Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Výroba moskytiéry

Po montáži plastových oken mnoho lidí se začíná zajímat o ochranu proti hmyzu. Pokud jste na to nepomysleli hned, nikdy není pozdě objednat síť dodatečně. Stačí se obrátit na společnost, která vám okna montovala, nebo vyhledat výhodnější nabídku.

Jak objednat Když už jste vybrali společnost, která vyrábí kvalitní protihmyzové sítě, stačí zavolat a domluvit se na příjezdu technika. Vyřídit objednávku sítě telefonicky nelze, protože je nezbytné zaměření okna. Provádět zaměření svépomocí nedoporučujeme, protože pravděpodobnost chyby je příliš vysoká.

Technik zná aspekty správného zaměření a dokáže zohlednit všechny okolnosti. Po zaměření sepíše objednávku. Cena se stanovuje na místě a zahrnuje výrobu sítě, dopravu a montáž.

Výsledná cena závisí na parametrech okna:

  • montáž sítě na plastové okno se liší od montáže na dřevěné okno;
  • kromě standardního otvoru pro okna existují také klenuté, což si vyžádá komplikovanější postup;
  • okna se liší i podle velikosti – větší okno vyžaduje dodatečnou vodorovnou pevnou příčku.
  • sítě proti hmyzu do oken ve vyšších patrech potřebují dodatečné upevnění, a to kvůli silnějšímu větru.

Cenu dále ovlivňuje použitý materiál: PVC nebo sklolaminát. Na přání zákazníka lze objednat síť v jiné než standardní bílé barvě, například v zelené.

Nabídka na trhu Společnost, která se už dávno zabývá výrobou protihmyzových sítí, se snaží rozšiřovat svou nabídku.

Nabízíme tyto varianty

  • standardní metalizovaná síťovina v rámu;
  • složitější konstrukce pro otvíravé sítě;
  • roletový model: síť se sroluje do speciální schránky;
  • plisované sítě doporučujeme pro větší okna;
  • protiprachové mají antistatický efekt;
  • bezpečná síť, která vydrží váhu domácího mazlíčka a zabrání vypadnutí z okna.

Pokud budete mít na oknech sítě proti hmyzu, v klidu můžete vypustit z klece "na procházku" svého milovaného kanárka nebo papouška. Určitě vám neuletí oknem.

Po objednání sítě nebudete muset dlouhou čekat na zhotovení: celý proces zabere dva až tři dny. Za dílo zaplatíte až po jeho zhotovení. Pokud se někdy v budoucnu budete potřebovat vyměnit síť (například pokud ji poškodí kočka), vše proběhne ještě rychleji a levněji.

NázevJednotkaCena, Kč
Montáž sítě v rámu m²
hodinyod 450
Montáž posuvné protihmyzové sítě m²
hodinyod 400
Montáž roletové sítě proti hmyzu m²
hodinyod 450
Montáž plisované protihmyzové sítě m²
hodinyod 400
Montáž síťoviny proti hmyzu
hodinyod 450 
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinyod 450
Výjezd odborníka po Praze (diagnostika, konzultace)

od 500

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024