Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?

Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?

Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuchyňský nábytek?

Vaším přáním je:

 • Mít doma sestavený nábytek co nejrychleji, za nejlepší cenu a v plném souladu s návodem od výrobce?
 • Montáž skříně s panty nebo posuvnými dveřmi, rohové skříně, šatní skříně, komody, postele, obývací stěny, kuchyňské linky?
 • Svěřit práci zodpovědnému odborníkovi s praktickými dovednostmi. Dostat záruku na provedenou práci?
 • Použít moderní technologická řešení?

Máte obavy, že:

 1. Kvalita provedené práce nebude uspokojivá?
 2. Konečná cena nebude příznivá pro vaši peněženku?
Pokud se stanete naším zákazníkem a svěříte montáž nábytku za rozumnou cenu zkušeným odborníkům, může si být jistí, že s výsledkem budete spokojeni, protože:
 • Technici používají kvalitní nářadí a speciální vybavení.
 • Zkušení řemeslníci rychle a profesionálně provádí montáž, vždy berou ohled na potřeby zákazníků, jsou vždy připraveni přizpůsobit se časově.
 • Můžete nás kontaktovat denně a asistent zadá vaši objednávku bez prodlení.
 • Cena služeb je přijatelná a dovolí si ji zákazníci s různými příjmy. V případě potřeby se můžeme domluvit na splátkách.
 • Po provedení montáže obdrží zákazník záruku. Pokud se stane, že budete reklamovat kvalitu montáže, technici nedostatky bezplatně odstraní.
 • Stálí zákazníci mohou počítat s vyššími slevami. Za montáž nábytku můžete platit způsobem, který vám nejvíc vyhovuje.

Naši zákazníci mají vždy vyhráno, protože:

 1. Společnost dodržuje zákonem daná pravidla, váží si každého zákazníka a vychází vstříc potřebám a požadavkům.
 2. Uzavření smlouvy zabere jen chvilku.
 3. Vždy dodržujeme podmínky uzavřené smlouvy.
Pro upřesnění konečných nákladů, termínů provedení nebo odbornosti specialistů stačí nám zavolat v pracovní době. Úplné informace si můžete prostudovat v příslušné sekci webu. Asistent vás bude kontaktovat, navrhne nejvhodnější možnost, nacení práci a sestaví smlouvu.
Kvalitní montáž všech typů nábytku pro vaši domácnost od osvědčené firmy se stane nejlepším řešením!
 20/02/2024
 (489 просмотров)
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024