Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00
Instalatérské práce univerzální

Instalatérské práce univerzální

Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.


Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:

 • vyměnit baterii;
 • provést montáž nové elektrické zásuvky;
 • napojit lustr;
 • otevřít zabouchnuté dveře;
 • namontovat zámek;
 • smontovat novou skříň;
 • pověsit obraz nebo poličku.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti drobných oprav a údržby pro majitele bytů a rodinných domů. Naši zaměstnanci rychle a kvalitně provedou elektromontážní, truhlářské a instalatérské práce.

Výměna baterie nebo oprava záchodu Vás bude stát přiměřené peníze. Na veškeré služby poskytuje naše společnost záruku kvality.


Kdo může využívat našich služeb

Moderní tempo života nechává zoufale málo volného času, který bychom mohli věnovat řešení problémů v domácnosti. Objednáním našich služeb si ušetříte čas a sily na důležitější věci.


Naše služby zpravidla objednávají velmi zaneprázdnění lidé, nezadané ženy, seniory a studenti. Stává se, že člověk nedokáže něco udělat svépomocí nebo jednoduše neví jak provést nějaké rozsáhlejší opravy. Naši zaměstnanci pracují rychle a velmi kvalitně. Provedou menší zakázky i rozsáhlé, pracné a náročné úkoly.


Zavolat instalatéra nebo elektrikáře domů 

Zavolat domů zručného, odpovědného a poctivého instalatéra, truhláře nebo elektrikáře můžete:

 • telefonicky;
 • přes sociální sítě;
 • přes oficiální stránky;
 • e-mailem.

Odborník dorazí na adresu, uvedenou v objednávce, přesně v domluvenou dobu. Všechny naše zaměstnanci jsou maximálně zdvořilí a přátelští vůči každému zákazníkovi. Je pro nás důležitý každý klient.

Doporučují nás sousedům, kamarádům, příbuzným a kolegům. Naše společnost dokázala vybudovat databázi stálých zákazníků, kteří si rádi vracejí. Recenze klientů na provedenou práci jsou výlučně kladné a vděčné. 

Neváhejte se na nás obracet! Pište nebo volejte! Vždy vám rádi pomůžeme!

 11/11/2019
 (399 просмотров)
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021