Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00
Odborník na montáž a opravu nábytku

Odborník na montáž a opravu nábytku

Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednosti, znalosti a speciální nářadí. Pro rychlé a snadné řešení tohoto úkolu nejefektivnější bude pozvat zkušeného odborníka. Vše zvládne doslova během hodiny.


Jaké služby nabízíme?

Pokud potřebujete montáž postele nebo skříňového nábytku, stačí nám zavolat. Důvodů je hned několik:

  • Odborná montáž zamezí deformacím, nesprávnému uchycení, poškození, vzniku mezer a rozviklání, které zkrátí dobu užívání mechanizmů a kování.
  • Provedení práce odborníky je zárukou toho, že nábytek bude stabilní a závěsné skříňky vám nespadnou na hlavu.
  • Specialisté vědí, jak a kde je lepší umístit ten či onen kus nábytku s přihlédnutím k otevírání dveří, zásuvek a celkové ergonomice. Napoví, kam nejlépe zapadne do interiéru skříň, stolek nebo stěna.

Je dost nuancí, na které vlastníci bytů často zapomínají. Například umístění zásuvek vzhledem k užívání domácích spotřebičů nebo zanesení povrchů výpary z varné desky. Zohledňujeme každou maličkost.


Opravit nábytek u vás doma

Potřebujete opravit nábytek, ale nevíte, na koho se obrátit? Naši odborníci rychle dorazí do kterékoli části Prahy, spočítají náklady na materiál a práci a připraví pro vás podrobný rozpočet.

Roztrhlo se vám látkové nebo kožené čalounění na pohovce? Chcete renovovat kuchyňský kout? Nedovírají se dvířka? Nespěchejte do IKEA pro nové modely s nevyslovitelným názvem. Rychlejší a levnější bude opravit to, co už máte. Odborník odstraní vzhledové a další vady, ale také dokáže změnit design nábytku, aby efektivně doplňoval váš interiér a dělal ho útulnější. Naši odborníci pracují se všemi druhy nábytků do domácností, kanceláří, kaváren a restaurací. Volejte, ptejte se a zjistěte víc.

 11/11/2019
 (335 просмотров)
NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023