to u všech přírodních materiálů. Pokládání parketu by měl provádět výhradně odborník.

Bez nezbytných zkušeností a znalostí amatér tento úkol nezvládne. Kromě toho parkety vyžadují zvláštní údržbu. Dřevěné parkety skvěle zapadají do jakéhokoli designu a dotváří dokonalou atmosféru domova.

Keramické dlažby

Tato krytina se vždy těšila vysoké poptávce. Sortiment dlažeb je vskutku obrovský. Musí se zdůraznit odolnost této krytiny i její voděodolnost. Údržba dlažeb je nenáročná.

Cena je poměrně vysoká a jako hlavní nedostatek můžeme zmínit křehkost materiálu. Při výběru podlahové krytiny je důležité dávat přednost kvalitě materiálu. Jen tak budete mít záruku toho, že krytina poslouží po dlouhá léta.

NázevJednotkaCena, Kč
Oprava podlahové krytiny
od 83
Pokládka koberce (expresní)
od 62
Pokládka vinylových podlah – lepením
od 209
Pokládka korkových podlah
od 178
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)

od 450 
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze

od 400 Kč

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024