Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Profesionální dokončovací práce a malování stěn v Praze

Za byt po profesionální renovaci interiéru jsou nájemníci ochotni zaplatit více. Pokud svůj byt v Praze pronajímáte, je nezbytné nechat stěny vymalovat profesionálně a plně v souladu s technologickým postupem. Nesmí se opomíjet, že hlavní město České republiky navštěvují především nároční zákazníci, kterým opravdu záleží na každém detailu. Originální design interiéru s moderním nádechem bude další výhodou při hledání bytu k dlouhodobému pronájmu.

Malířské práce v Česku: popis technologie

Aby barva spolehlivě a dlouhodobě přilnula k povrchu, musí zhotovitel provádět nátěry postupně. Kvalitní nátěr stropů nebo stěn vyžaduje dodržení následujících kroků:

 • Nejprve je třeba zvolit vhodné typ omítky a nátěrové hmoty na základě vlastností povrchu;
 • Odstranění starých nátěrů, důkladné očištění podkladu od prachu, skvrn a nečistot;
 • V případě potřeby vyrovnejte povrch nanesením omítky v několika vrstvách, přičemž nejprve se nanáší základní vrstva a poté finální;
 • Základní nátěr stěn pro zajištění přilnavosti;
 • Nanášení barvy v několika vrstvách.

Posledním krokem je nanesení laku, který chrání barvu před znečištěním a vyblednutím vlivem ultrafialového záření. Je třeba poznamenat, že se jedná o přibližný postup práce. Řemeslníci, pro které jsou renovace stálým zaměstnáním, vždy berou v úvahu mnoho okolností. Někdy například zcela postačí nanést nový nátěr na starý. Pokud se jedná o kompletní transformaci interiéru, bude nezbytné provést stěrkování a tmelení stěn a teprve potom přijde na řadu malování. Jen tak lze zajistit rovnoměrné přilnutí barvy po celém povrchu.

Renovace interiéru: specifika realizace

Někteří zákazníci si pletou pojmy rekonstrukce a renovace interiéru. V prvním případě se obvykle jedná o trvalé stavby a přestavby, po kterých se obytný prostor změní k nepoznání. Profesionální renovace interiéru se však obejde bez bourání zdí, instalace nových dveří nebo podhledů. Přes zdánlivou jednoduchost se i k tomuto typu prací musí přistupovat s maximální zodpovědností:

 • Při komunikaci se zákazníkem se musí zjistit jeho představa;
 • Následuje zaměření každé místnosti;
 • Vypracování předběžného návrhu, který se ještě může upravit podle přání zákazníka;
 • Vypracování konečného návrhu s realistickou 3D vizualizaci;
 • Realizace projektu odbornými malíři a omítkáři.

Projektant obvykle dohlíží na celý průběh renovace, aby mohl včas odhalit chyby a napravit je. Dalším důvodem, proč si objednat malířské práce v Praze od profesionálů, je vypracování rozpočtu před zahájením prací. Zákazník se proto ihned dozví, kolik ho tato služba bude stát.

Nejoblíbenější interiérové designy

Praha je starobylé město s jedinečnou architekturou. Pokud se dům nachází v jedné z historických ulic v centru města, klienti volí styl interiéru tak, aby ladil s exteriérem. V případě novostaveb majitelé dávají přednost moderním stylům:

 • skandinávský;
 • minimalistický;
 • high-tech;
 • loft – ideální pro studia bez příček.

Oblibě se těší také neoklasika a moderna. V každém případě je lepší objednávat malířské práce, malování stěn a stropů u renomovaných firem, aby výsledek naplnil veškeré vaše očekávání.

NázevJednotkaCena, Kč
Malování stropu
hodinyod 400
Drobné řemeslné práce všeho druhu
hodinyod 550


Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinyod 450 
Výjezd odborníka + parkování s provedením práce po Praze
hodinyod 400 Kč

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024