Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Oprava podlah v Praze

Při rekonstrukci bydlení často vzniká potřeba vyměnit podlahovou krytinu. A každý si přeje, aby nová podlaha skvěle vypadala a sloužila co nejdéle.

Velká nabídka podlah na trhu poněkud komplikuje volbu – každá varianta nabízí vynikající kvalitu a přitažlivý vzhled. Pro správný výběr musíte znát technické parametry použitých materiálů. Pak to půjde snadno.

Linoleum

Tato podlahová krytina se již po velmi dlouhou dobu těší značné oblibě. Nestojí balík peněz, snadno se pokládá a nabízí obrovský výběr barvených provedení.

Vyrábí se z polymerní hmoty a vyznačuje se vysokou odolností. Linoleum je vhodné do každé místnosti. Způsob pokládání není nijak komplikovaný a nebudete potřebovat pomoc profesionálů.

Musí se zmínit velmi jednoduchá údržba tohoto materiálů – snadno z něj odstraníte jakoukoli špínu. Linoleum můžete využít pro jakýkoli designový záměr.

Plošné koberce

Tento druh podlahové krytiny se řadí mezi měkké. Nejčastěji se používají v dětských pokojích a pokojích pro hosty. Tento druh koberců se obvykle vyrábí ze syntetických materiálů. Vyniká vysokou odolností. Avšak tato krytina má neopomenutelný nedostatek – není snadná na údržbu.

Dřevotřískové desky

Svoje jedinečné vlastnosti tato krytina získává díky způsobu výroby. Nepoužívá se jako svrchní krytina, ale k vyrovnání podkladu.

Laminát

Oblíbenost této podlahové krytiny v posledních letech hodně vyrostla. A to díky dostupné ceně, snadné montáži a skvělému vzhledu. Navíc nevyžaduje speciální údržbu. Ze širokého sortimentu nejrůznějších provedení si každý vybere to, co právě potřebuje.

Parkety

Tuto podlahovou krytinu všichni dobře známe. Patří mezi ty luxusní. Podtrhává estetický vkus majitelů obydlí. Tento materiál se vyznačuje svou ekologickou nezávadnosti, jelikož je vyráběn z pravého dřeva. Cena však tomu odpovídá a je dost vysoká, stejně, jak je to u všech přírodních materiálů. Pokládání parketu by měl provádět výhradně odborník.

Bez nezbytných zkušeností a znalostí amatér tento úkol nezvládne. Kromě toho parkety vyžadují zvláštní údržbu. Dřevěné parkety skvěle zapadají do jakéhokoli designu a dotváří dokonalou atmosféru domova.

Keramické dlažby

Tato krytina se vždy těšila vysoké poptávce. Sortiment dlažeb je vskutku obrovský. Musí se zdůraznit odolnost této krytiny i její voděodolnost. Údržba dlažeb je nenáročná.

Cena je poměrně vysoká a jako hlavní nedostatek můžeme zmínit křehkost materiálu. Při výběru podlahové krytiny je důležité dávat přednost kvalitě materiálu. Jen tak budete mít záruku toho, že krytina poslouží po dlouhá léta.

NázevJednotkaCena, Kč
Oprava podlahové krytiny
od 83
Pokládka koberce (expresní)
od 62
Pokládka vinylových podlah – lepením
od 209
Pokládka korkových podlah
od 178
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)

od 350 
Výjezd odborníka s provedením práce po Praze

od 200 Kč

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021