Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00
Kvalitní klimatizace: Kolik Vás bude stát a jak na instalaci?

Kvalitní klimatizace: Kolik Vás bude stát a jak na instalaci?

Klimatizační jednotka je nepostradatelným pomocníkem, pokud se chcete doma cítit pohodlně a uvolněně. Klimatizace již dávno nejsou doménou supermarketů, nákupních galerií a dalších veřejných míst. Většina soukromých zákazníků upřednostňuje právě toto řešení a samozřejmě chce dostat vysoce kvalitní zařízení za výhodnou cenu. Při rozhodování o instalaci klimatizační jednotky se vyplatí zvolit osvědčenou firmu, která má dlouholeté zkušeností a má vynikající technické vybavení. Jakým aspektům byste měli věnovat pozornost při výběru spolehlivého dodavatele služeb? Na kolik Vás dnes vyjde instalace klimatizace a jak bude probíhat?

Proč zvolit klimatizaci?

Hlavní výhodou klimatizace v obytných prostorách je možnost regulace vnitřní teploty. Tepelný komfort významně ovlivňuje pohodu osob, které pobývají v klimatizovaných prostorách. Je vhodným řešením pro osoby trpící alergiemi, respiračními nebo kardiovaskulárními chorobami. Je také třeba si uvědomit, že klimatizační jednotka nepřináší pouze chlazení a využijete ji nejen v létě, ale i v zimě. Naprostá většina moderních klimatizací na trhu dokáže také regulovat úrovně vlhkosti vzduchu. Příliš vysoká vlhkost je ideálním prostředím pro šíření plísní, bakterií a škodlivých mikroorganismů.

Instalace klimatizace. Cena služby

Cena instalace klimatizace závisí především řada technických parametrů. Důležitou roli zde hraje:

  •  typ zařízení;
  •  soubor jeho funkcí;
  •  výkon;
  •  výrobce;
  •  velikost jednotky;
  •  vzdálenost mezi jednotkami.

Profesionální firmy Vám většinou poskytnou předběžný odhad již na vyžádání. Spotřebitelé si tak mohou porovnat jednotlivé nabídky a vybrat řešení, které plně odpovídá jejich očekáváním, potřebám a možnostem. Je třeba mít na paměti, že v některých případech instalace zařízení vyžaduje například drážkování zdí. V takové situaci je třeba k ceně služby připočítat náklady na dodatečné materiály, například materiál na maskování drážek nebo další přívodní kabely.

Jak probíhá instalace klimatizace?

Instalace klimatizace zahrnuje několik kroků a vyžaduje zkušeného odborníka. Trvání instalačních prací je dáno především vzdáleností mezi jednotkami. Venkovní a vnitřní jednotky se musí být náležitým způsobem propojit. Důležité je také zajistit, aby byl držák, na kterém je namontována venkovní jednotka, řádně zafixován. Kvalitně provedená instalace je zárukou spokojenosti a pohodlí po dlouhá léta. Proto se vyplatí hned na začátku investovat svůj čas, projít více nabídek na trhu a vybrat dodavatele služeb, který se může pochlubit četnými pozitivními recenzemi od svých zákazníků.

 17/02/2024
 (257 просмотров)
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024