Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00
Instalatérské práce

Instalatérské práce

Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.


Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:

 • vyměnit baterii;
 • provést montáž nové elektrické zásuvky;
 • napojit lustr;
 • otevřít zabouchnuté dveře;
 • namontovat zámek;
 • smontovat novou skříň;
 • pověsit obraz nebo poličku.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti drobných oprav a údržby pro majitele bytů a rodinných domů. Naši zaměstnanci rychle a kvalitně provedou elektromontážní, truhlářské a instalatérské práce.

Výměna baterie nebo oprava záchodu Vás bude stát přiměřené peníze. Na veškeré služby poskytuje naše společnost záruku kvality.


Kdo může využívat našich služeb

Moderní tempo života nechává zoufale málo volného času, který bychom mohli věnovat řešení problémů v domácnosti. Objednáním našich služeb si ušetříte čas a sily na důležitější věci.


Naše služby zpravidla objednávají velmi zaneprázdnění lidé, nezadané ženy, seniory a studenti. Stává se, že člověk nedokáže něco udělat svépomocí nebo jednoduše neví jak provést nějaké rozsáhlejší opravy. Naši zaměstnanci pracují rychle a velmi kvalitně. Provedou menší zakázky i rozsáhlé, pracné a náročné úkoly.


Zavolat instalatéra nebo elektrikáře domů 

Zavolat domů zručného, odpovědného a poctivého instalatéra, truhláře nebo elektrikáře můžete:

 • telefonicky;
 • přes sociální sítě;
 • přes oficiální stránky;
 • e-mailem.

Odborník dorazí na adresu, uvedenou v objednávce, přesně v domluvenou dobu. Všechny naše zaměstnanci jsou maximálně zdvořilí a přátelští vůči každému zákazníkovi. Je pro nás důležitý každý klient.

Doporučují nás sousedům, kamarádům, příbuzným a kolegům. Naše společnost dokázala vybudovat databázi stálých zákazníků, kteří si rádi vracejí. Recenze klientů na provedenou práci jsou výlučně kladné a vděčné. 

Neváhejte se na nás obracet! Pište nebo volejte! Vždy vám rádi pomůžeme!

 11/11/2019
 (739 просмотров)
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Stěhování domácnosti nebo kanceláře
V dnešní době máme k dispozici hodně služeb, které již dávno vnímáme jako nepostradatelné. A patří k nim i stěhování. Bez profíků při stěhování bytu nebo chaty s největší pravděpodobností zažijete nejen potíže, ale i opravdu pořádný stres. Pro někoho nedostupnost služeb stěhováků by znamenala také n
Kvalitní klimatizace: Kolik Vás bude stát a jak na instalaci ?
Klimatizační jednotka je nepostradatelným pomocníkem, pokud se chcete doma cítit pohodlně a uvolněně. Klimatizace již dávno nejsou doménou supermarketů, nákupních galerií a dalších veřejných míst. Většina soukromých zákazníků upřednostňuje právě toto řešení a samozřejmě chce dostat vysoce kvalitní z
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024