Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00
Odborník na montáž a opravu nábytku

Odborník na montáž a opravu nábytku

Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednosti, znalosti a speciální nářadí. Pro rychlé a snadné řešení tohoto úkolu nejefektivnější bude pozvat zkušeného odborníka. Vše zvládne doslova během hodiny.


Jaké služby nabízíme?

Pokud potřebujete montáž postele nebo skříňového nábytku, stačí nám zavolat. Důvodů je hned několik:

  • Odborná montáž zamezí deformacím, nesprávnému uchycení, poškození, vzniku mezer a rozviklání, které zkrátí dobu užívání mechanizmů a kování.
  • Provedení práce odborníky je zárukou toho, že nábytek bude stabilní a závěsné skříňky vám nespadnou na hlavu.
  • Specialisté vědí, jak a kde je lepší umístit ten či onen kus nábytku s přihlédnutím k otevírání dveří, zásuvek a celkové ergonomice. Napoví, kam nejlépe zapadne do interiéru skříň, stolek nebo stěna.

Je dost nuancí, na které vlastníci bytů často zapomínají. Například umístění zásuvek vzhledem k užívání domácích spotřebičů nebo zanesení povrchů výpary z varné desky. Zohledňujeme každou maličkost.


Opravit nábytek u vás doma

Potřebujete opravit nábytek, ale nevíte, na koho se obrátit? Naši odborníci rychle dorazí do kterékoli části Prahy, spočítají náklady na materiál a práci a připraví pro vás podrobný rozpočet.

Roztrhlo se vám látkové nebo kožené čalounění na pohovce? Chcete renovovat kuchyňský kout? Nedovírají se dvířka? Nespěchejte do IKEA pro nové modely s nevyslovitelným názvem. Rychlejší a levnější bude opravit to, co už máte. Odborník odstraní vzhledové a další vady, ale také dokáže změnit design nábytku, aby efektivně doplňoval váš interiér a dělal ho útulnější. Naši odborníci pracují se všemi druhy nábytků do domácností, kanceláří, kaváren a restaurací. Volejte, ptejte se a zjistěte víc.

 11/11/2019
 (491 просмотров)
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024