Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00
Mistr elektrikář

Mistr elektrikář

Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která prostě nedokáže zvednout těžké díly nábytku. Naši odborníci také řeší potíže s elektrospotřebiči i samotnou elektřinou. Potřebujte vyměnit rozvody, udělat nové rozvody nebo něco jiného? Žádný problém, vždyť právě proto tu jsme.

Naši odborníci jsou opravdoví specialisté ve svém oboru. Můžete si být jistí, že pokud zavoláte našeho pracovníka, bude dost kompetentní, aby vyřešil jakýkoli problém. Navíc máme velmi příznivé ceny. Nenabízíme předražené služby, protože naším cílem je pomáhat lidem v nesnázích!

Vyjmenovat vše, co dokážou naši odborníci, ani nejde. Provedou téměř jakoukoli práci. Nejčastěji se na nás obracejí s potížemi s elektřinou. Například se může jednat o montáž zásuvek. Pokud těmto záležitostem nerozumíte, není dobrý nápad sahat na holé dráty. I ta nejmenší chyba může mít velmi vážné následky. Kromě samotné montáže odborník dokáže opravit vypínače a zásuvky nebo je přesunout. Podle norem tyto prvky nesmí být umístěny níž než 20 cm od podlahy!

Na seznam našich služeb také patří montáž automatického proudového chrániče. Toto zařízení je určeno k ochraně prostor před požárem a dotykovým napětím. Obyčejný chránič v případě přepětí shoří, po čemž si musíte pořídit nový. Automatický proudový chránič je koncipován tak, aby se v případě přepětí vypnul. Pak ho jen znovu zapnete.

Jak jsme již říkali, náš specialista zvládne výměnu a montáž rozvodů a mnoho dalších prací souvisících s elektřinou.

Pokud nemáte možnost nebo dostatek času, abyste svépomocí řešili podobné problémy v domácnosti, můžete se na nás spolehnout. Veškeré práce provádíme v té nejvyšší kvalitě a ani trochu nepřeháníme. Zaručujeme poctivý, slušný a profesionální přístup ke každému zákazníkovi!
 11/11/2019
 (185 просмотров)
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021